تلفن زدن از طريق كامپيوتر

آرش4679

New Member
سـلام
من به نرم افزاري نياز دارم كه قابليت ارتباط تلفني مقرون به صرفه جهت داخل كشور و call waiting در حين connect بودن باشد.

سلام

راست گفتي منم چند وقتيه دنبال يه نرم افزار اينجوري ميگردم تو رو خدا اگه پيدا كردين حتما به ما هم بگين

Sunboy454

Active Member
آرش4679 گفت:
سـلام
من به نرم افزاري نياز دارم كه قابليت ارتباط تلفني مقرون به صرفه جهت داخل كشور و call waiting در حين connect بودن باشد.
در انتخاب انجمن برای ایجاد تاپیک دقت کنید ، انجمن نیازمندها یا نرم افزار نه معرفی نرم افزار

JAVADP2

New Member
منم چند وقتيه دنبال يه نرم افزار ميگردم تو رو خدا اگه پيدا كردين حتما به ما هم بگين

aff - SEvEN

Banned
ببخشيد - من هزاران هزار نرم افزار اينجا دارم و متاسفانه بايد بگم چنين نرم افزاري وجود خارجي نداره و يا حداقلش من چنين چيزي نديدم...
گاهي لازمه کمي هم راجع به تکنيک هاي ارتباطي و خصوصا مخابرات کابلي که ايران در اون سرآمده مطالعه کنيم...

جواب

بسم رب الشهدا
دوست عزيز من در سايت ياهو يك همچين چيزي ديده ام .
در خود سايت سرچ كن صد در صد پيدا مي كني .
اگر جواب نداد بهم بگو
يا حق

majid2x

Active Member
Bit Ware ! كه فكر نكنم در حال Connect بودن بشه ولي من ازش بعنوان فكس و منشي و اين حرفا استفاده مي كنم چيز توپيه !
اگه اسمش رو درست گفته باشم با اين برنامه ميشه :

persboy2010

New Member
نرم افزاري كه قابليت ارتباط تلفني و call waiting در حين connect بودن داشته باشه نرم افزار spy modem هستش
یه چیزی هم بگم هر نرم افزاری که فکرش بکنید هستش
هر چیزی خواستید بگید(پیام خصوصی ) براتون ردیف کنم

aff - SEvEN

Banned
با سلام - ممنون از لطف دوستي که زحمت کشيدن و در ايميل نرم افزار مورد نظر رو معرفي کردن - بله من هم ميدونم کمي بيشتر وقت گذاشتن و جستجو نتيجه ميده البته به شرط وقت داشتن و يه سري خصوصيات ديگه که متاسفانه اين روزها من ندارم و از ديگر دوستان قرض ميگيرم - اما يه سوال ديگه - آيا براي لينوکس هم مي توان مشابه چنين نرم افزارهايي پيدا کرد و آيا برنامه اي با سورس باز در اين خصوص هست ؟
باز هم ممنون از کمک هاتون...

جدیدترین ارسال ها

بالا