توضيح بيشتر درباره تبديل پسوند فايلها php to htmlبراي گوگل(izone فرمودند)

سلام
اگه ميشه يه توضيح كامل درباره اين gtnextبديد
من هركاري كردم درست نشد
بعضي جاها htmlشد منتها چيزي نشون نميده
ممنون
:eek:

izone

Active Member
خواهش ميكنم دوست من. بنده عرض كردم.

ايكاش كه در همان تاپيك خودش اينو مينوشتيد.

مشكل خودتان را ميشه بيشتر توضيح بديد. بعضي جاها كه html شده آيا همه صفحه نشان داده نشد؟

اگر اينگونه است كه احتمالا درست نصب نشده است. من در ورژن قبلي در تارنماي خودم نصب كردم و خوب كار ميكرد. هنوز روي ناك ايدنا نرسيدم نصب كنم.

اين برنامه با همه ماژولها بگونه خودكار همساز نيست. يعني همه ماژولها را به html تبديل نميكنه كه براي اينكار بايد يك كمي در كدها تغيير داد تا درست بشن. مثلا من nsg Gr Downloads را كه نصب كرده بودم با اين برنامه اصلا كار نكرد ولي زمانيكه كد دانلود را در اين برنامه تغيير دادم خوب كار كرد.

اگر هم روي نت تارنماي شما هست نشاني بديد يك نگاهي بيندازم.

شاد و پيروز باشيد.

بازم نشد

سلام
من طبق فايل ريدمي ميرم جلو
ولي مثلا انجمنا htmlميشه ولي can not finde pageميده
رو سرورم جرات نكردم نصب كنم روي لوكال كار نكرد
اگه يه بار محبت كنيد نصبشو كامل توضيح بديد ممنون ميشم

izone

Active Member
دوست من

من روي لوكال تا حالا آزمايش نكردم ولي تا چند روز ديگه اينكار را ميكنم و به شما ميگويم. من اصلا نميدانم كه روي لوكال هم فايل htaccess. را ميخواند و عمل ميكند يا نه؟

ولي من برابر دستور نصب اينكار را روي ناك ايدنا هم انجام دادم و هم اكنون روي تارنماي خودم نصب است. تنها بخش دانلود كه ماژول اصلي ناك نيست با اين برنامه كار نميكند كه گوگل تپ را براي آن از كار انداخته ام. براي اينكار هم شما فايل مربوطه را در شاخه Google Tap پيدا ميكنيد (براي دانلود GT download.php ) و نام آنرا تغيير ميدهيد.

من مدتي مسافر هستم كه تلاش ميكنم زودتر پاسخي به شما بدهم.

شاد و پيروز باشيد.

راستي اگر مطمئن هستيد كه درست نصب كرديد يا براي آزمايش ميتوانيد روي هاست آزمايش كنيد و فايلهايي را كه تغيير ميدهيد را چداگانه ذخيره كنيد اگر نشد دوباره فايلهاي اصلي را به جاي خود برگردانيد. شايد اگر كار نكند مدت 20 دقيقه برخي از بخشهاي تارنماي شما از كار بيفتند تا فايلهاي اصلي را دوباره آپلود كنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا