:: تمام سوالات راجع به اينديزاين رو اينجا مطرح كنيد ::

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
دوستان من تابحال سئوالات زیادی مطرح کردم ولی متأسفانه هیچ کدوم رو کسی جواب نداده دوست دارم بدونم علت چیه؟
آیا سئوالات مربوط به ایندیزاین رو دارم در جای غلطی می نویسم یا....؟
نه. مشکل فقدان کاربر مسلط به موضوع سواله. متاسفانه در انجمن کاربر فعالی که به ایندیزاین مسلط باشه و بتونه پاسخ سوالات شما رو بده نیست.

پرنیا1

New Member
شماره منو تو تلگرامت وارد کن تا سریع تر بتونیم ارتباط بگیریم تا ایراد رو پیدا کنیم. 09010356105
شماره منو تو تلگرامت وارد کن تا سریع تر بتونیم ارتباط بگیریم تا ایراد رو پیدا کنیم. 09010356105
من هم همین مشکل رو دارم. راه حلش پیدا شده؟

پرنیا1

New Member
سلام. داخل ایندیزاین در تایپ فارسی، هر کار می کنم به جای نقطه علامت درصد تایپ می کنه. چه کار باید بکنم؟؟

masih110

New Member
سلام و درود. داخل ایندیزاین متن فارسی از طریق گرپ چه جوری کلمات انگلیسی رو سرچ بزنم

naslsevomi

New Member
سلام. امکان اینکه یه باکس متن در صفحات مستر ایجاد کنم و بتونم در صفحات داخلی جداگانه در اون باکس تایپ کنم، هست؟

سلام
در ایندیزاین چطوری میتونم چند شکل رو با هم مرج و یکپارچه کنم و به صورت یک شکل واحد در بیارم؟ یعنی دو تا مربع رو کنار هم بذارم و تبدیل کنم یه یک مربع چسبیده وبزرگ و واحد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

manzuumeh

New Member
با سلام و خسته نباشید
رفقا یه سؤالی ازتون داشتم که به نظرم یه کمی دقیقه...

من میخوام توی ایندیزاین یه «فرمان همگانی» اجرا کنم

میخوام کلمه یا کلماتی که بین دوتا گیومه و ویرگول منقوط هستند را بولد کنم یعنی:
این حالت >>> «غیر بولد»؛
تبدیل بشه به
این حالت >>> «بولد»؛

کی میتونه کمک کنه؟

با تشکر

saraghk44

Member
اخبار مهاجرت
ترکیه دارای دانشگاه‌های متعددی است که در سرتاسر کشور واقع شده‌اند و بسیاری از آنها دارای ارتباطات بین‌المللی و برنامه‌های تحصیلی متنوعی هستند. در زیر، چند دانشگاه برجسته در ترکیه را ذکر کرده‌ام: دانشگاه های ترکیه

1. **دانشگاه بوغازیچی (Bogazici University)**: واقع در استانبول، این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ترکیه و جهان است. دانشگاه بوغازیچی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی و تجارت شناخته شده است.

2. **دانشگاه بوعلی سینا (Bosphorus University)**: نیز در استانبول واقع شده و برخی از برنامه‌های تحصیلی بین‌المللی خوبی را ارائه می‌دهد.

3. **دانشگاه انکارا (Ankara University)**: دانشگاه انکارا یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه است و بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در اختیار دانشجوها قرار می‌دهد.

4. **دانشگاه صنعتی میدل شرقی (Middle East Technical University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه در زمینه‌های مهندسی و علوم کامپیوتر شناخته شده است.

5. **دانشگاه بوزیته (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات، این دانشگاه در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

6. **دانشگاه قوجا ایلی (Gazi University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف از جمله علوم پزشکی و تربیت معلمان است.

7. **دانشگاه بیلکنت (Bilkent University)**: یکی دیگر از دانشگاه‌های معتبر در انکارا که در زمینه‌های مختلف برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهد.

8. **دانشگاه عثمانی ییلدیز (Yildiz Technical University)**: واقع در استانبول و تخصصی در زمینه‌های مهندسی و علوم پایه است.

9. **دانشگاه بوآزیچی (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات و به خصوص در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

10. **دانشگاه هاکانی یلدیز (Hacettepe University)**: واقع در انکارا و یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه در زمینه‌های مختلف علوم و مهندسی است.

لطفاً توجه داشته باشید که این فهرست تنها یک نمونه از دانشگاه‌های ترکیه است، و ترکیه دارای دانشگاه‌های بسیاری دیگر نیز می‌باشد. برای اطلاعات دقیقتر در مورد دانشگاه‌های خاص و برنامه‌های تحصیلی، به وب‌سایت‌های رسمی دانشگاه‌ها مراجعه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا