تیزر تبلیغاتی به سفارش شرکت آب و فاضلاب اهواز

specter-1369

Active Member
با سلام خدمت بروبچس مجید آنلاین ، بعد از گذشت یک سال با یه کار جدید برگشتم
عرضم به حضورتون این کار رو به سفارش شرکت آب و فاضلاب اهواز و با همکاری و همیاری پسر عمه ی هنرمندم MOSTAFA زدم و در حال حاضر داره از شبکه خوزستان و همچنین تلوزیون های شهری سطح اهواز پخش میشه

کل پروسه ی تولید و طراحی کار چیزی نزدیک به 35 الی 40 ساعت کار مفید بود
که با احتساب 5 بار ممیزی خوردن و اصلاحیه نزدیک به 45 ساعت هم میرسه :green:
تمامی آبجکت ها پویا و دارای انیمیشن هستن
نرم افزارهای استفاده شده شامل فتوشاپ افتر افکتز و پریمیر پرو هستن
انیمیشن به عهده ی من بود
نصف بیشتر آبجکت ها حاصل زحمات پسر عمه ی گلم هستن و نصف کمتر رو خودم آوردم تو کار
فضاسازی هم با کمک هم دیگه جمع کردیم
تدوین و صدا گذاری هم با خودم بود
همچنین ساختار حرکت آب رو مدیون یکی از آموزش های سایت ea.tuts هستیم

این نسخه دارای سه چهار مشکل اجرایی هست که در نسخه فینال همه ی این مشکل ها رفع شدن ( رنگ بندی ، حاشیه امن ، چیدمان و ... )
منتها به صلاحم هست که نسخه ی فینال رو نزارم :green: وگرنه ... :snap:
خوشحال میشم نظر اساتید گرامی رو بدونم پیشاپیش متشکرم

i100232_303806-232950913427777-10333-n.jpg

دانلود با کیفیت بالا و با حجم 10 mb

دانلود با کیفیت پایین و با حجم 2 mb

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام بر پسر عمه ی مصطفی:oops:
تبریک میگم،کار بسیار جون دار و خوبی شده
به لحاظ بصری خوب شده،اما چند تا نکته داخلش بود از نظر فنی که خودتون گفتید توی نسخه نهایی اصلاح کردید
یه نکته که به نظرم اگر داخل سناریو اجرا میکردید بهتر میشد اینه که پلانهاتون تغییر میکرد متناسب با نوع جوایز
مثلا با استفاده از تکنیک سویپ سکه ها میریختن داخل آب بعد کات میشد به یه جا دیگه تراول ها و...
اما در کل کار زیبایی شده،راستی صدای نریتورتون چقدر شبیه به صدای آقای نیک نام بود!!!!:rose:

specter-1369

Active Member
فوق العاده شده....
مرسی:rose:
مرسی :rose:
سلام بر پسر عمه ی مصطفی:oops:
تبریک میگم،کار بسیار جون دار و خوبی شده
به لحاظ بصری خوب شده،اما چند تا نکته داخلش بود از نظر فنی که خودتون گفتید توی نسخه نهایی اصلاح کردید
یه نکته که به نظرم اگر داخل سناریو اجرا میکردید بهتر میشد اینه که پلانهاتون تغییر میکرد متناسب با نوع جوایز
مثلا با استفاده از تکنیک سویپ سکه ها میریختن داخل آب بعد کات میشد به یه جا دیگه تراول ها و...
اما در کل کار زیبایی شده،راستی صدای نریتورتون چقدر شبیه به صدای آقای نیک نام بود!!!!:rose:
خیلی ممنون:rose: ، در مورد سناریو و پیشنهادی که دادید قصد خودمون هم همین بود منتها به دلیل محدودیت زمانی که داشتیم و از اونجایی که خیلی دیر کار رو به ما واگذار کردن نشد که بیش از این فرصت مانور روی کار رو داشته باشیم :cry:
راستی من پسر دایی مصطفی هستم !:green:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایده جالبی بود دوست داشتم فقط توی صدا این بیشت شبیه صدای دریا بود تا حوض اب :rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
مار خوبی بود ، خوشم اومد.
دست خودت و مصطفی درد نکنه.
فقط صدای آقای گوینده اصلا به کار نمیخوره. کار خیلی زودتر میره جلو مخصوصا موقع اعلام کردن جایزه ها
اون جایی هم که میگه 101 جایزه ، خط قبلش نوشته دهها جایزه که زود از روش رد میشه و بیهوده اونجاست:-?
با حرکت های ماهی هم زیاد حال نکردم ، یه جایی هست دنده عقب میره :دی ماهی ها که عقب عقب حرکت نمیکنن
اون بهمن ماه نود هم اگه نود رو به صورت عددی بنویسی خیلی بهتره.
بعضی از مشکلات رو هم که گفتی تو نسخه فاینال درست شده.

همه دوستان توجه کنن تا اونجایی که براتون ممکن هست ، اینجا نسخه فاینال کارهاتون رو بذارید. چون خیلی از عزیزان کار رو میزارن و میگن که "البته فاینال نیست" میگم. وقتی که نسخه فاینال کار رو قرار بدید شاید مشکلاتی هنوز داشته باشه که دوستان بتونن بهش اشاره کنن و کار بهتری از شما دیده بشه:wink:

موفق باشید:oops:

specter-1369

Active Member
عالی بود .. ممنون:)
سلام و تشکر، خیلی زیبا شده بود!،فقط اون آب ها(امواج) رو چطوری ساختین؟

با استفاده از فرم و چند تا پلاگین دیگه ، آموزشه کاملش توی سایت ae.tutsplus.com هست . کافیه یه سرچ کنید water رو

ایده جالبی بود دوست داشتم فقط توی صدا این بیشت شبیه صدای دریا بود تا حوض اب :rose:
مرسی آقای shirani :rose: ، در مورد صدای آب قبول دارم :lol: ، اما خوب هر چی گشتم چیزی بهتر از این گیر نیاوردم البته نسخه اصلی لول صدای آب رو بردم پایین تر

سلام دوست عزیز:rose:
مار خوبی بود ، خوشم اومد.
دست خودت و مصطفی درد نکنه.
فقط صدای آقای گوینده اصلا به کار نمیخوره. کار خیلی زودتر میره جلو مخصوصا موقع اعلام کردن جایزه ها
اون جایی هم که میگه 101 جایزه ، خط قبلش نوشته دهها جایزه که زود از روش رد میشه و بیهوده اونجاست:-?
با حرکت های ماهی هم زیاد حال نکردم ، یه جایی هست دنده عقب میره :دی ماهی ها که عقب عقب حرکت نمیکنن
اون بهمن ماه نود هم اگه نود رو به صورت عددی بنویسی خیلی بهتره.
بعضی از مشکلات رو هم که گفتی تو نسخه فاینال درست شده.

همه دوستان توجه کنن تا اونجایی که براتون ممکن هست ، اینجا نسخه فاینال کارهاتون رو بذارید. چون خیلی از عزیزان کار رو میزارن و میگن که "البته فاینال نیست" میگم. وقتی که نسخه فاینال کار رو قرار بدید شاید مشکلاتی هنوز داشته باشه که دوستان بتونن بهش اشاره کنن و کار بهتری از شما دیده بشه:wink:

موفق باشید:oops:
رضا جان مرسی از وقتی که گذاشتی و مچکرم بابت نکات خیلی خوب و دقیقی که ذکر کردی :rose:
در مورد دهها جایزه بخاطر محدودیتی زمانی که برای پخش وجود داره ما بایستی حداکثر توی 35 ثانیه کار رو می بستیم ، من نهایت سعی خودم رو کردم که بیننده بتونه متن رو به راحتی بخونه
در مورد حرکت ماهی ها اگر این جور در نظر بگیریم که موج آب باعث پرتاب ماهی به سمته عقب میشه فکر کنم درست در بیاد البته حق با شماست ماهی به عقب حرکت نمیکنه
نود رو چون توی بنرهای تبلیغاتیشون به حروف نوشته بودن به من گفتن به حروف بنویس

Leoric

Member
کار زیبا و جالبی شده . به همشهریای عزیزم واسه سلیقه و هنرشون که همینجوری فوران میکنه تبریک میگم .:دی. کار جالبیه هرچند به

نظرم یه کم فونتا خشکن و موزیک هم کمی تکراریه . اما خب همه ی اینها رو میشه گردن صدا و سیمای اهواز انداخت ( والا با ای نوناشون

:دی ) . درکل کارت رو دوس دارم ، افکت های صوتیت هم کارت رو خیلی زیبا تر کرده .

ممنون

specter-1369

Active Member
کار بسیار قشنگی شده تبریک می گم...
خیلی زیباست
فراوان خوشمان آمد
موفق باشی
مچکرم ، خوشحالم که خوشتون اومده
کار خوبی شده اینگار داشتم یکی از برنامه های از تو می پرسند رو می دیدم
تبریک:rose:
خیلی جالب و سرزنده هست ،

البته آخرش دیگه اون گوینده ، نفس کم آورد ، "ز" اهواز رو نتونست بگه :green:
خیلی ممنون :rose:
كار زيبايي شده تبريك ميگم
مصطفي ديگه حالا خانوادگي كار ميزني :دي

بسيار عالي
موفق باشيد
مچکرم :rose:
کار زیبا و جالبی شده . به همشهریای عزیزم واسه سلیقه و هنرشون که همینجوری فوران میکنه تبریک میگم .:دی. کار جالبیه هرچند به

نظرم یه کم فونتا خشکن و موزیک هم کمی تکراریه . اما خب همه ی اینها رو میشه گردن صدا و سیمای اهواز انداخت ( والا با ای نوناشون

:دی ) . درکل کارت رو دوس دارم ، افکت های صوتیت هم کارت رو خیلی زیبا تر کرده .

ممنون

نظر لطفتِ همشهری ، یک دنیا تشکر :oops::rose:

midos

Member
خیلی زیبا بود. خسته نباشی
رفتم اون آموزش رو از سایت ae.tutsplus.com دانلود کنم که طبق معمول ف.ی.ل.ت بود!!!:mad:
آقا من الان اون آموزش رو از کجا پیدا کنم آخه؟ دوستان اگه لینک دانلود دارین لطفا بهم بدین. ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا