جستجو شدن بهتر سایت در گوگل

zhina87

Member
سلام
من یک سایت درست کردم و در تمامی موتور های جستجو آن را ثبت کرده ام و چک کردم که سایت با موتور جستجو پیدا میشود یا نه که در تمامی موتور های جستجوی مطرح دنیا پیدا میشد
ولی من حتی یک بازدید کننده در روز هم ندارم
در بیشتر سایت ها میبینم که چند عنوان رو به عنوان بر چسب میزنند تا سایت در موتور جستجو جزو اولین ها باشد

مثلا من در گوگل میزنم دانلود فیلم که این سایت هارو پیدا میکند

حالا من یکی ازین سایت هارو باز میکنم
و یکی از فیلم های مورد نظر را باز میکنم
حالا میبینید که گزینه فیلم رو به چند صورت به عنوان برچسب اورده است

حالا اگه با موس به روی یکی ازین برچسب ها کلیک کنید همون صفحه و با همون متن و عکس میاد
یعنی تمام این برچسب ها یک صفحه سایت با متن و عکس و مضامین تکراری میباشد
من با موس که روی این برچسب ها میرم همچین متنی رو در سمت چپ صفحه به من نشون میدهد

این tag چی هست؟ و من هم اگر بخواهم مثلا عنوان فیلم رو در سایت به عنوان بر چسب بزارم باید html یک صفحه از سایت رو چندتا کپی بگیرم و در پوشه tag بزارم و فقط اسم این صفحه های html رو متفاوت بزارم؟ مثل شکل زیر؟ چون اصلا سایت من بازدید کننده ندارد

بگید به جز برچسب چه کارکنم که سایت من در گوگل جزو اولین سرچ شده ها در مورد موضوغ مربوطه یافت بشه

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
در این رابطه مطالب زیادی در انجمن نوشته شده است
جستجو فرمایید
در رابطه با URL هم، SEO شده اند، معمولا اصول کار این هست که از طریق htaccess این کار انجام میشه
موفق باشید

zhina87

Member
خوب دوست عزیز seo شده یعنی چی؟
htaccess چی هست؟
یک توضیح مختصر در این دو مورد بدین که بریم دنبالش

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
توضیحات مفصل در این رابطه در انجمن داده شده است، لطفا جستجو فرمایید

zhina87

Member
دوست عزیز من انجمن رو گشتم
جواب سوال خود رو نگرفتم
بابا یک کلمه بگین چه طوریه
زورتون میاد جواب بدین دیگه

این عکس رو نگاه کنید

من برای اینکه بفهمم چه طوری این tag هارو درست کرده سایت رو save کردم و بعد با Dreamwaver باز کردم و رفتم تو قسمت کد هاش

که به شکل زیر است :

کد:
<a href="http://www.yekmovie18.in/tag/%d8%af%a%d8a/" rel="tag">دانلود فيلم تخيلي</a>

حالا شما به من بگین که rel چی هست؟
چزا rel رو زده tag ؟
یعنی tag یک پوشه هست که فایل های html صفحه سایت مورد نظر برای زدن برچسب اونجاست؟
تورو خدا کامل توضیح بدین 2 ماه که دارم تو اینجا میگم کسی کمک نمیکنه
ما دخترها که مثل شما پسرها از کامپیوتر سر در نمیاریم
بعدش هم تو بیشتر این برچسب ها که میریم به یک صفحه سایت تکراری منتقل میشه و فقط اسم اون صفحه فرق داره
من یعنی باید از یک صفحه سایتم چندتا کپی بگیرم و اسم هر کدوم رو تغییر بدم و بعد تو بر چسب هام اسم اون هارو بیارم؟
مثل عکس زیر؟

اگه نه باز نگین تو فروم هست چون من گشتم توضیح مختصر داده

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
شما همون متون کلمات کلیدی رو در سایت هم بزارید کافیه
خیلی اوامر هست که سایت شما چنین نتیجه ای را در گوگل بده:
- میزان بازدید سایت شما
- کیفیت لینک های خروجی
- کیفیت لینک های ورودی
- بهینه سازی...

websaz2012

Member
دوست من اگه ساده بگم seo یعنی بهینه کردن سایتتون برای بهتر جستجو شدن در موتورهای جستجو مثل گوگل .
شما نیز میتوانید کلمات کلییدی را با meta keywords وارد کنید مثال:
کد:
<meta name="keywords" content=" جستجو شدن بهتر سایت در گوگل, persian,graphic,web,multimedia,phpnuke,phpbb,php,graphic design,photoshop,flash,coreldraw,vbulletin,forum,discussion,bulletin board" />

کد بالا ما همین صفحه است که در ان کلمات کلیدی به کار رفته تو مرورگر viewpage source را بزنید بهتر متوجه می شوید

جدیدترین ارسال ها

بالا