[phpNuke] حرف حق جواب نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdib

Member
نه عزیز فحش ندادی ولی میگی مگه حرف تو حق هست یعنی چی . یعنی اینکه حرف من حق نیست دیگه .

پس برو شما از اون آدمهای اند معرفت سئوال کن ببین چی جواب منو دادن وقتی خواستم برم . در ضمن کسی بخواد فحش بده منم بلدم و ازش نمیترسم . به اون سینا هم بگو کاری نکن سروکارت با جاهایی بیفته که بری دیگه کسی هم ازت خبر دار نشه و بهش بگو وقتی میخواد پیغام بده تو یاهو کمی مودب تر باشه . خودش دید فحش داد منم جوابشو دادم پس اینکارو همه میتونند بکنند .:d

ok lets fuckin' end this

بازهم مجید آنلاین ..... بازم تایپ کردن و جواب دادن به آدمای بی سواد .....

باز هم جواب به کسایی که ساعت ها وقت گزاشتم که کمکشون کنم و این طوری دارن جواب من رو پس میدن

باز هم جواب به کسانی که آن قدر حس حسادت به من یا ایو درونشون گل کرده که قصد ایجاد مشکل امنیتی برای جان من هستند

بله اینجا مجید آنلاین است ..... جایی که آدم های آشغالی مثله افرادی که بالا گفتم جمع شده اند و با روش های مختلف سعی خراب کردن شب بیداری ها و زحمات و ... هزار تا چیزه دیگه .... را دارند

بله .... مدیر یکی از سایت های بزرگ فارسی کننده که به گردن من به شخصه حق داره حرف قشنگی زد

فرومی که مدیرش صادق و وحید باشند ..... ارزش پست دادن نداره ..... !!

به همین دلیل اومدم که یک بار برای همیشه به دروغ خاطمه بدم !

خوب شروع می کنم »

آره اینو می گم که همه بدونن ! من طرز درست کردن بلوک عضویت سریع رو نمی دونستم و حتی یک ثانیه هم در موردش فکر نکردم که بخوام حلش کنم ! چون 3 نفر روزی که باگ xbug اومده بود فیکس کردن Your_account رو

یکیش دوسته قدیمیم ( که امید وارم منو یادش باشه ) saqur بود .... یکیش هم بهرام جان ... و دیگریش Reogranisation (امید وارم اسمشو درست گفته باشم ) مدیر محترمه ایو آلمان !
که آخر هم نفهمیدم که چی شد و مشکل از چی بود .....

بهرام جان که 2 هفته مسافرت بودن در موقع اون تاپیک .... منم که وسط امتحانات نهایی ..... تنها راهی که داشتم این بود که ریفر بدم به Saqur .... ! اگر این دلیل بی سوادیه منه واقعا منو ببخشید persiansun .... خیلی کم گزاشتم براتون ..... واقعا عذر می خوام که نتونستم یکی از مشکلاتتون رو حل کنم

در مورد ایو کلن هم حقیقتش من فقط توی ایو کلن اینگلیش هستم .... بهرام هم لیاقتشو داره اونجا باشه هم سوادشو ولی چون یک خورده سرش شلوغه و با زبان انگلیسی مشکل داره نمی تونه توی سایت اصلی فعالیت کنه !
من اونجا الان 3 ماه در خدمت تیم اصلی ایو هستم و هر مسولیتی که techno روی گردنم میزاره انجام میدم .... !

اینم لینک اثبات این که من در تیم اصلیه ایو هستم ! سوادشو داری ببین مهدی جان که دیگه از این مذخرفات نگی 4 آدم ابله مثله خودت از پستت تشکر کنند ! >

http://www.nuke-evolution.com/modules.php?name=Profile&mode=viewprofile&u=3586
http://www.nuke-evolution.com/modules.php?name=Groups&g=8764

اگرم چند روز صبر کنی اسمه من رو توی Changelog.txt پک اصلیه ایو 2.1 خواهی دید ! به اسمه PeTeam !
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این از این .....

حالا ادامه ....

میلاد جان تاسف من رو در مورد خودت و شخصیتت بپذیر .... نمی دونم در مورد این چنین رفاقت هایی که بینه من و تو بود چی بگم ... ولی بگم که بوی گندش داره حالمو بهم میزنه ! .... اگر می دونستی بدون پا در میانیه من الان 100 تا هکر ه قدو نیم قد آجا رو که خیگ باگه دیفیس نکنن این طوری در مورد رفیقت قضاوت نمی کردی ...
فقط می تونم بگم دیگه ادامه نده که بیشتر از چشم میفتی ... ok ?

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهدی جان اولین نفری نیستی که از تیم رفتی داری شر و دعوا ایجاد می کنی .... میلاد و جواد هم رفتند ....

اون هم جروبحث اینجا شد !

من اگر تورو با ماچ و بوسه و صلوات وو .... مین داختم بیرون همین بود وضعیت ! باز هم اینجا شلوغش می کردی !

آخه عزیز من ! بدون اینکه بیای با من هماهنگی کنی میگی خداحافظ ! من هنوزم نمی دونم چرا رفتی ! ازتم خواستم بدونم همین الان که این رو تو چت گفتی :
بدبخت نميدوني چه آشي برات پخته شده

برحال آقا جون تو فکر می کنی آجا بهتره ! برو ! به سلامت ! چرا اینقدر شلوغش می کنی ! این همه آدم از صبح تا شب دارن استفا می دن از جاهای مختلف ! اینقدر هم شولغش نمی کنند !

گفتی خدا حافظ ! منم گفتم به سلامت ‍ ! چرا دور بر میداری حالا !؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

و در آخر هم بگم که دیگه صادق جان و وحید جان همین الانم دست و تنم داره می لرزه ! ... دیگه حتی می ترسم جواب سلام هم به شما بدم ! چه برسه بخوام باهاتون جر و بحث کنم !

دلیلش می دونید چیه ؟ از اینجا به بعد رو دقیق بخونید همتون :

امروز 10 امین نفر هم گفت که جونه من در خطره ! و دارند یک سری از همین افرادی که تو ی این تاپیک هستند برای من پاپوشه سیاسی ایجاد می کنند !
واقعا شرم آوره ! نمی دونم می دونید یا نه ؟ ولی این چند روزه چندین نفر اعدام شدند ؟

می دونید اگر حرف یکی از شما رو قبول کنند سره من به باد میره ؟؟؟ بدون این که حتی به من بگن چی کار کردی ؟

آخه مسائلی مثله نیوک ارزشش رو داره که بخواید برای جون و زندگی ه یکی از هموطناننتون دردسر ایجاد کنید ؟

وحید جان .... صادق جان و هر کسی که تو این پروژه هست ..... اگر این قدر دلتون پره از دست منو کارام تو ایو و خوده نیوک خواهشا به خودم بگید ! چرا می خواید این کارای ناشایست رو بکنید ! که آخرش ..... ؟؟؟

به خاطر همین این آخرین پست منه توی فرومی به غیر از سایت های خودم ! الان دارم به این حرف مدیر یکی از این گروه ها که بالا گفتم می رسم ! چون چیزی به جز سردرد از شنیدن این دروغ ها و خطر ایجاد کردن برای جانم رو نداره

خدا رو شکر می کنم که با این دولت و سرانش و قانونش نه مشکلی دارم و نه برام مهمه ! و نه چیزی توی نت هست که بخواد خلافشو ثابت کنه !
از شما دوستانی که می دونم همین الان دارید این کارو انجام میدید خواهش می کنم با جون افراد به خاطر یک CMS بازی نکنید
این قدر دلتون پره اصلا من خداحافظی می کنم از کل نت خوبه ؟؟؟ :sad:

آره باورتون نمیشه ولی من ترسیدم ! از آدمایی که اینجا هستند می ترسم ! که این قدر ... بی وجدان ... وو ؟!!!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهدی جان والا تو این یک ماه خیلی زحمت کشیدی برای ایو .... کمک هایی هم که بهت دادم حلالت ... ! امید وارم با آجا موفق باشی ..... اگرم بهت بد گذشت حلال کن !

خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنید

ما هم برای همیشه از شما دوستان که واقعا از هیچ تلاشی برای رفتن من فروگذاری نمی کنید خداحافظی می کنم

دیگر هم ایو و مدیرانش و کاربرای گلش در این فروم یک طرفه نخواهد بود
فکر کنم خبر ورژن 2.1 فارسی اخرین تاپیک مربوط به ایو باشه که توی این فروم پست خواهد شد
موفق باشید همه گی !
bye 4 ever

آخرین ویرایش:

mehdib

Member
ببینم کجای دنیا اول میان هرچی دلشون خواست میگم بعد آخرش میگن حلالت :d

آخه چی بگم بهت تو که اینو نوشتی اگه وجدان داری و یه ذره خدارو قبول داری تو ننوشتی ( از آدمهای قدر نشناس متنفرم و خوب کردم انداختمت بیرون و هرکی هم بخواد اینطوری کنه همون بهتر که گروشو گم کنه )

باشه آقا سینا منم گورم رو گم میکنم ولی اگه وجدان داری بگو :

من چقدر به شما و کاربرانتون خدمت کردم و شما برای من چه کردی ؟
من تنها چیزی که ازت خواستم 2 تا بود یدونه کد امنیتی بود که نتونستی درستش کنی حتی بهرام هم نتونست و دوست بسیار عزیزم پدرام مشکلو حل کرد
و دومیش هم بهت گفتم این بلوک مد بازی های آنلاین شما اشکال داره رفتی که درست کنی ولی چی شد ؟

خوب حالا اگه خدا میشناسی و مردی جواب بده . تو برای من چیکار کردی آخه هی اونجا نوشته . باز بهرام رو بگی بله من صدهزار بار هم میگم و تا آخر عمر ازش ممنونم ولی بخاطر همون اشتباهش و دلیل مسخره اش خودش احترامشو آورد پایین .

نه خداییش شما برای من چه کردید ؟ وجدان . شرف و نمیدونم هرچیزی که قبول داری درست جواب بده .

بعدم تو که میگی با جون من بازی نکنید مگه تو اون موقع که داشتی به مردم میخندیدی و هی فحش میدادی به فکر چیز دیگه هم بودی خوب حالا همه اینا میخوان کارت رو یکسره کنند باید بهشون حق بدی و کلا هرکس دیگه هم که جای تو باشه حقش همینه .

Mandana

Active Member
بله اینجا مجید آنلاین است ..... جایی که آدم های آشغالی مثله افرادی که بالا گفتم جمع شده اند و با روش های مختلف سعی خراب کردن شب بیداری ها و زحمات و ... هزار تا چیزه دیگه .... را دارند

دوست عزیز لطفن مودب باشید.شما با این حرفتون رسمن دارید به تمام یوزرها توهین می کنید.توهین به کاربران نقض قوانین مجید آنلاین

فرومی که مدیرش صادق و وحید باشند ..... ارزش پست دادن نداره ..... !!

توهین به مدیران.نقض قوانین مجید آنلاین

و در آخر هم بگم که دیگه صادق جان و وحید جان همین الانم دست و تنم داره می لرزه ! ... دیگه حتی می ترسم جواب سلام هم به شما بدم ! چه برسه بخوام باهاتون جر و بحث کنم !

دلیلش می دونید چیه ؟ از اینجا به بعد رو دقیق بخونید همتون :

امروز 10 امین نفر هم گفت که جونه من در خطره ! و دارند یک سری از همین افرادی که تو ی این تاپیک هستند برای من پاپوشه سیاسی ایجاد می کنند !
واقعا شرم آوره ! نمی دونم می دونید یا نه ؟ ولی این چند روزه چندین نفر اعدام شدند ؟

تهمت کمی نیست که دارید می زنید! خوب طبیعتن وقتی نُه نفر بیان به من دروغی رو بگن و ببینن برای طرف خیلی مهمه و باورش شده، مسلمن ده امین نفر هم اون دروغ رو به شما خواهد گفت.من صادق رو خیلی وقته میشناسم.تا اونجایی که می دونم کارهایی مهتر داره! مهمتر از پاپوش ساختن برای افرادی که همه چیز رو یکطرفه می بینند.به زمین و زمان بد و بیراه می گند و اگر چیزی خلاف میلشون نباشه، براشون مهم نیست که دارند به کی چه تهمتی می زنند
مهدی جان اولین نفری نیستی که از تیم رفتی داری شر و دعوا ایجاد می کنی .... میلاد و جواد هم رفتند ....

اون هم جروبحث اینجا شد !

خدا خیرتون بده! عوض اینکه بیاین اینجا به بقیه توهین کنید، برید ببینید چه ایرادی توی مدیرین نیوک ایو هست، که دونه دونه دارند میذارند و میرند
قصدم نه نصیحته نه چیزی
اما با این رفتارهایی که اکثرن اعضای نیوک ایو در مجید آنلاین راه انداخته اند، منهم بودم میذاشتم می رفتم
چرا همیشه دائمن با هم بحث می کنید؟
چرا نمی شینید منطقی ببینید مشکل کجائه و برطرفش نمی کنید؟ نه اینکه بیایید و هر چی از دهنتون در میاد نثار بقیه کنید
یک مثل هست که میگه
کور خودتون نباشید و بینای مردم
ممکنه آقا مهدی از من ناراحت بشند، اما من رفتار آقا مهدی رو هم تائید نمی کنم، که برای چنین مسئله ای تاپیک زدند.البته می دونم بیشتر سر این بود که از بقیه ی دوستان عذرخواهی کنند .ولی بهر حال، هیچ وقت چنین تاپیکی بدون پاسخ نخواهد بود و مسلمن توش بحث و دعوا بوجود میاد.

بهر حال، قبل از اینکه ایرادهای بقیه رو ببینید، قبل از اینکه دیگران رو به ناسزا بگیرید و پیشداوری کنید و به بقیه تهمت بزنید، چرا کمی فکر نمی کنید شاید خود شما، یک ذره، حتی یک ذره مقصر باشید؟
فکر می کنید مدیریت سیستمی چی ئه؟همینه دیگه
بجای اینکه هر سری بیاید و با هم دیگه بحث کنید، یک دفعه بشینید تمام سیستم و قضایا رو از اصل مورد بررسی قرار بدید. شاید باورتون نشه، من در سایتی دیگه که مدیر بودم، یک ماه تمام نرفتم.بعد هم بخاطر یک سری جریانات و اینکه نگند این آدم چقدر بی معرفت بود، به ادمین پیغام خصوصی زدم و گفتم آقا.من به یک سری دلایل نمی آم
که تا وقتی کاملن قضیه براشون روشن نشد و نفهمیدند برای چی دارم میرم، دسترسی مدیریت من رو بر نداشتند
و بعد هم در جهت رفع مشکل بر اومدند
موقعی که مهدی جان خداحافظی کردند، شما به عوض اون جواب سرد، اگر جوابی بهتر می دادید، همدردی و حتی یک چرا ی خالی، هم الان مهدی رو داشتید، هم این بحث ها نبود، هم ناراحتی و کدورتی به وجود نمی اومد.
در کل میگم
کسی که در سایت شما، با حرف شما میاد مدیر میشه، حقوق که نمی گیره.بنابراین تنها دلخوشی اش، تشویقی ئه و گاهن احترام به حرف اش
وقتی شما این دو مهم رو از مدیرانتون دریغ کنید، مطمئن باشید مهدی آخرین نفر نخواهد بود
ببخشید زیادی سخنرانی کردم.اما مسائلی بود که باید می گفتم.هم تذکری داده باشم بخاطر حرفهاتون، هم یک توصیه از یک دوست
rose.gif

موفق باشی دوست عزیز
rose.gif

S4DEGH

Well-Known Member
با اجازه مديريت كل سايت يك مطلبي ميخواستم بگم :

اولا بچه چرا چرت وپرت ميگي .... الكي چرا تو دهن مردم حرف ميندازي كه من اطلاعاتي هستم !!!! جوجه گيرم هم باشم .. جناب عالي 1 ريالم ارزش نداري چبرسه به پاپوش سياسي ...

فقط يك چيز بگم .... هر كسي هر كاري توي نت ميكنه براحتي توي وزارت اطلاعات ثبت ميشه .. دقت كرديد هر كجا ميريد Isp كه داريد كل اطلاعاتتون رو ذخيره ميكنه ؟!
همين چت روم هم ذخيره ميشه اطلاعاتش !!
و جالبتر اينكه ..
يكي از دوستان كه دامين سايتي به نامش بود ... يكباره از وزارت اطلاعات زنگ ميزنن بهش كه شما بايد بيايد سازمان .. !!!
بنده خدا بلد ميشه ميره ... بعد از سلام و ... يارو يه پرونده كت و كلفد در آورد .. تمومي كارائي كه توي سايت انجام داده بودن رو ثبت كرده بودن ... !!
و .................

در هر صورت ...

نكته اصلي !
من موندم كسي كه واقعا كارش درست باشه .. انجام ميده نه اينكه فقط حرف بزنه !!!
هر دفعه يك نسخه مياد .. زمين و زمان رو به هم ميريزن و حرف ميزنن .. بعد هك ميشه !!! يه چند مدتي سكوت ميكنن... دوباره سره نسخه جديد شلوغ ميكنن !!

آقا خيلي ادعا داريد .. بجاي اينهمه حرف زدن كار كنيد ..و نشون بديد !!!!

اين حرف هم مربوط به همه حتي خودم ميشه !! :)

موفق باشيد ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا