:: تمام سوالات راجع به اينديزاين رو اينجا مطرح كنيد ::

setareo

New Member
فوری فوری فوری

آقا چطور میشه تو ایندیزاین تعریف کرد که وقتی عکس وارد(place) میشه خودش اتومات cmyk تبدیل بشه .

mohad1

New Member

mohad1

New Member
مشاهده پیوست 1.pdfببخشید من ی مشکل دیگه هم دارم.فایل pdf که صفحه ارایی کردمو گذاشتم براتون ولی نمی دونم مشکلش چیه وقتی پرینت می گیرم نوشته هاش به هم چسبیده میشه.سردبیر میگه باید بازتر بشه.چیکارش کنم.میگه هدرم نباید دندونه دار باشه.لطفا کمکم کنید.مرسی

آخرین ویرایش:

mohad1

New Member
درخواست یک Patch برای خارج کردن Adobe InDesign CS2 ME از حالت 30 روزه

درود
من ایندیزاین سی اس نسخه خاورمیانه را دارم ولی پچ خودش 30 روز برایم بیشتر برنامه را فعال نگه نمی دارد. اگر امکان دارد یک پچ قوی و مطمئن در اختیارم بگذارید که برنامه همیشگی کار کند.

با سپاس فراوان
بدرود
lمنم این مشکلو دارم:(

atarodiamir

Active Member
سلام.
فک کنم منظورشون این هستش که هدرتون پیکسلی هستش.
شما که تو محیط ایندیزاین کار میکنین شکل سرصفحه تون برداری نیستش بی کیفیت هستش.تو محیط ایندیزاین به راحتی کشیده میشه.

ΛMłЯФ

Member
سلام.دوستان من هرکاری میکنم نمیتوانم متن تایپ کنم !! چه کار کنم؟

atarodiamir

Active Member
یعنی با ابزار تایپ درگ کنین نمیتونین داخلش تایپ کنین.یه مقدار بیشتر توضیح بدین؟
کجا این اتقاق می افته؟
لایتون قفل نیستش؟
چه پیغامی میده؟

ΛMłЯФ

Member
مرسی,نه قفل نیست پیغام هم نمیده....

همه چوره تست کردم نمیشه
حتی کپی پیست کردم اما نشد,انگار که مثلا رنگش سفید باشه مشخص نباشه چی مینویسم یه همچین چیزی " مثلا گفتم "

atarodiamir

Active Member
مرسی,نه قفل نیست پیغام هم نمیده....

همه چوره تست کردم نمیشه
حتی کپی پیست کردم اما نشد,انگار که مثلا رنگش سفید باشه مشخص نباشه چی مینویسم یه همچین چیزی " مثلا گفتم "

تو همه فایلها همین طوری هستش یا تو همون فایل؟
اگه یه فایل جدید باز کنین باز هم همین طور میشه؟
اگه یه صفحه جدید باز کنین تو همون فایل باز هم همین طور میشه؟
رنگ متنتون سفید نیستش؟

سلام ، یکی به داد من برسه تمام فونتام به هم ریخته
من با ایندیزاین cs6 کار میکنم یک ساله هیچ مشکلی نداشته الان از یه صفحه ای به بعد همه کلمه هارو به هم میچسبونه یا دنباله دار میکنه کلی ام اینجا گشتم چند نفر همین سوالو کرده بودن ولی جوابی ندیدم.
برنامه رو هم یه بار ریمو کردم دوباره نصب کردم ضمن اینکه فارسی ساز مریم هم نصب کردم ولی باز درست نشد شنبه هم باید بره برا چاپ :(

atarodiamir

Active Member
سلام ، یکی به داد من برسه تمام فونتام به هم ریخته
من با ایندیزاین cs6 کار میکنم یک ساله هیچ مشکلی نداشته الان از یه صفحه ای به بعد همه کلمه هارو به هم میچسبونه یا دنباله دار میکنه کلی ام اینجا گشتم چند نفر همین سوالو کرده بودن ولی جوابی ندیدم.
برنامه رو هم یه بار ریمو کردم دوباره نصب کردم ضمن اینکه فارسی ساز مریم هم نصب کردم ولی باز درست نشد شنبه هم باید بره برا چاپ :(

سلام. منظورتون از چند صفحه این هستش که به عنوان مثال 10 صفحه دارین و از صفحه 8 به بعد این اتفاق می افته؟
اون فونتهایی که به مشکل برخوردن تو صفحات قبلی سالم هستن؟

سلام. منظورتون از چند صفحه این هستش که به عنوان مثال 10 صفحه دارین و از صفحه 8 به بعد این اتفاق می افته؟
اون فونتهایی که به مشکل برخوردن تو صفحات قبلی سالم هستن؟

اولش اینجوری بود یعنی از صفحه 20 به عد اینجوری شده بود الان بستم دوباره باز کردم کل60 صفحه ام اینجوری شده مشکلش هم با حرف "د" هستش یعنی هر جا د هست یا ـد میزنه یا دـ مثلا شوند رو میزنه سپرده رو میزنه سپردـه و همینجوری تا اخر هر جا د بوده کل کلمه اش خراب شده میرم از یه جا دیگه ام کپی میکنم بعد پیست میکنم باز همونه پاکم میکنم دوباره تایپ کنم باز غلط تایپ میکنه ! چیکاار کنم !؟؟!؟!

atarodiamir

Active Member
اگه امکانش هس یک الی دو صفحه خام(ایندیزاین) بدون طرح واسم بفرستین ببینم.

atarodiamir

Active Member
احتمالا با find بشه درستش کرد.
فایل ایندیزاین همین صفحه رو واسم بفرستین.

Azam797

New Member
سلام کسی میدونه این عکس لنگر چیه که وقتی عکس یا متنی رو که دارای عکس هست ایمپورت میکنیم کنار عکس ها میاد؟ به دادم برسید. هیچ رقمه از بین نمیره . الانم خیلی ضروریه.مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا