تیزر تبلیغاتی

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
سلام حاجی
شرمنده من دیر اومدم همون روز دان کردم ولی دیگه خونه نبودم که نظر بدم
همه گفتنی ها را بچه ها گفتن
کار را به صورت کلی و عامیانه دوس داشتم ولی با کار اماده و نویز اولش اصلا حال نکردم .اون گوگوریه وسط هم اگه به موضوع مرتبط تر باشه خیلی بهتره آخه چیه
ولی در کل خسته نباشی برا کار عامه و بازار خیلی هم عالیه

• Like
Reactions: Mj

hajhosssein

Member
کا رجالبی شده
شاید دست خالی بودنت تو طراحی خیلی واضحه
مثلا اینکه عناصر مذهبیش خیلی کمه
اسم خود سایت هم خیلی روش مانور داده نشده
خطاطی ها هم که احتمالا با کلک نوشتی خیلی خوب در نیومده
اما افکتای کار واقعا جذابه البته به عنوان یه اینترو برای سایت

• Like

mostafa20010

Well-Known Member
آورین . فیلم های هیئت ما رو هم درست میکنی؟ :green:
کلی حال کردم
به قول خانوم ماندانا ..موفق بباشی :green:

• Like

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

کار خوب بود. البته بستگی داره که بخاطر کار پول میگیری یا نه؟ .... زیاد یا کم؟.

لطفا در این مورد انتقاد نکنید چرا پای پول رو میاری وسط که خیلی نقش داره تو کیفیت کار. منظورم نگاه مادی به پول نیست. شما از دستمزد خودت به کار خوب میرسی نه از باد هوا. اما بگذریم ...

این که این کار پروژه آماده است هیچ اشکالی نداره. همه جای دنیا این مرسومه. یعنی پروژه آماده رو شرکت های معتبر برای چی میسازند؟ و می فروشند؟ برای اینکه بخشی از کار انجام شده باشه . پس اشکالی نداره و باز بگذریم...

من اگه بودم و کار حرفه ای بود ( حرفه ای یعنی بابتش دستمزد می گرفتم ) کمی تغییرات می دادم. هر چند نمی دونم اصل پروژه چطور است اما فی الحال اون خطها یا استورکهایی که کشیده می شدند که ربطی الان به کل کار ندارند و بیشتر حالت های تبلیغات کالایی یا دیجیتالی رو تداعی می کنند

من اون خطها رو از بین نوشته های خودم عبور می دادم و بقیه رو پاک می کردم

و اگر باز وقت کافی بود خطها رو حالت منحنی شکل و شبیه این گل های در حال رویش و از مضامین معنوی همچون تذهیب و اسلیم یه چیزهایی استخراج می کردم و از دور نوشته ها عبور می دادم تا کار کاملا بومی بشه

دور کره زمین حتما از مضامین مذهبی مثلا اسلیم دایره ای استفاده می کردم و در مورد رنگبندی با اینکه بد نیست شاید تغییراتی می دادم یعنی یک بگراند باز هم مذهبی و معنوی ...

یعنی همه المانها باید بره به سمت اون هدفی که من دارم حتی اگه مجبور بشم تغییرات زیادی بدم

من مثلا تو یک کار مذهبی ، یک پروژه رو اینقدر تغییر دادم که فقط حرکت دوربینش موند و همه الماناش پاک شد. معمولا پروژهای خارجی از فضاهای معنوی ما دور هستند. و همه چیزش رو بومی کردم نسبت به این هدفی که کار باید القا می کرد. نا گفته نماند اون پروژه حرفه ای بود و بابتش دستمزد گرفتم
بدرود

Mj

Well-Known Member
سلام

کار خوب بود. البته بستگی داره که بخاطر کار پول میگیری یا نه؟ .... زیاد یا کم؟.

لطفا در این مورد انتقاد نکنید چرا پای پول رو میاری وسط که خیلی نقش داره تو کیفیت کار. منظورم نگاه مادی به پول نیست. شما از دستمزد خودت به کار خوب میرسی نه از باد هوا. اما بگذریم ...

این که این کار پروژه آماده است هیچ اشکالی نداره. همه جای دنیا این مرسومه. یعنی پروژه آماده رو شرکت های معتبر برای چی میسازند؟ و می فروشند؟ برای اینکه بخشی از کار انجام شده باشه . پس اشکالی نداره و باز بگذریم...

من اگه بودم و کار حرفه ای بود ( حرفه ای یعنی بابتش دستمزد می گرفتم ) کمی تغییرات می دادم. هر چند نمی دونم اصل پروژه چطور است اما فی الحال اون خطها یا استورکهایی که کشیده می شدند که ربطی الان به کل کار ندارند و بیشتر حالت های تبلیغات کالایی یا دیجیتالی رو تداعی می کنند

من اون خطها رو از بین نوشته های خودم عبور می دادم و بقیه رو پاک می کردم

و اگر باز وقت کافی بود خطها رو حالت منحنی شکل و شبیه این گل های در حال رویش و از مضامین معنوی همچون تذهیب و اسلیم یه چیزهایی استخراج می کردم و از دور نوشته ها عبور می دادم تا کار کاملا بومی بشه

دور کره زمین حتما از مضامین مذهبی مثلا اسلیم دایره ای استفاده می کردم و در مورد رنگبندی با اینکه بد نیست شاید تغییراتی می دادم یعنی یک بگراند باز هم مذهبی و معنوی ...

یعنی همه المانها باید بره به سمت اون هدفی که من دارم حتی اگه مجبور بشم تغییرات زیادی بدم

من مثلا تو یک کار مذهبی ، یک پروژه رو اینقدر تغییر دادم که فقط حرکت دوربینش موند و همه الماناش پاک شد. معمولا پروژهای خارجی از فضاهای معنوی ما دور هستند. و همه چیزش رو بومی کردم نسبت به این هدفی که کار باید القا می کرد. نا گفته نماند اون پروژه حرفه ای بود و بابتش دستمزد گرفتم
بدرود

دوسته عزیزم سلام:rose:
اول اینکه به خاطر نظر بسیار خوبت ممنون
دوم اینکه فقط یه نظری راجع به انتهای حرفت داشتم واون اینکه ، ببین به نظرم یه مقدار دیدت نسبت به کارهای مذهبی یکطرفه هست
الان که ما داریم صحبت میکنیم هزاران نفر دارن کارهای مذهبی گرافیکی انجام میدن حالا فرق نداره که 2 بعدی 3 بعدی یا انیمیشن مهم اینکه همشون مثله شما فکر میکنن همش میخوان توی کارای مذهبی تذهیبو اسلیمو حاشیه و تاجو این جور چیزا رو بذارن بعدم یه دونه عکسه گنبد بندازن وسطش کارو تموم کنن بره
راستش من یه سری مخاطب دارم که اول از همه میخوام اونا این سایت رو به عنوان یه سایت شیک ، خوشگل و امروزی ببینن تا حالا بعدش بریم سر کار های مذهبی
من اصلا مقصودم این نیست که محصولات مذهبی یک سایت رو توی تیزرش با اشکال مذهبی و معنوی نشون بدم چون اینجوری یه سری مخاب خاص فقط اون رو میپذیرن و بقیه با دیدن اولین المان مذهبی از دیدن ادامه تیزر صرف نظر میکنن

به امید اون روزی که این نوع طرز تفکر قدیمی و تکراری راجع به طراحی مذهبی از بین بره (البته جسارت خدمت شما عرض نمیکنم):green:

meysam_m

Member
سلام به همگی
من تیزر رو الان مشاهده کردم:)
جالب بود...
بهت تبریک می گم:rose:

• Like

جدیدترین ارسال ها

بالا