انیمیشن تمرین مُخرب - (!!!Oh My God)

arminAnim

کاربر متخصص
سلام

اخیرا دوستان نمونه کارهای انیمیشن گذاشته بودن، هوس افتادم بعد مدتها یک کار کوچیک انیمیت کنم. امیدوارم خوب شده باشه...

بجز اولین پیوست که بندانگشتی هست، دو تا ویدئوی دیگه پیوست کردم، اولی پلان اصلی همراه با صداست (شاید بد نباشه با صدا گوش کنید البته زیاد روی صداش کار نشده) ، دومی هم نمای نزدیکتر از صورت کاراکتر برای بهتر دیده شدن جزئیات میمیک هست.
کاراکترش از مجموعه ی Animation Mentor هست که البته اوریجینال نیست و کاربرها خودشون مدل و ریگش رو زدن. ریگش خیلی ابتدایی بود و اولین باری بود که من با کاراکتری غیر ریگ های خودم انیماتوری میکردم، دو سه ساعت فقط طول کشید که چند و چونش بیاد دستم.

تقریبا یک مرحله ی شش ساعته روش کار کردم و یک سری هم دوازده ساعت (با رندر و سایر مراحل)، الان چشمام دیگه باز نمیشه.... به هر حال، ببینید امیدوارم خوشتون بیاد....

نمی دونم کارهای انیمیشن هم می تونن برن تاپ گالری یا نه، ولی از دوستان می خوام نظرشون رو راجع به ارزش این کار برای تاپ گالری بگن، ممنون.....

توضیحات بیشتر : زمان ساخت ، بدون نور و رندر و تدوین، تقریبا 12 ساعت
کاراکتر : از سایت RigsArena.BlogSpot.com

اینم بگم که من توی انیماتوری انتقاد پذیر نیستم! اما اشکال نداره انتقاد کنید :)

پیوست ها

• Oh.My.God !_main.flv
    4 مگایابت · بازدیدها: 548
  • Oh.My.God !_Mimic.flv
    4.1 مگایابت · بازدیدها: 282
  • thumb.jpg
    thumb.jpg
    68.7 کیلوبایت · بازدیدها: 22
آخرین ویرایش:
انیمیتش قشنگ شده اما واسه تاپ گالری اندازه تاپ گالری زحمت نبرده (محتواش چیه جز تست ؟) بیشتر یه تست موفق میشه گفت اما قشنگ شده

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
خیلی عالی کار کردی فقط یه مشکل داره اکت میمیک یکم زیاده(فقط میمیک)وگر نه بقیش عالیه:rose::)
مرسی که وقت گذاشتید و نظر دادین...

انیمیتش قشنگ شده اما واسه تاپ گالری اندازه تاپ گالری زحمت نبرده (محتواش چیه جز تست ؟) بیشتر یه تست موفق میشه گفت اما قشنگ شده

ممنون از نظرتون

درسته، اندازه ی تاپ گالری زحمت نبرده، اگر تاپ گالری رو مطرح کردم فقط از این جهت بود که بخش آثار برگزیده ی مجید آنلاین به طرز وحشتناکی تک بعدی شده و فقط حول رندر و مدلسازی می چرخه. هیچ اثری بعنوان انیمیشن اونجا نداریم.... خود من هم از زمانی که توی این سایت عضو هستم هیچ انیمیشنی درخور تاپ گالری ندیدم. شاید این کار خیلی زحمت نبرده باشه اما مطمئن باشید حاصل 9سال تجربه انیماتوری من هست، و شخصی با تجربه ی کمتر مسلما خیلی بیشتر باید وقت بگذاره تا بتونه چنین کاری بزنه. از طرفی هم اگر یک کار توی تاپ گالری بعنوان انیمیشن داشته باشیم ، هرچند هم زیاد قوی نباشه، خودش میشه انگیزه که بجه ها برای رسیدن به تاپ گالری روی انیمیشن هم وقت بگذارن یا حالا اونهایی که تجربه شو دارن انرژی شون رو متمرکز کنن تا نهایتا کمی هم اینجا شاهد انیمیشن باشیم.

مطرح کردم تا دوستانی که در مورد آثار برگزیده صاحب نظر هستند وارد این بحث بشن ، یا اینکه نظر بدن که این کار برای رفتن به آثار برگزیده به چه چیزی نیاز داره....

نظر خود شما چیه؟

آخرین ویرایش:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
خیلی خوب بود عزیز توی 12 ساعت.
من نقدش نمیکنم. البت نمیگم که فووول بود که خودت هم مسلما قبول دار چون زمان کمی روش گذاشتی هر چی زمان بیشتر کیفیت هم خوب ولی تو این زمانی که گفتی خیلی خوب بود. یعنی بسته به زمان نمیشه ازش ایراد گرفت. پس چیزی نمیگم.
دلیل دیگه چیزی نگفتنم اینه که بنا به شرایط و پروژه هایی که کار کردم نیازی به انیمیت هایی در این حد act نبوده من باز به دلیل شلوغی مادامم نتونستم خودم رو خوب تست بزنم پس من در حدی نیستم که الان از این کار انتقادی کنم.
جز این که بگم خیلی خوب بود.

حق یارت :rose:

behrang2

Member
خیلی خوبه آقای مغرور:د
غرورت سر کارت منطقیه:د آخه مهارتت ب اندازه کافی بالا هست:د
که قابل غبطه خوردن باشه:د
دست ما رو هم بگیر:ذ

arminAnim

کاربر متخصص
خیلی خوب بود عزیز توی 12 ساعت.
من نقدش نمیکنم. البت نمیگم که فووول بود که خودت هم مسلما قبول دار چون زمان کمی روش گذاشتی هر چی زمان بیشتر کیفیت هم خوب ولی تو این زمانی که گفتی خیلی خوب بود. یعنی بسته به زمان نمیشه ازش ایراد گرفت. پس چیزی نمیگم.
دلیل دیگه چیزی نگفتنم اینه که بنا به شرایط و پروژه هایی که کار کردم نیازی به انیمیت هایی در این حد act نبوده من باز به دلیل شلوغی مادامم نتونستم خودم رو خوب تست بزنم پس من در حدی نیستم که الان از این کار انتقادی کنم.
جز این که بگم خیلی خوب بود.

حق یارت :rose:
اول خوشحالم که دوست داشتی و دوم اینکه زمانش نسبت به کیفیتش از دید تو می خونه... وصد البته همیشه میگم، هیچ انیمیشنی نیست که جای بهتر شدن نداشته باشه مگر اینکه پیکسار باشه!(حتی دریم ورکز و سایرین...)

اما نکته ی دوم، خداییش این اکشن ترین پلانی بود که خودمم تاحالا انیمه کرده بودم، اما خوب حالا می تونستی ایرادی که می بینی رو بگی، مگه منتقدای سینما همه فیلمسازن؟! البته ایراد خواستی بگیری پیغام خصوصی بده، اصن شماره میدم تلفنی بگو!! :))

دور از شوخی ذهنیت زیادی ازین حرکت نداشتم، واسه همینم از خودم فیلم گرفتم و تا حدود کمی اونم نه به صورت فریم به فریم، از فیلم استفاده کردم، این شد که یک سری مطالب به ذهنم اومد تا راجع به کار از روی فیلم بگم و بحث کنیم، استفاده من از این فیلم فقط این بود که 3-4 بار دیدمش ، و تازه فقط برای تیکیه اول، اون قسمت تلو تلو خوردن و افتادن کاملا ذهنی بود...

به هر حال مرسی که نظر دادی...

آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
:shock: فووووووووووووووووووووووووق العاده ست خسته نباشی خیلی حال کردم
تاپ گالری

به خودم امیدوار شدم! مرسی که نظر دادین....

خیلی خوبه آقای مغرور:د
غرورت سر کارت منطقیه:د آخه مهارتت ب اندازه کافی بالا هست:د
که قابل غبطه خوردن باشه:د
دست ما رو هم بگیر:ذ

ممنونم از نظر لطفتون... اختیار دارید من خودم یکی باید دستمو بگیره. البته این بحث غرور نیست، می دونید، هر کسی روی کره ی زمین می تونه از انیماتوری ایراد بگیره اما کسی نمی تونه مثلا از نورپردازی ایراد بگیره... چون ما چشم و ذهنمون از حرکت پُره و ایرادهاشو می بینیم و خیلی راحت ایراد می گیریم، اما خوب من زیاد ایراد گرفتن تنها رو نمی پسندم. خود من مدتی هست که توی نور و رندر کار می کنم، به ندرت شده بیام و کار ِ دیگران رو در این زمینه نقد کنم، چون به نظرم ایرادی رو باید بگیرم که خودم نداشته باشمش، چون اینجا بحث تخصصیه ، عمومی نیست....

مجددا تشکر

عالی بود آقا آرمین
بنظرم نقصی نداشت خیلی روش زحمت کشیدی

خیلی خیلی ممنون، لطف کردین نظر دادین...

arminAnim

کاربر متخصص
از دوستانی که تا الان نظر دادن واقعا ممنونم چون واقعا روحیه گرفتم...
بچه های مجیدآنلاین کمی نسبت به انیمیشن کم لطف هستن البته شما به من دلگرمی دادین. حقیقتا این اولین باریه که کار انیمیشنم در جایی خارج از محیط کار دیده می شه، دیگه داشتم دق می کردم که کسی انیماتوری من رو ندیده بود که البته پُر از ایراد هم هست اما دیدنش خالی از لطف هم نیست

مجددا ممنون از همه

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
از دوستانی که تا الان نظر دادن واقعا ممنونم چون واقعا روحیه گرفتم...
بچه های مجیدآنلاین کمی نسبت به انیمیشن کم لطف هستن البته شما به من دلگرمی دادین. حقیقتا این اولین باریه که کار انیمیشنم در جایی خارج از محیط کار دیده می شه، دیگه داشتم دق می کردم که کسی انیماتوری من رو ندیده بود که البته پُر از ایراد هم هست اما دیدنش خالی از لطف هم نیست

مجددا ممنون از همه

بچه های میجد آنلاین که نه کلا کسانی که تو ایران کار میکنن 95% ـشون به انیمیت کم لطفن.
خوب شد عقده گشایی کردی ورنه فکر کنم تا الان دیگه ترکیده بودی و ما یه انیماتور از دست داده بودیم. :green:
راستیتش من هم امید وار شدم که هستن کسانی عزیز که بهشون بشه اعتماد کرد. :rose:
حق یارت

arminAnim

کاربر متخصص

مرسی از یاد آوریت، درسته دیده بودم اما نمی دونستم به تاپ گالری رفته...

رباته خوب بود، اما کاری که با ماشین کرده بودی "انیماتوری" محسوب نمیشه، البته قصدم این نیست که بگم کار ِ خوبی نیست، صرفا از این جهت که بحث سر "انیماتوری" کردن هست....

arminAnim

کاربر متخصص
ممنون از نظرتون:rose:

بچه های میجد آنلاین که نه کلا کسانی که تو ایران کار میکنن 95% ـشون به انیمیت کم لطفن.
خوب شد عقده گشایی کردی ورنه فکر کنم تا الان دیگه ترکیده بودی و ما یه انیماتور از دست داده بودیم. :green:
راستیتش من هم امید وار شدم که هستن کسانی عزیز که بهشون بشه اعتماد کرد.
حق یارت

لطف داری:rose:

hamed-ddd

Well-Known Member
نمیدونم تو مجید آنلاین رام میدن باز یا نه ولی یواشکی یه تشکری از استاد گرانقدرم میکنم.همیشه کارشو دوست دارم.از ساده تریناش تا پیچیده تریناش(ولی آخرش ریاکشن منجر رو ازش یاد نگرفتم):lol:
شاید زنده ترین و لذت بخش ترین بخش هنر انیمیشن باشه.یادم نمیره یک کتابی خوندم که بازیگری مثل رعد برق زدنه و آدم باید حس رو سریع برسونه ولی انیماتوری مثل حبس کردن یه رعد و برق تو یه بطری کوچیکه و باید ساعتها نشست و انیمیشن رو عقب جلو کرد و تصحیح کرد و از حس هم خارج نشد تا نتیجه مطلوبی بده.

arminAnim

کاربر متخصص
نمیدونم تو مجید آنلاین رام میدن باز یا نه ولی یواشکی یه تشکری از استاد گرانقدرم میکنم.همیشه کارشو دوست دارم.از ساده تریناش تا پیچیده تریناش(ولی آخرش ریاکشن منجر رو ازش یاد نگرفتم):lol:
شاید زنده ترین و لذت بخش ترین بخش هنر انیمیشن باشه.یادم نمیره یک کتابی خوندم که بازیگری مثل رعد برق زدنه و آدم باید حس رو سریع برسونه ولی انیماتوری مثل حبس کردن یه رعد و برق تو یه بطری کوچیکه و باید ساعتها نشست و انیمیشن رو عقب جلو کرد و تصحیح کرد و از حس هم خارج نشد تا نتیجه مطلوبی بده.

حامد، دوست قدیمی و یار همیشگی
استاد که نیستم سایر چیزایی هم که گفتی لطف خودته ، مرسی
این جمله ای هم که گفتی خیلی قشنگ بود نشنیده بودم
مرسی که یک چیز جدید یادم دادی

خیلی ممنون که وقت گذاشتی ، دیدی و نظرتو گفتی

هرجا هستی موفقت باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا