تنظيمات E1

وضعیت
موضوع بسته شده است.
شما كه همش اطلاعا غلط تحويل مردم داديد اين يكي هم روش
شما اگه فقط خونديد من عملا كار كردم

houtanal

Member
مسلما شما يكي از محصل هاي اين كلاس هاي ISP هستيد كه صد در صد كلاستون تموم هم نشده.
از اونجايي كه گفتيد من فقط خوندم و شما عملي كار كرديد بايد شما رو مراجعه بدم به ساير پست هاتون تا سطح تجربتونو ببينين

houtanal

Member
نمي خواستم پست ديگه اي تواين تاپيك داشته باشم اما طبق گفته شما از اصل موضوع منحرف شديم
اصولا خطوط E1 تنها براي اين طراحي نشدند كه مثلا يك شماره بيست ورودي بگيرد!
اين خطوط به عنوان ورودي براي تماس هستند(عموما كاربران ISP)خطوط E1 خطوطي صرفا ديجيتال هستند بتا براين مركز مخابراتي كه خط را ازش مي كيريد بايد توانايي ساپورت را داشته باشد(هر سوپيچي نمي تونه!)
اين خطوط تنها قابليت انتقال داده را دارند(اگر با نمودار امواج ديجيتال آشنا باشيد مي فهميد منظورم چيه!)
دوستاني كه مثلا روي روتر هاي 5350 سيسكو خطوط صوتي ديدن و فكر مي كنن اين هم دقيقا مثل تلفن عاديه(غيرديجيتال) بد نيست به دفترچه اي كه همراه روتر عرضه ميشه يه نگاهي بيندازند
توضيح:در ارتباطات ديجيتال شما هر چيزي كه مي خواي بفرست به صورت 0 و 1 در مياد يا درست تر به صورت اختلاف ولتاژهايي كه براي اون سيستم تعريف شده.بنابراين صداي شما هم دقيقا به صورت ديتا ارسال ميشه.(اصلا كاري نداره چي روش داره مبادله ميشه)
در ضمن خطوط E1 تنها و تنها قابليت كار با مودم هاي خاص خود(نوعي از DSL ) رو دارا هستند.
راستي پيغام شخصي نذارين!!!(اوني كه بايد بفهمه فهميد)

masood_y

Member
houtanal گفت:
نمي خواستم پست ديگه اي تواين تاپيك داشته باشم اما طبق گفته شما از اصل موضوع منحرف شديم
اصولا خطوط E1 تنها براي اين طراحي نشدند كه مثلا يك شماره بيست ورودي بگيرد!
اين خطوط به عنوان ورودي براي تماس هستند(عموما كاربران ISP)خطوط E1 خطوطي صرفا ديجيتال هستند بتا براين مركز مخابراتي كه خط را ازش مي كيريد بايد توانايي ساپورت را داشته باشد(هر سوپيچي نمي تونه!)
اين خطوط تنها قابليت انتقال داده را دارند(اگر با نمودار امواج ديجيتال آشنا باشيد مي فهميد منظورم چيه!)
دوستاني كه مثلا روي روتر هاي 5350 سيسكو خطوط صوتي ديدن و فكر مي كنن اين هم دقيقا مثل تلفن عاديه(غيرديجيتال) بد نيست به دفترچه اي كه همراه روتر عرضه ميشه يه نگاهي بيندازند
توضيح:در ارتباطات ديجيتال شما هر چيزي كه مي خواي بفرست به صورت 0 و 1 در مياد يا درست تر به صورت اختلاف ولتاژهايي كه براي اون سيستم تعريف شده.بنابراين صداي شما هم دقيقا به صورت ديتا ارسال ميشه.(اصلا كاري نداره چي روش داره مبادله ميشه)
در ضمن خطوط E1 تنها و تنها قابليت كار با مودم هاي خاص خود(نوعي از DSL ) رو دارا هستند.
راستي پيغام شخصي نذارين!!!(اوني كه بايد بفهمه فهميد)
عزيز من شما واقعا *** هستيد.
ما اينجا توي ISP داريم از Acces Server E1 استفاده ميكنيم و براي Connect شدن نياز به مودم خاصي هم كاربران ندارند و با همين مودم هاي معمولي مي تونن اين كار رو انجام بدن.
شما اين چرت و پرت ها را از كجا مياريد و تحويل بچه ها ميديد؟!؟
آقا اصلا حرف من بي ربط!!! بريد مقاله هاي سيسكو رو بخونيد.
من واقعا دارم از دست ايشون كلافه ميشم و از مديريت اين Forum (آقا مجيد) تقاضا دارم نظارت بيشتري روي پست ها داشته باشند.
بابا چقدر بگم؟ در مورد موضوعي كه چيزي نمي دونيد اطلاعات ندهيد و يا حداقل قضاوت نكنيد.
من گه ديگه داغ كردم. اصلا دوست عزيز شما مي دوني DSL چي هست؟!؟ اصلا تا حالا E1 Access Server رو از نزديك ديدي؟ تا حالا Config هاي اونو ديدي؟ ميدونم كه الآن با غرور كاذب داري ميگي آره!!!
خوب شد نگفتم تا حالا اونو Config كردي وگرنه من بايد مي رفتم خودمو دار ميزدم!!!
من واقعا براي شما متاسفم و براتون آرزوي موفقيت مي كنم.

R_chizari

Active Member
لطفا توجه كنيد !
دوستان كمي مودبانه تر . اينجا يك فروم آموزشي است. دوستان هركدام در حد خودشان اطلاعات دارند. به جاي محك زدن اطلاعات يكديگر آن هم با شيوه اي تند و خارج از ادب اول با هم دوست باشيم بعد در مباحث شركت كنيم.
ضمنا در مورد موضوع اين تاپيك هم كه مقاله تا دلتون بخواد تو اينترنت فراوان است. كمي جستجو كنيد. از يك سايت معتبر مقاله اي را اينجا قرار بديد تا به جواب درست نزديكتر بشيد. اين كه ديگه دعوا نداره.

منتظرم رفتارهاي مناسب شما رو در ادامه اين تاپيك ببينم. اشتباهات همديگه رو هم تو سر هم نزنيد.

چيذري

houtanal

Member
عزيزم شما توجه كردي گفتم براي چي نياز به مودم هست (بورو زبان فارسيتو اصلاح كن) شما هنوز نمي دوني Access server بوسيله چي داره به تماس هاي عادي پاسخ ميده.واقعا فكر مي كني وقتي به يك خط E1 وصل مي شي يك مودم آنالوگ بهت مي گه سلام بيا تو بريم رو وب بچرخيم؟
مغلطه نكن من خودم الان با يه مودم عادي به يه خط E1 وصلم ولي تو واقعا فكر مي كني مودمي كه تو خدمات دهنده داره به مودم من جواب يده هم يه مودم عاديه!
اگر شما در يكISP وظيفه چايي دادن داري و گاهي موقع چايي دادن حرفهاي بخش فني رو ميشنوي دليل نميشه كه بتوني راجع بهش اظهار نظر كني.
به پست هاي ديگت تو ساير بخش ها مراجع كن تا بفهمي چي ميگم.

R_chizari

Active Member
اين تاپيك قفل شد تا اول ياد بگيريم چطوري با هم حرف بزنيم بعد جواب سوال ديگران رو بديم.

چيذري

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا