حذف کادر زرد رنگ در محیط مالتی مدیا بیلدر

blackbord

New Member
می خواستم ببینم چطوری می تونم این کادر زرد رنگ پایین صفحه یا پروژه حذفش کنم کمکم کنید لطفا

دوست عزيز حتي با وارد كردن اين كد برنامه به صورت كامل ثبت نخواهد شد و فقط كادر زرد رنگ ناپديد ميشود ...

نسخه ي ثبت شده ي MMB به كاربر اجازه ي اعمال تغييرات كامل در Version info را خواهد داد ...

بهتر است اين نسخه را كه قيمتي حدود 19 الي 20 دلار دارد خريداري كنيد تا حقوق سازندگان رو زير پا نگذاريد ...

يا حق ...

majideptp

Member
دوست عزيز حتي با وارد كردن اين كد برنامه به صورت كامل ثبت نخواهد شد و فقط كادر زرد رنگ ناپديد ميشود ...

نسخه ي ثبت شده ي MMB به كاربر اجازه ي اعمال تغييرات كامل در Version info را خواهد داد ...

بهتر است اين نسخه را كه قيمتي حدود 19 الي 20 دلار دارد خريداري كنيد تا حقوق سازندگان رو زير پا نگذاريد ...

يا حق ...

مهران جان مشخصات دقیق این نسخه چیه؟

و چطور میشه تهیه کرد؟ منطورم اینه از کجا بدونیم این نسخه ای که خریداری میشه واقعاً اصل هستش و رایتی نیست و....؟

حامد جان منظورت از مجوز Mp3 چيه ؟؟ مگه در حالت عادي Mp3 رو پشتيباني نميكنه ؟ مال من 4.9.8.13 هست ولي Mp3 رو بدون هيچ كركي پشتيباني ميكنه ...

اگه ممكنه يكم بيشتر توضيح بده .. ؟

يا حق ..

silvercover

کاربر متخصص
فعلا جزئیات جدید و دقیق توی سایتش درج نشده برای نسخه اخر. اما نسخه جدید 45 دلار هست که اگر کسی بخاد مجوز برداشتن Copyright مدیا چنس رو هم بخره حدود 15 دلار دیگه باید پرداخت کنه که گویا سیستم خرید هنوز به روز نشده.

blackbord

New Member
ولی من چند مدت پیش رفتم از یه سایت و همون کدی رو که شما می گید رو پیدا کردم من فقط می خوام
همون کادر زرد رنگ پاک بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا