تنظیمات برای این رندر محشر!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
فعلا عارف جان به مدیر کل گزارش دادم ، باشه ببینن ایشون بعد اگر باقی مونیدم ، غیر کاری هارو حذف میکنم .

mohammad@er

Well-Known Member
اقا کوروش جوابشو ندین.باید با مدیر هماهنگ شیم که ایشونو برکنار کنن.واقعا دارن به بچه های سایت بی احترامی میکنن.
شما این پست هم ببینید شاهد بی احترامی هاشون میشید
http://forum.majidonline.com/threads/213374-برنامه-کارکتر-ساز-اتوماتیک-!-ریگ-هم-میکنه!makehuman

به کی داره بی احترامی می کنه.

تو

یا کورش که نام کاربری دیگته !

5 جلسه اینترفیس وی ری هم یاد نمی دن.

فقط نزدیک 10 جلسه متریال سازی طول می کشه!

تو اخه نمی دونی تریدی مکسو چطور می نویسن! تو رو چه به تدریس؟

بی خیال جدیدا زیاد شوخی می کنی.

اگر قرار باشه LinkinForEver از مدیریت بر کنار بشه.

مطمعن باش من و خیلی های دیگه از سایت میریم.

اونوقت تو باید با خودت صحبت کن.(پشه بپرونی)

البته کورش هست دیگه (نمیشه بازم با خودت حرف می زنی)

عزیزم استاد تو از من درس می گیره!!!!(همیشه یادت باشه)

LinkinForEver

به نکته ی ظریفی اشاره کردین محمد جان! بله این دو نفر یکی هستن !
اپی هر دو نفر یکی هست .

قوانین و محدودیت های ثبت نام در سایت :
A6 - ایجاد کردن چندین حساب کاربری مجاز نیست و هر شخصی فقط باید صاحب یک نام کاربری باشد.

یعنی الان میخواستید منو برکنار کنید ؟
کلاستون هم حتمی کوروش جان هستن شاگردتون دیگه ؟ بهشون سلام برسونید .

:rose:

اگر تویاهو حرفی زده شده یه مکالمه ی شخصیه
بله 100% اما شما حق ندارید ایدی من رو بردارید بعد به من بی احترامی کنید و بگید که شخصی بوده ! درسته ؟

چی بگم والا ! کاربرانی که ایشون رو تایید میکنند هم شاید خودشون باشند . به هر حال از حرف هایی که زدم ترسی ندارم چون فکر میکنم چیزی که درست بود رو گفتم .

پیوست ها

• 424242.jpg
    424242.jpg
    87.5 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:
آقایی که میگی vray رو میشه تو چند جلسه آموزش داد حرفت کاملا اشتباس آخه همچین چیزی امکان نداره. کار رندر جدا از آموزش یه کار تجربیه پس الکی جبهه نگیر که حرفت کاملا اشتباس به بقیه هم توهین نکن.
OK؟

HITMAN 47

Member
آقا من هیچی بلد نیستم و اصلا نمیدونم سه بعدی چیه بکشین بیرون از من.
دلیل اینکه با اکانت برادرم اومدم اینه که به لینکین بفهمونم که لحن حرف زدنش خوب خیلی بده ما اومدیم اینجا چیز یاد بگیریم نه اینکه با هم دعوا کنیم.
خودتونم میدونید سایت های سه بعدی خیلی هستند و من نیازی به این سایت ندارم ولی میگم اگر حرفی به کسی زدم که باعث ناراحتیش شد معذرت میخوام
من هیچوقت خودمو استاد خطاب نکردم و همیشه هم خودمو پایین تر از اونها میدونم.
من فقط گفتم مکس و vray درس میدم اگر هم دوست دارید زنگ بزنید به آموزشگاه و بپرسید..بعدشم کی گفته vray رو طی مدت طولانی مدت میشه درس داد؟زیاد طول نمیکشه بقیش تجربه ی خود کاربره.

آقا من هیچی بلد نیستم و اصلا نمیدونم سه بعدی چیه بکشین بیرون از من.
دلیل اینکه با اکانت برادرم اومدم اینه که به لینکین بفهمونم که لحن حرف زدنش خوب خیلی بده ما اومدیم اینجا چیز یاد بگیریم نه اینکه با هم دعوا کنیم.
خودتونم میدونید سایت های سه بعدی خیلی هستند و من نیازی به این سایت ندارم ولی میگم اگر حرفی به کسی زدم که باعث ناراحتیش شد معذرت میخوام
من هیچوقت خودمو استاد خطاب نکردم و همیشه هم خودمو پایین تر از اونها میدونم.
من فقط گفتم مکس و vray درس میدم اگر هم دوست دارید زنگ بزنید به آموزشگاه و بپرسید..بعدشم کی گفته vray رو طی مدت طولانی مدت میشه درس داد؟زیاد طول نمیکشه بقیش تجربه ی خود کاربره.

دوست عزیز حالا یه حرفی زدی ، حاضری تا دم خونتون هم که شده سینه خیز بری، آقا تموم شد دیگه، شما هم قبول کن که یه چیزی رو هوا و نسنجیده گفتی دیگه!! ، خیلی ها اینجا مکس و وی ری تدریس می کنن، من خودم مکس و وی ری رو تو پنج جلسه به کابینت سازها درس می دم، اما به نظرت چیزی هم یاد می گیرن؟!! ، اما به هیچ عنوان و به هیچ کدومشون نمی گم که وی ری یا تری دی مکس بهت یاد می دم!! چون می دونم که هم دروغ بزرگیه یاد گیری مکس و وی ری تو زمان کم، هم اون چیزی که بخوای اینطوری یاد بدی رو ویدئو آموزشی خیلی بهتر یاد می ده!! (منظورم کار با دکمه ها و تنظیمات و این حرفاست!)

این ادبیات بکشین بیرون از من رو نمی دونم از کجا آوردی ، انشاءا... که معنیش رو نمی دونی و همینطوری گفتی.
اون چیزی که شما آموزش می دی تو آموزشگاه فقط در حد تبلیغه!! وگرنه خودت هم بهتر می دونی که حتی اگه بخوای ظاهر یا رابط کاربری وی ری رو آموزش بدی! (که یه جا دو جا نیست لامصب) یه کتاب پونصد صفحه ای رو باید به قول خودت تو چند روز آموزش داد!!

من اینجا به نیابت از همه اگر باز هم رو حرفت پافشاری کنی ، حاضرم بیام آموزشگاهت بشینم سر کلاست، اما اگر نتونستی واقعاً وی ری یا مکس رو ظرف مدتی که گفتی آموزش بدی (بدون ماده و تبصره و چیزهایی که بخوای بعداً بگی) کل بچه های این تاپیک رو شام مهمون کنی بیرون!!! خوبه؟! بازم پایه ای!؟ (پول غذایی که دوست دارند رو می ریزی به حساب)

آخرین ویرایش:
آقا حالا دگه صلوات بفرستین دگه اینجا مهم کمک به هم دیگس نه به رخ کشیدن. آقا البته اگه قرار غذا مهمون باشیم واس من کوبیده سفارش بدین خرجشم کمه :wink:

mohammad@er

Well-Known Member
آقا حالا دگه صلوات بفرستین دگه اینجا مهم کمک به هم دیگس نه به رخ کشیدن. آقا البته اگه قرار غذا مهمون باشیم واس من کوبیده سفارش بدین خرجشم کمه :wink:

حتماً .:snap:

برای منم سلطانی سفارش بدین خرجم نداره !:oops:

ولی جدا از شوخی لطف کنید دیگه پستو ببندیم.

انجمن خیلی بهم ریخته نگاه کنید خودتون.

PeeJay

Member
سلام به همه و تشکر از کل کل جالبتون :rose:.

من خودم خیلی ساله که مکس و وی ری کار میکنم و هم خیلی ساله که توی این سایت هستم و خیلی هم دوسش دارم و ممنونم از مدیریت اصلی که همیشه تونسته مدیرای خوب و عالی و همیشه عالم از نظر مطالعه و تحقیق انتخاب کنه . بازم ممنون .
(لطفا کسی سوتیه دیکته نگیره از حرف خارج نشیم :دی)

اما در مورد موضوعی که دارید راجبهش صحبت میکنید باید بگم که: MP3D چیزی رو می خواد که به نظر من اصلا شدنی نیست یعنی اینکه اینجا که کسی اصلا راجع به اینترفیس و دکمه ها و ایکن ها حرف نیمزنه که ، اون که اصلا جزو آموزش به حساب نمی یاد چون کسی می خواد یه برنامه رو حرفه کار کنه دیگه اونا رو باید خودش با وسایلی که همه جا هست و همه دارن مثل PDF و Video و این جور چیزا بره یاد بگیره و بعد بیاد با یه کسی که بلده خوب (نمیگم استاد چون نداریم تو ایران) بشینه پروژه کار کنه .

از اون جا به بعده که داستانی که بچه ها میگن شروع میشه که دیگه به نظر من ته نداره و فقط IQ اون شخصه که از چه راهی مشکلش رو حل کنه چرا که اصلا این جور نرم افزار ها جوری ساتخه میشه که برای انجام دادن هر کاری چندین و چند راه وجود داره تازه دیگه plugin ها که داستان خودشو داره .
در واقع من فکر میکنم که کمپانی های سازنده اینجوری رفتار میکنن که خلاقیت کاربرها رو ببرن بالا یا یه جورایی استعداد ها رو افزایش بدن .
منظور حرفم اینه که هیچ وقت هیچ کس توی زمینه های گرافیکی نیمتونه بگه که خدا شده و دیگه احتیاجی به دریافت هیچ آموزشی نداره تازه اگه بتونه اینو بگه بازم چند ماه بعد یه نسخه جدید از همون نرم افزار میاد که باید حالا با تغییرات اون آشنا بشه . میدونم که میفهمین چی میگم :cool:

مثل این میمونه که یکی بیاد بعد یک سال بگه من تو Photoshop خدا شدم :green: خوب اینجاس که باید یه دستی به سرش بکشی ولی تحقیرش نکنی نه و بهش بگی که عزیزه دلم راهه زیادی رو پیش رو داری :)و بعد تو دلت بگی که چقدر طرف احمقه :دی .
چراکه صد سال هم اگه کار کنی بازم نمیتونی اینو بگی چون بعد اینکه تو کارایی های یه برنامه رو دونستی ، حالا تازه نوع دیده هرکسی میاد وسط که فقط تو تجربه و کلا ریزبینی و تیزبینی اون آدم خلاصه میشه . یعنی چی؟
یعنی اینکه شاید منه پیمان تا آخره عمرم نتونم اون جزئیاتی رو که مثلا علی یا محمد یا LINKIN میبینه رو بتونم ببینم. پس بتونم همومنو پیاده کنم تو نرم افزار با چیزایی که میدونم کجاس . تا بتونم اون صحنه رئالی رو خودم می تونم تعریفش کنم رو خلق کنم .

خیلی حرف زدم D: .

دوست عزیز شما هم یه ورژن دیگه از نوع این دوستمون آقای هیتمن هستید ، منتها کمی موادب تر اما به همون اندازه مطمئن!!!
یعنی شما خودت رو در اون حد می بینی که می گی : نمی گی استاد چون نداریم تو ایران!! ، جداً اینطوریه؟؟ یعنی نداریم تو ایران؟!
شما مثلاً اومدی ابرو رو درست کنی زدی چشمش رو هم که کور کردی که!! ، آخه این چه حرفایی عزیز دل من؟ ، این روش یادگیری و آموزش رو شما کجا دیدی؟! کی به شما پیشنهاد داده اینطوری کار با نرم افزار ها رو شروع کنی؟! که اینطوری ، اینقدر مطمئن راجع بهش صحبت می کنی؟

باقی صحبت هاتون هم که دیگه جای خود دارد.
دوست عزیز اگه نمی تونی راهنمایی بکنی ، لااقل دیگران رو گمراه نکن! ، هر چند که حرفات مثل خودت محترمه و ارزش شنیدن رو داره ، اما این چیزهایی که دارید می گید خیلی هم درست نیستا!!!، شاید هدفتون خیر باشه ، هم شما هم هیتمن عزیز ، اما اشتباه دارید راهنمایی می کنید عزیز دل!!

بهتره تاپیک بسته بشه.
دوستانی که بعداً این پست ها رو می خونن، لطفاً از مدیران و یا از کسایی که نمونه کار بارزی دارند، سوال کنند.

به امید توفیق روز افزون برای همه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

PeeJay

Member
اما در مورد بحث اُستادینگ و تدریس: اینجور نرم افزارها باید بگم که کاملا با LinKin موافقم که 100درصد خیانته . بدبختی واقعا اینجاس که این مسئله کلا تو خون هر ایرانیه (:) یعنی دیگه جزو فرهنگ ماس که فقط کافیه یه چیزی طرفدار پیدا کنه که دیگه مد میشه ُ و یک سری انسان های تک سلولی ، بعده یه مدته کوتاه اون چیز رو یاد میگیرن و شورع می کنن به ارائه دادن اون چیززززززز.....

ولی دیگه اینو نمی فهمن که دیگه وقتی شما داری یه علم رو یاد میگیری نباید خیلی سریع اون رو بخوای درس بدی ، باید خیلی تجربه داشته باشی . وگر نه داری خیانت میکنی به همه و خودت :snap:.

حالا به نظر من موضوع خیلی عالیه ولی بازم پایه فرهنگ ایرانی میاد وسط که خوب میگه نباید فوته کوزه گری رو به کسی بگی که اِه . :shock: ولی بزاریم کنار و هر کسی خودی نشون بده . یعنی بیایم از این انرژیِ کل کل سو استفاده کنیم ُ هر کسی با کارش حرف بزنه .Linkin حرفه خوبی زد .

یعنی اینجا همش حرف شده پر D: . لینک ها هم که خرابه . هر کسی اون صحنه ایی رو فکر میکنه از همه بهتر و رئال تر شده رو اینجا بزاره و راجع بهش نظر بده !!! نه ؟؟؟

به نظر من اون اتاق خوابه همه چیزش خوبه فقط یه رنگها داقه :) ولی خوبه :wink:

مهدی جان راضیم از نظر و طرز فکر غیرت مردانه و دگمت که تا اسم ایران اومد وسط گوشات قرمز شد (:):

عزیزه دلم مشکل ما همینه دیگه ، همش تو حاشیه هستیم . آقا من حرفای شما رو تائید کردم (:):

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مهدی جان راضیم از نظر و طرز فکر غیرت مردانه و دگمت که تا اسم ایران اومد وسط گوشات قرمز شد (:):

عزیزه دلم مشکل ما همینه دیگه ، همش تو حاشیه هستیم . آقا من حرفای شما رو تائید کردم (:):

متوجه منظورتون از این جمله نشدم: مهدی جان راضیم از نظر و طرز فکر غیرت مردانه و دگمت که تا اسم ایران اومد وسط گوشات قرمز شد

آیا روی صحبتتون با بنده هست؟
دوست عزیز این ادبیات رو از کجا می اری شما؟!، وقتی پیشنهاد می دم تاپیک بسته بشه برای همین صحبت هاست!

غیرت مردانه دیگه چیه؟ با کی کار داری عزیزم؟!! شما اینجا رو مثل اینکه با جای دیگه ای اشتباه گرفتی ها!

این نظرات کارشناسانتون رو از کجا می ارید؟، انسان تک سلولی که می گید ماسوای از شما و خانوادتون هستن دیگه نه؟! اینجا جای این صحبت ها نیست.

به جای توهین کردن در غالب ادب و احترام و نشون دادن افکارت ، فکر کن ببین چی داره از ذهنت تراوش می کنه! ، هی لینکین لینکین می کنی که چی بشه؟!

HITMAN 47

Member
من با همه ی دوستان موافقم.
ولی منظور من از تدریس این نبود که max رو به زودی درس بدم بره..نه اصلا اینجوری نیست.شرکتی که ماداریم max رو تدریس میکنه تا اونجایی که نیاز کاربر باشه بعد خودمون استخدامش میکنیم و بهش کار میدیم که در حین کار کردن طرف یاد بگیره(دقیقا کاری که walt disney داره میکنه)بعد کم کم طرف تجربش بیشرت میشه.
کلاس های vray هم تا اونجایی که من میدونم 16 جلسه حل میشه بقیش تجربه ایه که خود دانش آموز بدست میاره.
من صمیمانه و از ته دل از کسایی که طی این صحبتا بهشون بی احترامی شد معذرت میخوام و امیدوارم از من دلخور نباشن.من بازم میگم من استاد نیستم به خدا و نسبت به بقیه ی اعضای سایت صفر صفرم.در مورد نمونه کار هم دارم یک کاراکتر میزنم البته کاراکتری با اسکین رئال در حد disney :D و به محض آماده شدن میذارم.نمونه های خیلی زیادی دارم ولی خوب خواستم اولین نمونه ای که میذارم کاراکترم باشه.
جناب لینکین شما هم کوتاه بیا عزیزم من خودم شخصا ازت معذرت میخوام.خوبه؟من حاضرم چهار زانو بشینم کنارت فقط ازت چیز یاد بگیرم جدی میگم.حالا هم این بحثو کشش ندین.

HITMAN 47

Member
والا به پیر به پیغمبر من به کسی قصد جسارت نداشتم آقای لینکین واقعا با لحن بدی صحبت کردن خوب آدم اعصابش خورد میشه

HITMAN 47 عزیز به پای عمل برسه تو نرم افزار هیچی نیستی!!!!

بخدا هر کی گفته من استادم بیسواد بوده.

پس سعی نکن به کسی که ازت بیشتر می دونه بی احترامی کنی.

حرف پیامبره.

دوماً دلیل نمیشه شما یه نرم افزار رو بلد نیستی نرم افزار بدی باشه.

شما علمی از مدلینگ نداری که !!!!

شما کار یه هفته ای رو به این برنامه تو یک ربع انجام می دی (بیس کلی کاراکتر).

بعد میره سر خورده ریز کاری و اصلاح مدل تو بعضی جاها.

نمی دونم چطور بهت توضیح بدم.

این برنامه کاراکتر هایی که میده به طور خودکار ریگ میکنه و اسکین میکنه.(ریگ که میدونی چیه: درسته)

توپولوژی کاراکتر هاش فوق العاده و بدون نیاز به اصلاحه!!!!

منم به خودم جرت تدریس نمی دم می دونی چرا ؟

بزار روشنت کنم:

چون که دوست ندارم شاگرد بی سواد مثل ... تربیت کنم تا بیاد به کسی که اندازه سنش تجربه کاری داری داره بی احترامی کنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از کی تا حالا رفتید قاطی اساتید ما خبر نداریم ؟

دو دوتا = هشتا

والا بخدا اگر منم نمی تونستم با یه برنامه کار کنم می گفتم ... !!!

خدا وکیلی این طرز حرف زدن از یه ناظر بعید نیست؟خدا وکیلی قضاوت کنید.

LinkinForEver

خوب دوستان من پست پایانی رو میزنم و میخوام این قضیه رو تموم کنم .

خب اول HITMAN47 :
خدا وکیلی این طرز حرف زدن از یه ناظر بعید نیست؟خدا وکیلی قضاوت کنید.
والا به پیر به پیغمبر من به کسی قصد جسارت نداشتم آقای لینکین واقعا با لحن بدی صحبت کردن خوب آدم اعصابش خورد میشه

به همین پستتون دقت کنید ؟ چی شده ؟

- اسپم کردید . زدن دو پست پشت سر هم در یک زمان خلاف قوانین هست ! حالا ازتون میخوام برگردید عقب و ببنید چند بار این کارو کردید ( بیش از 8 بار ) و هر دفعه من بهتون اخطار دادم اما بازهم گوش نکردید ؟

- اولین بار به یک نفر یک چیزو مودبانه و اروم میگن
- دومین بار به یک نفر یک چیزو مودبانه و اروم میگن
- سومین بار به یک نفر یک چیزو مودبانه و اروم میگن
- چهارمین بار هم به یک ادم یک چیزو مودبانه میگن !

اخه برادر من چرا گوش نمیدی ؟ چرا اخطار هارو جدی نمیگیری ؟ پس اعصاب ما چی ؟ فقط اعصاب شما خورد باید بشه ؟ بعد که بهتون گفتم یکبار دیگه اسپم کنید باهتون برخورد میشه ! بازم توجه نکردین گفتن بی احترامی نکن ...

خب حالا دوست دارید یک سری قضیه هارو برای دوستان روشن کنم ؟
اینکه یاهوــه من رو برداشتید ، اومدید تو یاهو گفتید میخواید یک کاری بزنید در حد دیزنی و به من گفتید بیا باهام همکاری کن ! من هم گفتم شما اول نمونه کار برای من بفرستید و بعد شما اون اتاق خالی رو فرستادی با متریال اماده ساخته شده بود و من هم به شما عرض کردم که مایل به همکاری نیستم .
بعد شما یادتونه که چند روز یکباری میومدی فحش ناموسی میدادی ؟ که بعدم من به شما گفتم شمارو ایگنور میکنم تو یاهو ؟ یادته ؟

خب بحث یاهو جداست ، بحث سایت یونیتی 3D هم یادتونه ؟ اونجا هم من هم مدیر و ناظم بودم ! یادتون شروع کردید به بهم ریختن انجمن و بعد هم با اخطاری که بهتون دادم به من توهین کردید ؟ یادتون ؟
اونم ازش میگذریم .

و حالا به قوانین سایت مراجعه میکنیم :

مجید جان مدیریت سایت گفتن :
(خواندن اين پيغام را قبل از شروع به هر فعاليتي در سايت به كاربران توصيه ميكنيم)

خب تخلف هاتون رو براتون تک به تک نام میبرم :

D12 - از بکار بردن متن و تصاویری که خواندن مطلب را دشوار می کنند یا چشم را آزار می دهند خودداری فرمایید.
تصاویر چشمکزن و یا تصاویر خیلی بزرگ و حجیم، متن هایی که با سایز قلم خیلی بزرگ یا با رنگ های نامناسب وشته شده اند جزو مواردی اند که باید از بکار بردنشان اجتناب کنید. در صورت لزوم تصاویر خیلی حجیم را بجای نمایش دادن در میان مطالب بصورت فایل های پیوستی و یا با لینک های داونلود درج کنید.

E2 - در صورتی که در مورد عملکرد یک مدیر یا ناظم سوالی دارید، فقط از سرویس پیغام خصوصی استفاده نمایید.
اگر تخلفی از سوی کاربری صورت بپذیرد، احتمال دارد مطلب ارسالی اش ویرایش و یا حذف گردد. در اینگونه موارد برای مطلع شدن از موضوع تخلف و جزئیات بیشتر با سرویس پیغام خصوصی به مدیر انجمن مربوطه یا ناظم پیغامی
ارسال نمایید و دلیل اش را جویا شوید. در اینگونه موارد از ایجاد کردن مبحث و یا مطرح کردن سوال در انجمن ها خودداری فرمایید. کلیه مواردی که مربوط به یک کاربر خاص هستند باید بصورت خصوصی و خارج از محیط عمومی
انجمن ها پیگیری شوند.

• E3 - اگر نسبت به عملکرد یک مدیر یا ناظم اعتراضی دارید مشکل را با سرویس پیغام خصوصی به مدیران کل اطلاع دهید.
    چنانچه یکی از مدیران کل به دلیل مشغله های شخصی فرصت رسیدگی به مشکل شما را در آن زمان نداشت، یا در پاسخ دادن به پیغام شما تاخیر زیادی رخ داد پیغام را به مدیر کل دیگری ارسال نمایید. همچنین می توانید از سیستم تماس با ما برای مکاتبه با مدیر کل مجیدآنلاین استفاده نمایید.

C9 - برای اعتراض به یک تخلف رخ داده یا عملکرد نادرست یک کاربر یا مدیر مستقیما اقدام نکنید.
اگر در یک مطلب ارسالی تخلفی رخ داده است یا یک کاربر یا مدیر عملکرد مناسبی نداشته است، مستقیما و در مباحث پاسخی ندهید. اعتراض مستقیم به عملکرد سایر کاربران و گوشزد کردن قوانین جزو اختیارات یا مسئولیت های کاربران عادی نیست. از دکمه گزارش به مدیر (
report.gif
) برای گزارش کردن تخلف در مطالب ارسالی استفاده نمایید و اگر احیانا عملکرد کاربر یا مدیری مناسب نیست، از طریق سرویس پیغام خصوصی موضوع را به مدیران کل یا ناظمین گزارش کنید.

نه اینکه یوز قلابی بسازید علیه اون توطئه کنید !

- ایجاد کردن مزاحمت برای کادر مدیریتی در پیغام خصوصی و یا تشویق کردن سایرین بدین امر ممنوع است.
مدیران و ناظمین مجیدآنلاین تنها مسئول برقراری و حفظ نظم در انجمن ها هستند و پاسخگویی به سوالات کاربران را صرفا بصورت یک امر اختیاری و خارج از حیطه وظایف شان انجام می دهند. به آنان تاکید شده که به سوالاتی
که در پیغام خصوصی ازشان پرسیده می شود تنها زمانی پاسخ دهند که موضوع سوال مربوط به مشکلات انجمن باشد و به سوالات نرم افزاری و سخت افزاری کاربران در پیغام خصوصی پاسخی ندهند. بنابر این اصرار کاربران برای
پاسخگویی به سوالاتی که می توانند در انجمن ها مطرح کنند، موجب آزار کادر مدیریتی مجیدآنلاین شده و با اینگونه موارد برخورد جدی خواهد شد. از کلیه کاربران درخواست می شود که سوالات خود را در انجمن مربوطه مطرح کنند
و سرویس پیغام خصوصی مدیران انجمن را برای اینگونه امور بکار نگیرند.
C7 - پیش از پاسخگویی سایر کاربران به آخرین پاسخی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخی ندهید.
برای بالا آوردن مبحثی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخ های بی مورد ارسال نکنید، برای دریافت کردن پاسخ از سایر کاربران باید صبور باشید. ارسال کردن مطالب بی مورد و اضافی اسپم محسوب شده و ممنوع است.

- یک پاسخ تکراری را به یکباره در چندین مبحث ارسال نکنید.
زمانی که یک پاسخ تکراری و مشابه را در چندین مبحث ارسال می کنید، ممکن است برای مدیران مجیدآنلاین این شبهه بوجود آید که قصدتان صرفا بالا بردن تعداد پست هایتان است و دارید اسپم می کنید و در نتیجه بر اساس این تصور اشتباه با شما برخورد کنند.

C2 - اگر در مبحث سوال یا درخواستی مطرح شده که پاسخ اش را نمی دانید، در آن مبحث مطلبی ارسال نکنید.

یک پاسخ تکراری را به یکباره در چندین مبحث ارسال نکنید.
زمانی که یک پاسخ تکراری و مشابه را در چندین مبحث ارسال می کنید، ممکن است برای مدیران مجیدآنلاین این شبهه بوجود آید که قصدتان صرفا بالا بردن تعداد پست هایتان است و دارید اسپم می کنید و در نتیجه بر اساس این تصور اشتباه با شما برخورد کنند.

فقط زمانی از دکمه نقل قول استفاده کنید که متن نقل قول شده طولانی نباشد.
نقل قول کردن از یک مطلبی که طولانی است موجب افزایش بی مورد طول مبحث و دشوار شدن مطالعه آن می گردد، لذا در صورتی که متن طولانی است، لطفا بجای دکمه نقل قول (
quote.gif
) از دکمه ارسال پاسخ (
reply.gif
) استفاده نمایید تا متنی نقل قول نشود.

• A6 - ایجاد کردن چندین حساب کاربری مجاز نیست و هر شخصی فقط باید صاحب یک نام کاربری باشد.
  • A7 - تخلف از قوانین ثبت نام موجب قطع شدن بدون هشدار دسترسی کاربر و مسدود شدن حساب یا حساب های کاربری متخلف می گردد.

شما وقتی یکبار به خودتون اجازه ندادید برید قوانین رو حداقل یکبار بخونید ! توقع احترام دارید ؟
قضاوت طبق قوانین انجام میشود ... فکر نمیکنم حرفی برای گفتن مونده باشه ... مونده ؟

دوستان عزیز من این مبحث رو طبق صلاحدید مدیریتی میبندم ، لطفا اگر بحثی دارید در پیغام خصوصی به ادامش بپردازید .
با تشکر از همه دوستانی که همکاری میکنند .

پ.ن : پست دوستانی که خلاف قوانین بار اولشون بود ، پست هاشون رو تصحیح کردم .

:rose:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا