جلوگیری از مشاهده سورس وبسایت

dr5555

Member
با سلام

میخواستم بدونم چطور میشه سورس سایت رو از دید کاربر مخفی کرد؟ من یه سایت دارم که میخوام به یکی از صفحه های اون کسی دسترسی نداسته باشه و احیانا بطور عیر مجاز از اونها استفاده کنند.

با سپاس

Mr.Steres

Active Member
سورس html به هیچ وجه نمیشه مخفی کرد ! اگر رایت کلیک ببندید باز هم راه های بسیاری هست برای اینکار ولی اگر از سورس های سرور ساید نگران هستید مطمئن باشید نمیشه سورس اصلی رو دید

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
100% نمی شه مخفی کرد اما می شه کد کرد سورس رو از این سایت می تونید این کارو انجام بدید
کد:
http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex9/encrypter.htm

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
لطفا پیش از زدن تایپیک، سوال خود را در انچمن جستجو نمایید، این سوال پیش تر مطرح و به آن پاسخ داده شده است

be099

Member
مخفی نمیشه , فقط میشه به قول دوستمون www.ahvazcity.net کدش کرد که خیلی راحت میشه برگردوندش و بعد دیکدش کرد یا از روش replace استفاده کرد که هردو اینا اگه جاوااسکریپت فعال نباشه ...:D
یه روش دیگه هم هست که یک بار استفاده کردم اونم بررسی referer از سمت سرور , که مثلا تمام صفحه رو با همین سایت www.dynamicdrive.com کد کرد و ریختش توی فایل با نام index2.php بعد در index.php مثلا اینجوری نوشت
کد:
<script src="index2.php"></script>
که در index2.php بررسی میشه اگه referer از آدرس خودمون بود ادامه کد , اگر نه کد متوقف بشه.
که اینم با referer جعلی و هزار راه دیگه میشه کارشو ساخت:D
راحت باش , نمیشه

آخرین ویرایش:

sasiran

Member
سلام

درسته ، برای مخفی کردن html از یک کاربر با تجربه اینترنت هیچ کاری نمیشه کرد ، فقط میشه کار را برای افراد کم تجربه سخت کرد تا شاید از خیر آن بگذرند .

موفق باشید

dr5555

Member
ببینید در واقع من یه url دارم که میخوام فقط اونو از دید کاربر مخفی کنم، آیا راهی نیست؟

-

آخرین ویرایش:

dr5555

Member
درود بر شما
لطفا پیش از زدن تایپیک، سوال خود را در انچمن جستجو نمایید، این سوال پیش تر مطرح و به آن پاسخ داده شده است
بر شما هم درود،
من سرچ کردم ولی برخی مطالب ضد و نقیض بود ودر کل به یک نتیجه قطعی نرسیدم، برای همین تاپیک جدید زدم
با سپاس

be099

Member
url هات چجوریه؟ یه مثال بزن نمیشه url های موقتی درست کنی ؟

Mr.Steres

Active Member
اگر شما قصد دارید مثلا فایل های جاوا یا css رو مخفی کنید بنده به شما اچ تی ام ال کدر IONCUBE رو پیشهناد می کنم که می فقط برای اینکار و مخفی کردن URL هاست

dr5555

Member
می توانید سورس کد گرانبهای خود را آنلاین رمز گزاری کنید:
لینک 1
لینک 2

خیلی ممنون ولی تو این روش 2 تا مسئله هستش! یکی اینکه ظاهرا حروف فارسی رو ساپورت نمیکنه و دوم اینکه بعدا خیلی سخته که اونو باز decode کنیم و به حالت اولش برگردونیم؟

با سپاس فراوان

dr5555

Member
url هات چجوریه؟ یه مثال بزن نمیشه url های موقتی درست کنی ؟

اگر شما قصد دارید مثلا فایل های جاوا یا css رو مخفی کنید بنده به شما اچ تی ام ال کدر IONCUBE رو پیشهناد می کنم که می فقط برای اینکار و مخفی کردن URL هاست

با سلام به همه بزرگواران

ببینید اول اینکه سورس من چندان هم گرانبها نیست!! و فقط یه سورس خیلی ساده و ابتدایی html هست که من در این سورس یک url فایل تصویری برای مدیا پلیر دارم و در واقع میخوام کسی به اون دسترسی نداشته باشه به دو دلیل: یکی اینکه ممکنه کسی از اون تو سایتش استفاده غیر مجاز بکنه و دیگه اینکه در این صورت از پهنای باند سایت من استفاده میشه و ممکنه خودم پهنای باند کم بیارم!

با سپاس از همگی

-

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اگر شما قصد دارید مثلا فایل های جاوا یا css رو مخفی کنید بنده به شما اچ تی ام ال کدر ioncube رو پیشهناد می کنم که می فقط برای اینکار و مخفی کردن url هاست
می شه یه لینک بزاری ؟ این و ندیده بودم تا الان .ممنون

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
حساسیت شما را نسبت به فایل تصویری خود درک می کنم.
توجه داشته باشید که روش مناسبی را انتخاب ننموده اید.
سایت هایی مانند Lacoste.com , bmw.com هم به دلایلی تمایل به دسترسی کاربران به فایل های مدیا خود ندارند، اما از طریق لود فایل از طریق XML و فراخوانی حلقه مانند سایت، دسترسی را حدف می نمایند.
پاینده باشید

dr5555

Member
درود بر شما
حساسیت شما را نسبت به فایل تصویری خود درک می کنم.
توجه داشته باشید که روش مناسبی را انتخاب ننموده اید.
سایت هایی مانند Lacoste.com , bmw.com هم به دلایلی تمایل به دسترسی کاربران به فایل های مدیا خود ندارند، اما از طریق لود فایل از طریق XML و فراخوانی حلقه مانند سایت، دسترسی را حدف می نمایند.
پاینده باشید

درود

منم از شما سپاسگزارم که این رو درک میکنید و پی گیر سوال من هستید،

در مورد مطلبی که عرض نمودید دو سوال داشتم، اول اینکه چرا روش مناسبی انتخاب نکردم؟ در کل من به دنبال یک روش مناسب هستم و نه یک روش خاص!
همچنین در مورد 2تا سایتی که نام بردید و روش لود با xml و.... اگه بتونید و لطف کنید یه کم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

با سپاس

Mr.Steres

Active Member
همچنین در مورد 2تا سایتی که نام بردید و روش لود با xml و.... اگه بتونید و لطف کنید یه کم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.
سمپل هم درونش هست

پیوست ها

• flash-video-scrip.rar
    155.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جدیدترین ارسال ها

بالا