تکه تکه کردن فیلم در افترافکت

mha1368

Active Member
سلام
خسته نباشد
من یه سوال داشتم.
توی ویدیو استودیو با قیجی فیلم رو تیکه تیکه می کنی
تو افتر با چه ابزاری باید این کار رو کرد؟

می خواهم یه فیلم 30 دقیقه ای رو تیکه تیکه کنم و روی هر قسمت یه افکت قرار بدهم.
ممنون :rose:

newrayaneh

Active Member
فکر کنم یک راه دیگه هم وجود داشته باشه البته فکر کنم ولی راه آسون و سریع استفاده از کلیدهای ctrl + shift + D هست که میتونی استفاده کنی و هر قسمت رو جدا افکت بدی

موفق باشی

www_3d_boy3

Well-Known Member
دوست من افتر افکت پریمیر یا برنامه تدوین نیست که یه فیلم 30 دقیقه ای توش بکشی ...اون روشی هم که دوستان گفتن واسه کارهای خاصه نه اینکه یه فیلم 30 دقیقه ای نصف کنی .... تازه اگه چنین کاری کنی کی می خواد اونو رندر بگیره؟:shock:
معمولا کارهای 5 ثانیه ای من 500 تا 600 مگابایت میشن (HD) !!!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما کلاً کار افتر افکتز اشتباه متوجه شدید :rose:

newrayaneh

Active Member
دوستان عزیز دقیقا حق با شماست:green:
و درسته که نمیشه فیلم های طولانی رو وارد افتر کرد چون هم حجمش و هم .....

ولی برای کارهای معمولی و کوتاه هم بالاخره به جایی بر خوریم که شاید نیاز به تکه تکه کردن باشه؟؟؟
البته نه برای کارهای طولانی و میکس......:rose::rose:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

aconital

Member
با پریمیر جدا جدا کن اول بعد جدا جدا با افتر کارت رو بکن و رندر بگیر در اخر هم با پریمیر بچسبون بهم

newrayaneh

Active Member
www_3d_boy3 عزیز چرا مبهم جواب میدی
جای این کارها نیست یعنی چی ؟؟؟؟؟
یعنی نمی تونم یک فیلم 15 دقیقه ای رو 3 قسمت کنیم و هر قسمت رو جدا افکت گذاری کنیم؟؟؟؟؟

خیلی کلی و سرسری جواب دادی هاااااااااا....

www_3d_boy3

Well-Known Member
دوست من چرا میشه ..شما حتی می تونی فیلم بر باد رفته رو هم 3 تا یک ساعت تقسیم کنی برازی توی افتر ....اما احتمالا:
1- با رندر مشکل پیدا میکنی .. من توی 5 یا 6 ثانیه اش موندم
2 - احتمالا به حرکی بگی یکی از این دو حالت میشه :lol::shock:
3-صدا رو میخوای چیکار کنی ؟این دیگه جدی جدی پریمیر نیست که توش صدا رو هم ویرایش کنی !
4- شما حتی برای دیدن پریوی هم با مشکل روبرو میشی
5-مگه اینکه بخوای حداکثر 5 افکت بزاری روی کارت ....
شما بگو پریمیر چی کم داره از افتر واسه در سطح فکت من قبول میکنم ... نمیخوام توهین بکنم یا بگم شما بلد نیستی دوست من :rose:اما وقتی چنینی سوالی می پرسی یعنی در سطح کاری و شغلی با افتر کار نمی کنی واسه همین میخوام بگم کلی از افکتایی که در افتر میخوای توی پریمیر هم هست مثل تمام تغییر رنگها ، مثل خیلی از پلاگینای تراپکو که واسه پریمیر هم مثل افتر کار میکنه ....
شما بگو دقیقا چه نوع افکتی مد نظرت من بگم شاید پریمیر داشته باشه توی افتر به زحمت نیفتی
بنظرم واسه کارای معمولی پریمیر فقط 3 بعدی رو از افتر کمتر داره :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کلاً افتر افکتز برای کارهای کامپوزیت و پریمیر برای تدوین و ویرایش کلاً قابل مقایسه با هم نیستند

و از هیچ نظری هم نمیشه باهم مقایسه شون کرد حتی تو تکست و ...

newrayaneh

Active Member
www_3d_boy3 با همه ی حرفات موافق نیستم
بالاخره میشه کار کرد
من هم نگفتم که با پریمیر نمیشه
در ضمن خیلی مقایسه های خوبی هم بین افتر و پریمیر نکردی:lol:

به هر حال درسته نظراتمون فرق می کنه ولی هم نظر شما قابل احترامه و هم نظر من و نظر همه ی دوستان
موفق باشی:rose:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
دوستان پاسخ دادند اما شما می تونید

1- به تعداد تقسیم ها، لایه رو در تلفیق وارد کنید ( دوپلیکیت) و نقاط In و Out جداگانه برای هر کدام تعیین کنید.

2- به تعداد تقسیم ها تلیف ایجاد کنید و در هر تلفیق یک کپی از فیلم بذار و افکت بدی و In و Out رو دقیق مشخص کنی. خوبی این روش اینه که مدیریت برای رندر بهتره و برای هر قسمت یه خط رندر خواهی داشت. منتهی فایلهات اینجوری از هم جدا هستند.

چون دقیقا معلوم نیست چکار میخواهی بکنی نمیشه خوب راهنماییت کرد

vahid m2

Member
سلام .من با نظر بچه ها موافقم از هر نرم افزار باید جای خودش استفاده کنی . افتر که نرم افزار مونتاژ نیست.تو میتونی از نرم افزار های مونتاژ پریمیر.ادیوس.اوید لیکویید و... استفاده کنی.

mha1368

Active Member
سلام
دوستان ممنون.مشکلم حل شد
کنترل+شیفت+دی=واقعا عالی بود و کارم رو راه انداخت
برای همین کار توی پریمیر باید چیکار کنم؟

hoomanchoorook

New Member
دوست عزیز من با برنامه لیکوئد کار می کنم. اونجا .(نقطه) دوتا کناری حرف m این کار رو انجام میده. یک آیکون هم اون بالا وجود داره مثل تیغ که این شورت کاتش بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا