تو رو خدا كمكم كنيد دارم بدبخت مي شم

haghighatehelal

New Member
:tavajo: :tavajo:
سلام

وقتونو نمي گيرم اميد وارم اين سري بي جواب نمونم

من يه پرژه درست كردم با MMB
بعد با Smart install maker 5
براش يه setup ساختم نصب مي شه رو سيستم يعني محتويات پرژه رو كپي مي كنه رو هارد
اما مي خواستم يه جور قفل بذارم كه از فايل هاي مثل فيلم كه تو برنامه پخش مي شه استفاده نكن

يا هر جور قفل ديگه كه در اختيار عوام به راحتي قرار نگيره

تو رو خدا كمكم كنيد پرژه ام لنگ اينه

كيست مرا ياري كند؟؟؟

Afsoft

Member
جوابيه شماره 1 !

سلام

وقتونو نمي گيرم اميد وارم اين سري بي جواب نمونم

من يه پرژه درست كردم...

با سلام خدمت شما دوست گرامي.
در ابتدا بايد بگم كه بهتره قبل از شروع هر كاري، هر آنچه از پروژه را كه انتظار داريد، مشخص كنيد تا در انتها به مشكلاتي نظير اين برخورد نكنيد؛ بعد اينكه در مورد چيزي كه خواستين بارها در اين تالار راجع بهش صحبت شده ‌( نحوه قفل گذاري و ... ) و با اندكي صرف زمان، نياز به اينگونه نوشتن با عجله نخواهيد داشت.

اما در كل، بعنوان يك راهنمايي، شما مي توانيد فايل هاي مورد نظر خود را با استفاده از برنامه Cd Secure در CD مخفي كرده و آدرس آنها را در برنامه مستقيم از آنجا بدهيد كه در صورت كپي شدن برنامه نيز، بدون CD اجرا نشوند.
راه ديگر، استفاده از پلاگين و كد و ديكد كردن فايل هاي مورد نظر است كه مي بايست الزاما بر روي حافظه با قابليت writable باشند. حال اينكه اين روش براي فايل هاي متني و كم حجم بكار برده مي شود.

راه ديگر نيز استفاده از كدينگ خاص تصويري ( نظير dvo يا dix و ... ) و استفاده از MCI Object و ديكدر آن مي باشد كه روش مرسومي نيست و بعضاً نيز بدليل ناسازگاري الگوريتم كدينگ خاص با برنامه هاي سيستم عامل، سرعت كم و ... مشكل ساز خواهند بود.

با تشكر ./

جدیدترین ارسال ها

بالا