غیره جاده برفی

Saeid Balooti

New Member
آقا سعید خسته نباشی ، کارتون عالی شده .
مطمئنم خیلی زحمت کشیدین ، فقط اگه به کل مسیر نگاه کنیم تکرار ( tile ) ردپاها دیده میشه ، کاشکی اینو هم درست می کردی
ولی درکل عالی شده .
موفق باشی :paint:

amir.nemati63

کاربر VIP
واقعا خوبه . مخصوصا" زمینش که دیگه خیلی خوب شده.
مثلا جایی که برفها توسط جای پا حالت اب شدگی و طوسی رنگ پیدا کرده.
موفق باشید

::reza::

کاربر VIP
سلام سعید جان
ایول. خیلی خوب شده. این از صحنه هایی بود که من خیلی تمایل به ساختش داشتم. مرسی:rose:
الان صحنه خیلی خوبه منتها منم نظر سعید بلوط رو دارم . بهتره زمین رو از حالت Tile در بیاریش و اگه بتونی یه کوچولو بارش برف رو هم ایجاد کنی که دیگه عالی میشه
موفق باشی

Mandana

Active Member
همه چیز به کنار زمینش فوق العاده شده.یک اسکرین شات از تکستچر زمین میذارین خعلی دوست دارم بدونم چشکلی ئه.البته اگر سختتون نیست.
بهر حال کار خیلی زیبایی شده تبریک میگم
موفق بباشین:rose:

saeedmagic

Member
سلوم
رسم کوچیکتر به بزرگترعید و تبریک بگه اما این اقای ماجیک به دست ....
عیدت مفارک زشتوووو ...
چقدرم کارت زشته:green:

عالیههههههه عالییییییییه
خیلی ناس شده
کارت خیلی حس زنده ای داره:rose:
سلام سوین خوبی؟
من شرمنده ام واقعا عیدت مبارک مرسی که نظر دادی :rose:

درود
واقعا تحسین برانگیز...
اما میتونی به سادگی یه کار تاپ بشه چندتا پیشنهاد کوچیک...
من روی عکس چندتا نکته مثله تکسچر کوچیک چوب که میشد هم حالتی قدیمی تر یا کثیف تر داشته باشه...
یا پایه اون صندلی خیلی به نظر نازک میاد...
یا اون درخته بامپ و دیسپلیسش به نظرم کمی زیاده...
و در آخر گلر دور لامپ اگر میشد کمی کمتر باشه خیلی بهتر میشد و رالتر...کمی هم باید پست قوی تر کنی مثله کمی مه...
معذرت اگر فضولی کردیم....
راستی یه سوال با افتر افکت روی رندر چیکار میکنی؟؟؟به چه دردی میخوره؟؟؟

علی علی

مرسی از وقتی که گذاشتی حامد جان
ایرادهارو گرفتم دارم رندر جدید می گیرم یه سناریو هم براش تعریف کردم تازه :green:
من برای افکت گلیر و بوم از افتر افکت استفاده می کنم با خود وری راحت نیستم.

کار بسیار تحسین برانگیزیه .... :clap: ؛آفرین
مرسی از نظر شما :rose:

آقا سعید خسته نباشی ، کارتون عالی شده .
مطمئنم خیلی زحمت کشیدین ، فقط اگه به کل مسیر نگاه کنیم تکرار ( tile ) ردپاها دیده میشه ، کاشکی اینو هم درست می کردی
ولی درکل عالی شده .
موفق باشی :paint:
مرسی از نظرت سعید جان بله اون ایراد رو گرفتم کلا کف رو بهم ریختم دارم رندر می گیرم بزودی رندر رو می زارم

واقعا خوبه . مخصوصا" زمینش که دیگه خیلی خوب شده.
مثلا جایی که برفها توسط جای پا حالت اب شدگی و طوسی رنگ پیدا کرده.
موفق باشید
مرسی از لطف شما :rose:

سلام سعید جان
ایول. خیلی خوب شده. این از صحنه هایی بود که من خیلی تمایل به ساختش داشتم. مرسی:rose:
الان صحنه خیلی خوبه منتها منم نظر سعید بلوط رو دارم . بهتره زمین رو از حالت Tile در بیاریش و اگه بتونی یه کوچولو بارش برف رو هم ایجاد کنی که دیگه عالی میشه
موفق باشی
سلام رضا بله اون ایراد رو گرفتم بارش هم داره ولی معلوم نیست :green: توی عکسی که از ویو پرت گذاشتم مشخصه حالا تو رندر های جدید یه ویو می گیرم که بارش معلوم باشه
مرسی از نظرت :rose:

همه چیز به کنار زمینش فوق العاده شده.یک اسکرین شات از تکستچر زمین میذارین خعلی دوست دارم بدونم چشکلی ئه.البته اگر سختتون نیست.
بهر حال کار خیلی زیبایی شده تبریک میگم
موفق بباشین:rose:
مرسی ممنون از نظر شما :rose:
توی پست اول گذاشته بودم اینم یکی هم میزارم اینجا برای شما
attachment.php

martin eco

Well-Known Member
آقا لذت بردم...مخصوصا از این داستانی کردن...یکم زیادی رمانس بود ولی جالب بود..اون رد پاها که محشرن...
فقط چند نکته:
اون رندر اول درخت رو به رو چرا یه قسمتیش بلور شده؟!!!!
اون درختای پس زمینه هم مچ نیستن با تصویر..و اها...گل ها در رندر 2 که از نردیکه مصنوعین و زیادی رفلکت دارن
یه بارش برف هم اگه داشتی که عالی میشد مرد...
موفق باشی

*farshid*

کاربر VIP
سناریو جالبی بود ... در کل بهتر شد ... همین که کار یه چیزه جدیدی برای گفتن داشته باشه خودش خیلیییه ه ه ...
کاش ردپاش یه مقدار از این حالت خطی خارج میشد ...
یه مشکل دیگه ای هم داره ... رد پا به این شکل یه مقدار غیر عادی به نظر میرسه مگر اینکه طرف کلاغپر رفته باشه :)
... بین دو تا رد پا حداقل 40سانت باید فاصله بیوفته ... بین رد پای پای چپ و رد پای بعدی پای چپ 80سانتیمتر حداقل فاصله لازم داریم ... تو این رندر این فاصله 40 سانتیمتر هم نیست .
attachment.php

پیوست ها

• Footprints_by_prettyfreakjesper.jpg
    Footprints_by_prettyfreakjesper.jpg
    107.7 کیلوبایت · بازدیدها: 69
آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
ایده ی خوبی داره من گرفتم چی به چی شده ولی کلی ناراحت شدم از این قضیه:cry:آخ آخ خدا کنه سره هیچکی چه اون وری چه اینوری نیاد.

نمیدونم جرا من جدیدا از رندر شب خوشم خوشم میاد یکی دو تا رندر شب هم بگیر و من تو این کار پتانسیل
تاپ گالری میبینم.
در آخر هم تبریک میگم به خاطر کاره خوبت.

در آخر هم بگم ماشاالله سطح کارای بچه ها همه رفته بالا یه مسابقه خوب چه حالیییییییییی بده و چه رقابتی بشه از اونا که آب رو تو دهن آدم جمع کنه

آخرین ویرایش:

saeedmagic

Member
آقا لذت بردم...مخصوصا از این داستانی کردن...یکم زیادی رمانس بود ولی جالب بود..اون رد پاها که محشرن...
فقط چند نکته:
اون رندر اول درخت رو به رو چرا یه قسمتیش بلور شده؟!!!!
اون درختای پس زمینه هم مچ نیستن با تصویر..و اها...گل ها در رندر 2 که از نردیکه مصنوعین و زیادی رفلکت دارن
یه بارش برف هم اگه داشتی که عالی میشد مرد...
موفق باشی
مرسی دوست عزیزم
من خودم با بک گراند گذاشتن توی کار کاملا مخالفم توی این کارم می خواستم اطراف رو درخت بزارم ولی وقتی پخش می کردم رندر نمی گرفت دیگه خیلی سنگین می شد رو لایت کش گیر می کرد!!
برف هم گذاشتم معلوم نیست :green:
اینم مدرکش
attachment.php

سناریو جالبی بود ... در کل بهتر شد ... همین که کار یه چیزه جدیدی برای گفتن داشته باشه خودش خیلیییه ه ه ...
کاش ردپاش یه مقدار از این حالت خطی خارج میشد ...
یه مشکل دیگه ای هم داره ... رد پا به این شکل یه مقدار غیر عادی به نظر میرسه مگر اینکه طرف کلاغپر رفته باشه :)
... بین دو تا رد پا حداقل 40سانت باید فاصله بیوفته ... بین رد پای پای چپ و رد پای بعدی پای چپ 80سانتیمتر حداقل فاصله لازم داریم ... تو این رندر این فاصله 40 سانتیمتر هم نیست .
به نکته خوبی اشاره کردین استاد مرسی :rose:
بدون رفرنس کار کردن این می شه دیگه از صب دارم روش کار می کنم خیر سرم!!! عصابمو خورد کردش دیگه هم فایلشو باز نمی کنم برای ادیت!!

ایده ی خوبی داره من گرفتم چی به چی شده ولی کلی ناراحت شدم از این قضیه:cry:آخ آخ خدا کنه سره هیچکی چه اون وری چه اینوری نیاد.

نمیدونم جرا من جدیدا از رندر شب خوشم خوشم میاد یکی دو تا رندر شب هم بگیر و من تو این کار پتانسیل
تاپ گالری میبینم.
در آخر هم تبریک میگم به خاطر کاره خوبت.

در آخر هم بگم ماشاالله سطح کارای بچه ها همه رفته بالا یه مسابقه خوب چه حالیییییییییی بده و چه رقابتی بشه از اونا که آب رو تو دهن آدم جمع کنه
سلام بهزاد جان خوبی؟
ایده رو حال کردی خدایی؟ فقط اون حالتی که فرشید گفت رو فکر کن طرف کلاغ پر اومده گل رو گذاشته رفته!! چه کر کره خندهای می شه!!:green:
البته این کار یه کاره تمرینی بودش برای ساختن برف که کل فوکوس من روی شیدر برف بودش که خودم راضیم ازش

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    452 کیلوبایت · بازدیدها: 71
کارت وافعا عالیه خیلی لذت بردم
یک سوال ببخشید اگه خیلی ابتدایی
اخه من هنوز تازه کارم
اون جای پاها رو چه جوری گذاشتی خودت راه رفتی؟ جای پای خودته؟
میشه یک توضیحی بدی
ممنون میشم

saeedmagic

Member
کارت وافعا عالیه خیلی لذت بردم
یک سوال ببخشید اگه خیلی ابتدایی
اخه من هنوز تازه کارم
اون جای پاها رو چه جوری گذاشتی خودت راه رفتی؟ جای پای خودته؟
میشه یک توضیحی بدی
ممنون میشم

سلام مرسی
رد پاهارو با vraydisplacement در آوردم
یه تکسچر سادست که تو فتو شاپ پینت شده

کارتو میفرستم تاپ گالری

کارت یه جنس خاصی داره
سناریو عالیه
رد پاها رو هم خیلی خوب در آوردی

فکر کنم اولین کارته که میره تاپ
پس تبریکات ویژه :rose:

مرسی فرشید جان :rose:
منم ایراد هارو می گیرم رد پاها رو درست می کنم و رندر های جدید رو جایگزین می کنم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا