تیم ساخت جی تی ای تهران بعد از 3 سال تلاش به مشکل برخورد لطفاً کمک کنید

سلام من برنامه نویس بازی جی تی ای تهران هستم که قرار بود این تابستون به بازار عرضه بشه ولی مشکلی که ما بهش برخوردیم این بود که بازیهای گرافیگی تری نسبت به کارهای ما مانند جی تی ای ایوی و 3 بازی از سری نید فور اسپید روانه بازار شد و ما مجبور شدیم شیوه کاریمون رو به کلی تغیر بدیم و بیشتر روی کیفیت کار کنیم تا روی حجم بازی و حالا هم مشکل اصلی ما طراحی خیابون هاست و ما شخصی رو نیاز داریم که بتونه خیابون هارو بدون ساختمون و علائم و سرعت گیر و ..... (فقط خیابون های خالی و فضای بین خیابون ها) برامون بسازه لطفاً اگر میتونید کمک کنید حتماً همینجا اعلام کنید

ما از موتور طراحی جدایی استفاده نمیکنیم در واقع روی همون پلت فرم جی تی ای سان آندرس این اعمال رو پیاده میکنیم و اگر هدف شما از پرسیدن اسم موتور طراحی اینه که بدونید ما چه فرمتی نیاز داریم باید بگم که

3ds و یا max و یا obj

لطفاً یکم بیشتر رسیدگی کنید

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
موتور های طراحی بازیی که برای بازیهای بر پایه ی اتومبیل رانی طر احی شده نوعی تابع برای ساخت جاده داره که جاده ها رو به صورت گراف در میاره . نوعی BSP که استاتیک هست و حرکتی نداره و در محاسبه نوری از SSAO طبعیت میکنه

Rage موتور طراحی پیشرفته ی راک استار هم یک همچین تابعی رو داره . اگر از ابزار GM استاندارد اسنفاده کنین گزینه ای هست به اسم Path که گراف رو با طور و عرض و ارتفاع مشخص روی محیط شما پیاده میکنه و حکم جاده رو داره و در Compile و package کردن بخش شهر این جاده ها اضافه میشن . خط کشی ها هم از تکنیک تکسچرینگ به روش برچسبی یا Decal Texture به جاده اظافه میشن . شما نباید جاده رو در مکس یا هر نرم افزار دیگه ای ببسازین بلکه خود موتور سیستم جاده سازی رو داره .

فکر میکنم اگه از اول از حالت مد نویسی خارج میشدید و با یک انجین کامل کار میکردید بهتر بود.
الآن که دارید مد مینویسید خیلی دستتون بسته است ، gta iv تا جایی که یادمه همش گرافیک بالاش نبود که جذابش کرده بود بلکه بیشتر روی فیزیکش کار شده بود.شما نمیتونید فیزیک به بازیتون اضافه کنید!
البته در نسخه جدید gta iv شاهد رفع کامل باگ های نسخه قبلی هستیم و فکر میکنم با این وجود یکم رقابتتون سخت تر بشه.
در هر صورت مهدی جواب کاملی بهتون داد.

در هر حال امیدوارم موفق باشید.

حرف هام رو شماره بندی میکنم چون قاطی نکنم موقع تایپ کردن

1.مکس باز عزیز ما چون فیزیک سان آندرس رو زیاد نتونستیم بهش برسیم و در واقع تا جاهایی هم غیر ممکن بود سعی کردیم که از چیزهای دیگه ای برای بالا بردن سطح بازی نسبت به ایوی و بقیه بازی های جدید استفاده کنیم نظیر اضافه کردن فصل ها و پائیز و زمستون و بهار و تابستون و اضافه کردن قابلیت خرید مغازه و کسب و کاسبی و ....

2.آقای مهدی راشد عزیز اونطور که از صحبت های شما متوجه شدم این rage موتور بازی سازی هست که توسط راکستار انتخاب شده برای ساخت جی تی ای سان آندرس و برای باز کردن این بازی هم در این موتور باید از نرم افزار game modification استفاده کنیم درسته؟

3.میخوام ببینم این نرم افزار قابلیت این رو داره که بازی رو بیشتر ادیت کنه و مثلاً چیزی که توی سان آندرس خیلی کمه باد هست و باد رو بیشتر کنه و یا نه فقط میتونه تغیرات کوچیکی داخل بازی بده

آخرین ویرایش:
اینم چنتا عکس از کار هامون البته خیلی از اینها کامل نیستند و در دست ساختند و تکسچر درست و حسابی ندارند :

1266645059.jpg

1266569891.jpg

1267777852.jpg

1268322818.jpg

2006%20hyundai%20santa%20fe%2007.jpg

1270361438.jpg

saipa141(1).jpg

saipa141(2).jpg

saipa141(3).jpg

این رو هم به خاطر پلاگین گرافیکیش گزاشتم این پلاگین هم کار بچه خودمونه که بازی رو یکم شبیه ایوی میکنه ولی باید روی فکوسش بیشتر کار کنیم

dd3f095c41694b089fef.png

aminn70

Well-Known Member
آقاي محترم اينا كه همه كارهاي گروه جي تي اي گيمرز هستن
ومن هم يكي از مديراش هستم
چطوري ميگيد اينها كارهاي ماست
ما داريم به كارمون ادامه ميديم
gta-gamers.tk

عزیز من من هم جزو گروه شما هستم و دارم برای مپ سگ دو میزنم (اسی هستم شناختی؟) نمیخواد بی خودی نگران باشی با عماد هماهنگ کردم

در ضمن مگه آرم سایت رو روی عکسها ندیدی؟

این تایپیک رو بخون برای مورد چهارم دو تا راه انتخاب کردیم و حالا من دارم میگردم بلکه راه دوم رو بتونیم استفاده کنیم

http://gta-gamers.7forum.net/montada-f63/topic-t2817.htm?vote=viewresult

آخرین ویرایش:

Aysan21

New Member
سلام دوست عزیز احتمالا هیچوقت این پیام رو نبینی چون بعد ۱۳ سال پیام دادم ولی اگر میبینی جوابم رو بده ، این بازی قرار بود شبیه جی تی ای در تهران vc باشه ؟ چرا ساخته نشد ؟

Aysan21

New Member
عزیز من من هم جزو گروه شما هستم و دارم برای مپ سگ دو میزنم (اسی هستم شناختی؟) نمیخواد بی خودی نگران باشی با عماد هماهنگ کردم

در ضمن مگه آرم سایت رو روی عکسها ندیدی؟

این تایپیک رو بخون برای مورد چهارم دو تا راه انتخاب کردیم و حالا من دارم میگردم بلکه راه دوم رو بتونیم استفاده کنیم

http://gta-gamers.7forum.net/montada-f63/topic-t2817.htm?vote=viewresult
..

جدیدترین ارسال ها

بالا