تکمیل کادر مدیریت (دعوت به همکاری)

Mr.Digital

Member

به نام خالق بی همتا

سلام خدمت همه ی دوستان و کاربران عزیز انجمن؛
به منظور تکمیل کادر مدیریتی انجمن "من و تو" از کسانی که در هر یک از بخش های زیر تخصص دارند و علاقمند به همکاری میباشند دعوت به عمل

می آید.
فقط دوستان مشتاق به مدیریت یا همکاری باید از "وقت" , "تخصص" , "آشنایی مختصر با نحوه ی مدیریت" و "علاقه و اشتیاق" برخوردار باشند.
انجمن دارای حدود 1700 کاربر, 28000 ارسال و 5000 تاپیک میباشد, با درصد رو به رشد بالا, علاوه بر این امکاناتی از قبیل کلاس های آموزشی

آنلاین و رایگان از جمله کلاس های Photoshop, PHP , 3Ds Max و ... برخوردار است, همچنین در اختیار کلیه ی مدیران و همکاران آپلود سنتر

اختصاصی بدون محدودیت قرار داده خواهد شد, همچنین سایر امکانات از جمله VPN و... در پیش رو داریم.
علاقمندان به همکاری در هر یک از بخش ها لطفا بنده را با پیغام خصوصی مطلع سازند تا اقدامات لازم انجام پذیرد.

نکته: نیاز به داشتن علاقه و تخصص در کل مباحث نیست, اگر در هر یک از زیرشاخه ها, یا شاخه ها, یا انجمن ها و یا کل تالار, تخصص و علاقه

داشتید کافیست!

بخش هایی که نیاز به همکار و مدیر دارند:
*گرافیک)
-گرافيك دو بعدی (فتوشاپ, FIREWORK, Freehand, Flash, Illustrator,Swish, Corel, Gimp)
-گرافيك سه بعدی (3dsmax, Maya, ZBrush, Autocad, Poser, Bryce,Cinema 4d)
-هنر های تجسمی (طراحی و نقاشی, عکس و عکاسی, گالری تصاویر)

*کامپيوتر, شبکه و فناوری)
-نرم افزار
-سخت افزار
-اينترنت و شبکه
-بازي هاي کامپيوتري
-امنیت نرم افزار (کرکینگ, آنتی کرکینگ, قفل های سی دی)
-اتوران سازی (Autplay media studio, Multimedia builder)
-رايانه هاي همراه

*برنامه نويسي, ديتابيس و مدیریت محتوا)
-تحت وب (PHP, ASP,ASP.Net, PREL, JAVA Script, JAVA Devolpment, HTML, CSS, Dreamwaver, AJAX)
-تحت دسكتاپ (C++, Delphi, Visual Basic, Visual C, Python, #C, Algorithm)
-سیستم های مدیریت محتوا (vBulletin, MyBB, Mambo/Joomla, phpNuke - Word Press)
-پايگاه داده (Access, MySQL, Paradox, Oracle, Sql Server)

*بحث های نرم افزاری)
-سيستم عامل ها (خانواده مايكروسافت, لينوکس)
-ويرايشگر ها (ويرايشگر هاي صدا, ويرايشگرهاي تصوير)
-سوالات و مشکلات نرم افزاری

* موضوعات علمي، آموزش و مقالات)
-انجمن علوم پايه (ادبیات و علوم انسانی, مکانیک، الکترونیک و رباتیک, فیزیک و نجوم, ریاضیات, علوم زیستی و بهداشتی, تاریخ و جغرافیا, الهیات و

فلسفه, شیمی)
-مقالات علمي و آموزشي (مقالات دانشگاهی, درخواست مقاله, مقالات امنیتی رایانه, مقالات نرم افزاری سخت افزاری و تکنولوژی,مقالات

انگلیسی, مجموعه مقالات سری و کامل)

*انجمن زبان هاي خارجی)
-انگليسي - English (ترجمه, بحث آزاد و موضوعات مرتبط به انگلیسی, آموزش و دروس زبان)
- ترکی, فرانسوی و سایر زبان ها (ترکي - Turki)

*موبايل/Pocket PC )
-موبايل (نرم افزارهای کاربردی, بازی ها, عکس, فیلم و رینگ تون)
-کلوپ گوشی ها (نوکیا, سونی اریکسون, سامسونگ, موتورولا و ال جی)

*گيرنده ها و شبکه هاي ماهواره ای)
-اينترنت ماهواره اي، دانلود آفلاين . کارت هاي DVB
-گیرنده ها، سیستم کدگذاری و جهت یابی (استارست, سامسونگ, سایر رسیورها, سیستم های کدگذاری و جهت یابی)

*ساير انجمن ها)
-فيلم (انیمیشن-کارتون, دانلود فیلم, مباحث نرم افزاری)
-موسيقی
-انجمن ادبی (شعر, داستان, مجموعه مقالات ادبی)
-ورزش
-اتومبیل (کلوپ مباحث فنی,تخصصی و تیونینگ خودرو, خودرو های ساخت و مونتاژ ایران, خودرو های تولید و ساخت خارج)
-خبرها
-انجمن متفرقه

*همکاری در انتشار مجلات الکترونیک! (شامل تمامی موارد بالا)

آدرس مستقیم انجمنها: http://manvatoo.com/forum/index.php

منتظر پیغام های شما دوستان و علاقمندان هستیم, امیدوارم با پیوستن به گروه MVT ما را مفتخر سازید.
موفق و پیروز باشید

Mr.Digital

Member

سلام, حتما دوست من,
امین هم هست دیگه, مشغول دانشگاه و سایت و پروژه ها

دوستان یعنی هیچ کس حاضر به همکاری و مدیریت نیست؟ این همه موضوع مختلف برای انتخاب...
+به یک مدیر تبلیغات هم نیازمندیم.

یا علی!

Mr.Digital

Member
دوست عزیز, این یک دعوت به همکاری است, برای مدیریت در انجمن! درآمدی نداره...
جز علاقه اشتیاق و تخصص هیچ پیش نیازی هم نداره, هدف فقط تکمیل کادر با استفاده از افراد لایق و علاقه مند هست و بس!
امکاناتی از قبیل کلاس های آموزشی آنلاین و رایگان از جمله کلاس های Photoshop, Php , 3ds Max و ... برخوردار است, همچنین در اختیار کلیه ی مدیران و همکاران آپلود سنتر اختصاصی بدون محدودیت قرار داده خواهد شد, همچنین سایر امکانات از جمله Vpn و... در پیش رو داریم.

PadinaWebGroup

Active Member
براي مدير تبليغات من ميتونم كمكت كنم...

پ.ن :‌ سايتت را چند ميفروشي ؟

MJ Rayaneh

Well-Known Member
دوست عزیز, این یک دعوت به همکاری است, برای مدیریت در انجمن! درآمدی نداره...
جز علاقه اشتیاق و تخصص هیچ پیش نیازی هم نداره, هدف فقط تکمیل کادر با استفاده از افراد لایق و علاقه مند هست و بس!
عجب! عوضش مدیریت اصلی سایت با همکاری دیگر اعضا به درآمد قابل توجهی میرسه !
در ضمن یه پیش نیاز مهم وقت هست + هزینه اینترنت و ... اگر چیزی به مدیرا داده نشه که اصلا عادلانه نیست.
در هر صورت اگر درآمدی در کار هست من در خدمتم بخصوص در انجمن زبان انگلیسی.
موفق و سربلند باشید.

Master ITX

Well-Known Member
جالبه همه دارند فروم میزنند و دنبال مدیر میگردند
اگه هاستینگ داشت میتونستم کمکت کنم

mehdiBC

Member
میشه یکی به من بگه چرا ایران به این ماهی وبه این خوبی ما داره این طوری میشه؟

همه دنبال پول هستند
همه واسه خاطر پول حاضر به همکاری هستند
همه واسه جواب سلام هم پول می خوان
دیگه کسی حاضر نیست خودشا واسه ملت به سختی بندازه
کسی حاضر نیست بدون پول ..... و..... و...... بکنه

واقعا چه اتفاقی تو این مملکت داره می افته؟
می شه یکی بگه؟

mehdiBC

Member
اگه الان می خواهید بگید خوب آقا مهدی تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره
باید بگم
خودم دنبال ساخت یک سایت آموزشی واسه جونای این مملکتم
اگه فکر می کنید الکی می گم دارم سایت می زنم تا خودما تبرئه کرده باشم !!!! نمی تونم اثباتی بکنم ولی واقعا چون دارم سایت می زنم فرصتش نیست

خود من با چندتا از دانشجوهای هم رشته ایم (کامپیوتر) پایه شدیم تا یه سایت بی نظیر علمی و صد البته رایگان واسه دانشجوا و جونا بزنیم اگرم خرجش رفت بالا وامی چیزی بگیریم و .....
حتی قرار شد بهشون دستمزد بدم
همگی تریپ دوستی اومدن که : آقا مهدی ما تا آخرش هستیم !ما جونم می دیم !ما.....!!!!
اما تا تو یک بحث اقتصادی (بورس) شکست خوردم و بدبخت شدم
همه اخم و تخم کردن که مگه ما دیونه ایم واسه جوان ها مفتی کار کنیم؟ مگه ما ناجی مملکتیم ؟ مگه .....؟

واقعا اگه کسی وقت اضافه ای داره بیاد تو یه تیمی شرکت کنه و واسه این این جوونا کاری کنه

مثلا انجمنی که این دوست خوبمون گفت
چه اشکالی داره کسانی مفتی توش زحمت بکشن؟
مگه به همکاران انجمن مجید چیزی میدن؟
مگه فقط مدیران ارشدش نیستند که از تبلیغات نون می خورن؟
آیا به همکاران انجمن هم چیزی در میاد؟
پس خوبه اوناهم بگن ماهم پول می خواهیم تا خدمت کنیم

بیایید خودمونا کمی تغییر بدیم خیلی بهترها

mehdiBC

Member
http://manvatoo.com/forum/index.php
این فروم آینده خوبی داره من شرط می بندم
خودتون اگه روش کار کنید به نتیجه می رسه
گمونم نیازی هم به همکار نداشته باشید چون کارتون خیلی خوبه پس می تونید تنهایی کاری بکنید

در ضمن آقای پادینا هم می تونه کیس خوبی واسه مدیرت تبلیغات شما بشه (کلا بچه فعال نشون می ده)

Mr.Digital

Member
براي مدير تبليغات من ميتونم كمكت كنم...

پ.ن :‌ سايتت را چند ميفروشي ؟

دوست عزیز از لطف شما ممنونم, خوشحال میشم از تجربه ی شما در تبلیغات استفاده کنم, لطفا در سایت عضو شوید و به یوزر بنده اونجا (Mr.Digital) پیغام بدین تا کاربری شمارو تغییر بدم و صحبت های بعدی رو انجام بدین.

راستی این سایت فروشی نیست, هدف ما از این سایت که 1 سال از تولدش میگذره اینه که اجتماعی آنلاین, صمیمی و از همه مهمتر متخصص ایجاد کنیم تا هرکس علوم خودش رو به اشتراک دیگران بگذاره و در این آموزش ها و یادگیری ها سهیم باشیم.
ممنون و موفق باشید.

Mr.Digital

Member
عجب! عوضش مدیریت اصلی سایت با همکاری دیگر اعضا به درآمد قابل توجهی میرسه !
در ضمن یه پیش نیاز مهم وقت هست + هزینه اینترنت و ... اگر چیزی به مدیرا داده نشه که اصلا عادلانه نیست.
در هر صورت اگر درآمدی در کار هست من در خدمتم بخصوص در انجمن زبان انگلیسی.
موفق و سربلند باشید.

دوست من, اینطوری نیست که شما تصور میکنید!
این سایت نه تبلیغاتی انجام میده, نه برای کلاس های آنلاین هزینه ای دریافت میکنه, و نه هیچ چیز دیگه,
خدا شاهده تا کنون یک ریال هم از این سایت درآمدی نداشتیم, اما اگر با راه اندازی فروشگاه و پیگیری و پذیرش تبلیغات هزینه ای بدست بیاریم 100 البته همه ی مدیران و همکاران شریک خواهند بود, چون همونطوری که در پست قبلی هم گفتم هدف ما رسیدن به درآمد نبوده و نیست! با عشق کار کردیم تا به محیطی علمی به دور از دغدغه های تبلیغات, دریافت هزینه های مختلف و غیره باشیم, الان تیم ما هم واقعا از لحاظ تخصص قدرتمند هستند, بهترین اساتید گرافیک سه بعدی, دو بعدی, برنامه نویسی, بازیسازی, زبان انگلیسی, چندین شاعر, نویسنده, استاد نجوم, طراح سایت, متخصص موبایل و ... در انجمن حضور مستمر دارند.
به هر حال خوشحال میشیم اگر به Mvt بپیوندید.

Mr.Digital

Member
جالبه همه دارند فروم میزنند و دنبال مدیر میگردند
اگه هاستینگ داشت میتونستم کمکت کنم
سلام, این فروم یک سال پیش تاسیس شده, محتوا هم با سایر فروم ها متفاوته, چون هدف بالابردن اعضا, کسب درآمد, پذیرش تبلیغات, اسپمینگ و غیره نبوده! فقط و فقط رسیدن به یک محیط اجتماعی آنلاین و سالم که محلی مناسب برای یادگیری و آموزش هر تخصصی باشه.
شما هم اگر مایل بودید ممنون میشیم در قسمت مدیریت محتوا مارو یاری کنید...
بخش های مناسبی برای تخصص شما هم موجوده.
یا علی!

Mr.Digital

Member
گمونم نیازی هم به همکار نداشته باشید چون کارتون خیلی خوبه پس می تونید تنهایی کاری بکنید

در ضمن آقای پادینا هم می تونه کیس خوبی واسه مدیرت تبلیغات شما بشه (کلا بچه فعال نشون می ده)

مهدی جان واقعا از آشناییتون خوشحالم, جدا وقتی میبینم هنوز آدم هایی مثل شما وجود دارند احساس آرامش میکنم.
از همه ی الطاف شما ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
در مورد انجمن هم فکر کنم اگر سایر دوستان هم سری به انجمن بزنند متوجه میشن که واقعا در پی ایجاد محیطی متفاوت بودیم.
پست های قبلی به حد کافی گویا هستند....
لطفا اگر ممکنه آدرس سایتتون رو برام ارسال کنید

mehdiBC

Member
گفتم که متاسفانه دوستان کم آوردند والان دست تنها هستم
در حال تکمیل کار هستم و فردا پس فردا سایتا بالا میارم

البته با توجه به اینکه ترم تابستانی هم برداشتم گمونم نتونم خیلی وقت بگذارم اما هرکاری از دستم بر بیاد واسه سایتم انجام می دم. خودم خیلی بهش امید دارم.

PadinaWebGroup

Active Member

خواهش ميكنم نظر لطف شماست..

دوست عزیز از لطف شما ممنونم, خوشحال میشم از تجربه ی شما در تبلیغات استفاده کنم, لطفا در سایت عضو شوید و به یوزر بنده اونجا (Mr.Digital) پیغام بدین تا کاربری شمارو تغییر بدم و صحبت های بعدی رو انجام بدین.

راستی این سایت فروشی نیست, هدف ما از این سایت که 1 سال از تولدش میگذره اینه که اجتماعی آنلاین, صمیمی و از همه مهمتر متخصص ایجاد کنیم تا هرکس علوم خودش رو به اشتراک دیگران بگذاره و در این آموزش ها و یادگیری ها سهیم باشیم.
ممنون و موفق باشید.

من منظورم فقط خريد سايت نبود يه جورايي اسپانسرينگ يا شراكت تا بيشتر سايت را توسعه بديم..:wink:
من در سايتتون با همين يوزري كه در اينجا هست عضو شدم.:)

اگه براتون مقدوره تشريف بياريد ياهو My Yahoo Id : Designer977

گفتم که متاسفانه دوستان کم آوردند والان دست تنها هستم
در حال تکمیل کار هستم و فردا پس فردا سایتا بالا میارم

البته با توجه به اینکه ترم تابستانی هم برداشتم گمونم نتونم خیلی وقت بگذارم اما هرکاری از دستم بر بیاد واسه سایتم انجام می دم. خودم خیلی بهش امید دارم.

مهدي جان اگر كاري از من برمياد بگيد ، در خدمتيم..

PadinaWebGroup | wWw.Padina.iR

موفق باشيد ..
گروه اينترنتي پادينا.شمشاد:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا