تولد فرخ :d این نوگل شکفته مبارک

animations

Active Member
سالروز متولد شدن Farrokh که با بدبخت شدن ما توی یه روز افتاده (البته بصورت کاملا اتفاقی!!) بر همگان مبارک باد... :green:

امیدوارم که این اسپمر قدیمی و مدیر فعلی صد سال دیگه هم با خوبی و خوشی زندگی کنه و کارهاش توی هزار تا مجله معتبر هنری دیگه هم چاپ بشه، بعد بره خارج، باهاش کلی مصاحبه کنند و همه تحویلش بگیرند و بعد برگرده ایران و به همه امضا بده و خلاصه کلی موفقیت و ثروت و شهرت و غیره...

هر کی هم تولد فرخ یادش بره ایشالاه جیز بشه... (به جز خودم)

خب همین دیگه... به زودی یه تور می ذاریم شیراز که فرخ بهمون شام تولدش رو بده. :evil:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه يك چند روز ديگه صبر ميكردين اين افتخار داشتين كه با مدير سايت و ... تو يك روز متولد ميشدي بعد نياز نبود بيايم شيراز ميرفتيم مشهد يا تهران :green:

حالا جريان بد بخت شدن animations چيه خودش بايد توضيح بده اگه شيريني هم نياز بده :green: كلك نكنه ميخواستي تولد خودت ياداوري كني من پيشا پيش تبريك ميگم 25 اوكتبر تولد خيلي هاست :green:ولي نميشه هم رفت مشهد هم تهران :lol:

اصل كار يادم رفت من هم همينا كه بقيه گفتند را به فرخ ميگم:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
فرخ جان تولدت مبارک, نه ازین مبارکای معمولی ها, خیلی خیلی مبارک :دی :rose:
قابل توجه همه ی دوستان, از اونجایی که شما نمیتونین بیاین شیراز فرخ جان لطف کردن و منو برای صرف کیک تولد و اینا دعوت کردن (ممنون فرخ جان) نگران نباشین من بجای همتون کیک میخورم :دی ( :سوت)

navidba

Well-Known Member
من نیز به نوبه ی خویش و از طرف انجمن با زن نشستگان مجید آنلاین این واقعه ی بزرگ تاریخی را به ملت ایران تبریک عرض می کنم ، باشد که بازهم تولد شود!!!

animations

Active Member
اگه يك چند روز ديگه صبر ميكردين اين افتخار داشتين كه با مدير سايت و ... تو يك روز متولد ميشدي بعد نياز نبود بيايم شيراز ميرفتيم مشهد يا تهران :green:

حالا جريان بد بخت شدن animations چيه خودش بايد توضيح بده اگه شيريني هم نياز بده :green: كلك نكنه ميخواستي تولد خودت ياداوري كني من پيشا پيش تبريك ميگم 25 اوكتبر تولد خيلي هاست :green:ولي نميشه هم رفت مشهد هم تهران :lol:

اصل كار يادم رفت من هم همينا كه بقيه گفتند را به فرخ ميگم:rose:

اگه مانی رو برای تولدمون بیارین تهران، من قول می دم به همه تون کیک و شیرینی بدم. :wink:

جریان بدبخت شدنم مربوط می شه به یه فراموشکاری جزئی. همین... :green:

Farrokh

Active Member
به

سبولی بلیکم به همه برو بچز

جریان تولد هر سال من خیلی جالبه

هر سال که متولد می شم می گم یادم بمونه سال بعد تولدمو از یاد نبرم
ولی هر سال یادم می ره
(من قبل ازدواج باید با زنم طی کنم که من هیچ سالگردی رو خاطرم نمی مونه ، پس الکی بهونه نگیر و زندگی رو به کام خودت و خودم تلخ نکن ، شوهرت اینه ، می خوای بخواه نمی خوای همین الان بگو نمی خوام )(البته با این شروط فکر کنم رو دست مامانم بترشم )(بهتر :دی ، زن می خوام برا کجام ؟ :دی )

امسال که حتی فیس بوک خبر داشت من متولد شدم و خودم خبر نداشتم :دی

یهو دیدم از درودیوار داره تبریک می باره :دی

این انیمیشنز بد بخت شدنش جریان داره
چون من بسیار خر شانسم ایشون معتقده که اگه من نبودم خر شانسیم به اون می رسید و حسادت می کنه

ها ها !!!

من هی می گم پاشید بیاید شیراز نمیاید
خوب عزیزان دیدید نیومدید کیکو دادم یه مشتی شکم گنده تر از خودم خوردن به شما ها نرسید ؟؟؟

در کل از همه ی دوستان گلم که هم تو فیس بوک هم مسنجر هم مسیج و هم مجید آنلاین بهم تبریک گفتند واقعا ممنونم

امسال شما ها منو غافل گیر کردید :rose::green:

جدیدترین ارسال ها

بالا