حذف صدا از فیلم

wgolzar

Active Member
سلام
میخواستم بدونم ابا با افترافکت میشه قسمتی از فیلم و یا قسمتی از صدای فیلم رو حذف کرد؟ اگر میشه ایا پلاگین خاصی میخواد؟تشکر:wink:

vahidx360

Member
سلام
گزینه های محدودی وجود داره اما اینو یادت باشه افتر نرم افزار تدوین نیست باید با نرم افزار های تدوین مثل: preimere یا edius فیلمتو برش بدی و صدایی رو که می خوای حذف کنی بعدش ببری تو افتر.
ولی اطلاعی ندارم که پلاگین خواصی داره یا نه.

vahidx360

Member
خواهش، چه اتفاق جالبی دوست خوبم:rose:، اصلا دقت نکرده بودم،
راستی 4 روز مونده به دو سالگی عضویتمون، عضو یتت مبارک:oops:. ان شاالله موفق باشی.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام
میخواستم بدونم ابا با افترافکت میشه قسمتی از فیلم و یا قسمتی از صدای فیلم رو حذف کرد؟ اگر میشه ایا پلاگین خاصی میخواد؟تشکر:wink:

سلام
با پریمیر انجام بده خیلی راحت تر و بهتره

با افتر هم میشه یه کارهایی کرد اما زحمت خودت رو زیاد می کنه و لزومی نداره با افتر کار کنی

بدرود

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
ممنون ولی ایا برنامه سبک تری هم هست؟:wink:

درود

پریمیر ذاتا برنامه سنگینی نیست. اصل سنگینی برمیگرده به فوتیج ها و متریالی که در پریمیر وارد می کنید

هر چند دوست دارم بهتون بگم برید سراغ برنامه ای ساده تر، اما فکر می کنم چرا؟ وقتی با نصب پریمیر همیشه تو این زمینه بیمه هستید

اما اگر مایل بودی برنامه ای کم حجم تری داشته باشید ... چون این برنامه ها خیلی طیف وسیعی دارند ... کافیست یه جستجو تو گوگل انجام بدید مثلا " نرم افزار ویرایش آسان فیلم " یا چیزهایی مثل همین جمله قطعا به هدفتون می رسید

بدرود

جدیدترین ارسال ها

بالا