تور نوروزی مجید آنلاین در مشهد

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام دوستان

وستان عزیز
سلام
با توجه به هماهنگیهای انجام شده با دوستان ، برنامه نهایی اعلام میشه

مشخصات تور:

1 - یک روزه به صرف صبحانه و نهار و وانت سواری!
2- مکان تجمع : فلکه پارک، پایانه آزادی
3- مقصد: پارک جنگلی شاندیز
4- زمان: روز پنجشنبه 10 فروردين، ساعت 6 صبح
5- برآورد اولیه هزینه: 15000 تومن
به صرف صبحانه و نهار که توسط حمید و امید و بنده آماده گردیده،
لوازمی که باید با خودتون بیارین: لیوان و قاشق و چنگال، لباس گرم ، کفش مناسب.
دوستانی که میخوان بیان شماره تماس و اسمشونو برام پیغام خصوصی بفرستن، تا ساعت 4 بعد از ظهر چهارشنبه فرصت داريد
منتظرتون هستیم
در گروه تور و میتینگ مشهدیها عضو شوید. کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
یعنی پایم بدجور. به نظرم توی 5 روز اول باشه عملاً غیر ممکنه چون مجبوریم دنبال خانواده خونه ی اینو و اون بریم. البته برای من فرقی نداره چون پایه ی 100 درصدم و حتی اگه 5 روز اول هم باشه میام. ولی برای بقیه دوستان شاید بعد از پنجم بهتر باشه.:)

reza699

Active Member
من هم پایه ام . فقط به قول مهدی توی 5 روز اول برنامه ها اصلا مشخص نیست . آها راستی ، من سه شنبه تا 5شنبه شهرستانم . یعنی عملا 3 روز اول هیچی :( . حالا باز منتظریم ببینیم بقیه نظرشون چیه

Cybertoos

Member
سلام دوباره خدمت همه دوستان.
منم هستم.فقط چند نکته یکی وضعیت ناپایدار هوا رو در نظر بگیرید، دوم زمان بندی دید و بازدید عید و مقصد. عجله ای هم نیست با توجه به بارندگی اخیر اگه کمی صبر کنیم طبیعت سبزتری خواهیم داشت. اما باز هم نظر جمع اصله و تو زمان مناسب و هوای مناسب منم هستم.
فقط هزینه ها رو یارانه ای حساب کنید (نه بر اساس قیمت دلار) تا ورشکست نشیم:green:
:rose:

mohammadbasri

کاربر فعال
:tavajoh:

دوستان سلام
با توجه با اینکه چند تا از بچه هایی که پاییه همه تورها و میتینگها بودن، به دلایلی اعلام کردند که نمیتونن در این ایام در تور شرکت کنن و همچنین با توجه با اینکه بسیاری از دوستان هنوز خبر دار نشدن و با توجه به وضع آب و هوا، بدینوسیله اعلام میشود که تاریخ تور به تعویق انداخته شد، به احتمال بسیار بالا در نیمه دوم فروردین ماه ، بتونیم با مشارکت بالای دوستان مشهدی تور رو برگزار کنیم،
در اینجا جا داره که به امید کاوه راد به علت در گذشت مادر بزرگشون تسلیت بگیم، کلیک کنید

دوستان بنده همچنین منتظر شماره تماس شما هستم، تا بتوان راحتتر هماهنگیها رو انجام داد

آخرین ویرایش:

mohammadbasri

کاربر فعال
:tavajoh:

دوستان سلام
با توجه با اینکه چند تا از بچه هایی که پاییه همه تورها و میتینگها بودن، به دلایلی اعلام کردند که نمیتونن در این ایام در تور شرکت کنن و همچنین با توجه با اینکه بسیاری از دوستان هنوز خبر دار نشدن و با توجه به وضع آب و هوا، بدینوسیله اعلام میشود که تاریخ تور به تعویق انداخته شد، به احتمال بسیار بالا در نیمه دوم فروردین ماه ، بتونیم با مشارکت بالای دوستان مشهدی تور رو برگزار کنیم،
در اینجا جا داره که به امید کاوه راد به علت در گذشت مادر بزرگشون تسلیت بگیم، کلیک کنید

دوستان بنده همچنین منتظر شماره تماس شما هستم، تا بتوان راحتتر هماهنگیها رو انجام داد

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
آقا منم هستم اما اگه میشه نیمه دوم ، آخر هفته ترجیحا پنچ شنبه ( اگه مقدور بود براتون ) ، ضمنا خانوادگیه دیگه ( بعضی ها جدیدن هاش متاهل شدن فکر کنم :green:
استفاده از ماشین شخصی مجازه؟
و به امید عزیز هم تسلیت میگم .

جدیدترین ارسال ها

بالا