جومتب! انجمن پشتیبانی از جوملا با طعم وارز

JoomTab

New Member
درود بر شما

اگر شما تجربه کار با جوملا را دارید،علاقه مند به سیستم مدیریت جوملا هستید و یا یکی از طرفداران این سیستم هستید! برای چند ثانیه! خوانده متن زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

جوملا! یک سیستم مدیریت محتوای سایت ساز است.در ایران تیم های مختلفی از این سیستم مدیریت محتوا پشتیبانی می کنند(جوملا فارسی،جومینا،جوملا فروم،پارس جوم و...) که بی شک این سیستم مدیریت محتوا در ایران از لحاظ پشتیبانی یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتواست البته این برتری تنها در پشتیبانی نیست بله مزیت های بسیار فراوانی وجود دارد که بازگو کردن ان در یک تایپیک ممکن نیست.

در بالا اشاره شد که تیم های مختلفی از جوملا پشتیبانی می کنند شما در کدام انجمن مشکلات خود را مطرح می کنید؟ ایا براحتی به افزونه های تجاری دسترسی دارید؟ایا از افزونه هایی که به عنوان لایسنس خریداری می کنید مطمئن هستید؟آیا...؟

اگر سوال هایی که در بالا برای شما هم پیش آمده و به پاسخ مناسب نرسیدید یک بار فعالیت در جومتب! را امتحان کنید.

جومتب!(انجمنی که در ان جوملا اندکی طب دارد!) برای پشتیبانی از جوملا با طعم وارز است ، در جومتب! محدودیتی وجود ندارد و هر افزونه ای که شما بخواهید براحتی در دسترستان قرار میگیرد! از افزونه های نال شده تا لایسنس دار و...

امیدواریم که با حمایت شما جوملا کاران اتفاقی نو در تاریخ جوملا در ایران ورق بزنیم.

بی صبرانه منتظر حضور و فعالیت شما در تنها انجمن پشتیبانی کننده از امکانات تجاری جوملا هستیم.

برای وارد شدن به جومتب! اینــــجـــا را کــلــــیک کنید

با سپاس - مدیریت جومتب!

efanetco

New Member
سلام
هر افزونه ای که تجاری هست رو بخوام میتونم از طریق سایتتون برای خرید یا دانلودش اقدام کنم ؟

JoomTab

New Member
سلام
هر افزونه ای که تجاری هست رو بخوام میتونم از طریق سایتتون برای خرید یا دانلودش اقدام کنم ؟

درود
اگر افزونه نال بخواید ، و در صورت وجود افزونه به صورت نال میتونید به صورت رایگان درخواست/دانلود کنید.
جومتب! افزونه ای برای فروش ندارد.در جومتب یک بخش ویزه وجود دارد که افونه های لایسنس جومتب در آن قرار داده می شود.
در حال حاظر نیز 2 افزونه با ارزش و البته لاینسن در بخش ویژه وجود دارد(به دلیل تازه راه افتادن این بخش).اطلاع بیشتر در باب بخش ویژه جومتب در لینک زیر
http://www.joomtab.ir/f2/موارد-،-تعرفه-ها-و-توضیحات-بخش-ویژه-جومتب-1511/
البته به صورت عمومی افزونه های لایسنس نیز منتشر شده است همانند میز کمک جومتب و...

موفق باشید

cilek

Banned
خیلی کار خوبیه واقعا نیاز به همچین انجمنی حس می شد

الا نگا کردم دیدم سایت ساسپند شده اگه دوباره باز شد بهم خبر بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا