تور نوروزی مجید آنلاین در مشهد

mohammadbasri

کاربر فعال
حميد داره ميره مسافرت، ولي فكر كنم چهار پنج روزه برگرده
من فقط به اين خاطر گفتم نيمه دوم فروردين ، چون توي نيمه دوم تعطيلات عيد مشهد قراره از اون بارونها بياد
به نظر من قرار رو بذاريم 12 فروردين
تا اون موقع اگه هوا خوب بود ، ميريم
اكه هوا باروني بود ، تصميم ديگه اي ميگيريم
دوستان شماره يادتون نره
برام بفرستين

L-B

Well-Known Member
ما 12 ام خونوادگی میریم 13 بدر :) لول

بخاطر شلوغیه 13 :)

mohammadbasri

کاربر فعال
اولين اسپم سال 91 رو هم خونديم، اونم از كي؟ نميگم كيه ولي رنگش صورتيه.
حالا كه اينطوريه منم يه اسپم ترش دارم
يه لواشك البالو خريدم، قرمز، از اون لواشكها كه دهن بعضيها الان با خوندنش اب مي افته

L-B

Well-Known Member
منم با 12 موافقم یا 11 الیاس جدی 14 میری سر کلاس اصلاً بلد نیستی دانشجو باشی
[/quote
اره متاسفانه استادمون مشکل پیدا کرده و میخواد به جای خرداد که امتحانا شر وع میشه 19 ام فروردین امتحان بگیره :|
شانسه ماست :|

alionline1366

Active Member
خوب اون بخواد بگیره پسر گل شما نباید زیر بار برید :green: همین کارارو میکنین استادا پررو میشن (ستاد اسپمینگ مجید آنلاین)

kafel

New Member
سلام خستهنباشید من خیلی وقت میخوام وارد یهکتابخانه در مشهد بشم به نام کتابخانه دیجیتالی استان قدس رضوی ولی یوزر پسورد میخواد که بشه کتابها رو دانلود کنم اگه کسی بتونه یه یوزر پسورد اختصاصی برام بفرسته ممنون میشم اگه کسی تونست به ایمیلم پیام بده[email protected]

hdnsoft

Well-Known Member
:green: عجب اسپم سرایی شده ها!
اگه قراره نیمه اول تور برگزار بشه من نمی تونم بیام آخه از 10 تا 15 میرم سفر، انشاالله بهتون خوش بگذره :paint:

o_real_love

Well-Known Member
مجددا سلام
به نظرم بزاریم همین جمعه یعنی 12 هم
از محمد بصری می خوام یه نظر سنجی بزاره سریع
مکانش هم یه جای خوب سراغ دارم

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام خستهنباشید من خیلی وقت میخوام وارد یهکتابخانه در مشهد بشم به نام کتابخانه دیجیتالی استان قدس رضوی ولی یوزر پسورد میخواد که بشه کتابها رو دانلود کنم اگه کسی بتونه یه یوزر پسورد اختصاصی برام بفرسته ممنون میشم اگه کسی تونست به ایمیلم پیام بده[email protected]

دوست عزیز
سوالتون رو در جای مناسبی مطرح نکردین، قوانین رو رعایت کنید
کتابخانه آستان قدس رضوی خودشون سایت دارن، تلفن دارن، میتونی باهاشون تماس بگیرین و مشکلتونو مطرح کنید، من خودم 3 سال کارمند اونجا بودم، بعید میدونم تو سایتشون کتاب برا دانلود بذارن، سایتشون راهنمای کتابهاشونو داره، شماره تماس: 2232004-0511

و اما در مورد تور نظر من اینه که عجله نکنیم، به نظر من صبر کنیم تا بتونیم بچه های بیشتری رو به تور بیاریم، من سرانگشتی حساب کردم 30 نفر میشیم، میخوام یه تور بزرگ راه بندازم، زمان هم زیاده، بالاخره یه روز تعطیلی، یه جمعه ای پیدا میشه که بشه بچه ها رو جمع کرد، ضمنا به سایت هوا شناسی هم سر بزنید، 12 فروردین بارندگیه،
دوستان فقط پست میذارن، بجز 4 نفر هیچکی شمارشو برام نفرستاده چرا؟ اینطوری نمیشه هماهنگ کرد.
لطفا اسپم نزنید، خیلی هم بحث کشدار نشه لطفا، فقط شماره تماس به من بدید من همه چیو هماهنگ میکنم (البته با پشتوانه شما) :rose:

HamidSHS

Active Member
محمد جان فکر کنم بیشتر ازین بخوایم صبر کنیم ، به ضرر بچه ها تموم شه ... چون این هفته آخری هست که میشه روش برنامه ریزی کرد و از هفته بعدی ، تعطیلات عید تموم میشه و همه گرفتار کارهاشون میشن ...

بنظر من پست اولت رو ادیت کن و یک تاریخ مشخص بذار تا هرکسی که خواست بیاد سردرگم نشه ...
یعنی وقتی طرف وارد این تاپیک میشه با یک برنامه ریزی مشخص روبرو باشه . . . { دو گزینه جلوش هست ، یا میتونه بیاد یا نمیتونه بیاد دیگه }

پیشنهاد من پنج شنبه این هفته یعنی دهم فروردین هست . . .
چون شاید یه سری از بچه ها جمعه نتونن بیان و با خانواده هاشون بخوان برن بیرون ....
از طرفی من این جمعه اصلا نمیتونم بیام ... { فقط بعد از ظهرش وقتم اوکی هست }

چهارشنبه ظهر ، آخرین فرصت واسه ثبت نام باشه تا هماهنگی های نهایی رو تا شبش انجام بدیم و به امید خدا صبح روز پنجشنبه حرکت کنیم ...

من به یه سری از بچه هایی که میشناسمشون و میدونم خبر ندادن از این تور ، تماس میگیرم که جا نمونن . . . از بقیه بچه ها هم که این تاپیک رو دیدن خواهش میکنم اگر واقعا قصد اومدن دارید ، همین الان واسه هماهنگی نهایی به محمد بصری عزیز پیغام خصوصی کنید تا موقع رفتن جا نمونید ... { به دوستانی که میشناسید هم اطلاع رسانی کنید }

جدیدترین ارسال ها

بالا