[برنامه] تقویم هجری شمسی سال 1389 مهراندیش و صفا

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام به تمامی دوستان عزیز و همیشگی خودم. خیلی وقته که فعالیتم تو این انجمن کم شده کم سر میزنم و دیگه حال و توان اولیه کار با MMB رو ندارم نه تنها MMB بلکه هیچ کاری رو الان نزدیک به 5 ماهه که حال و روز خوبی ندارم دکترم رفتم گفته یه جورایی افسرده ای و این بیشتر حالمو بد میکنه خوب بیخیال ، ببخشید که سرتون رو درد اوردم. امروز براتون میخوام دو برنامه تازه که قبل عید ساختم رو معرفی کنم که اسمش Mehrandish Tagvim 89 و Safa Tagvim 89 هست که امیدوارم دانلود کنید و نظرتون رو هم بهم بگید Mehrandish Tagvim 89 رو باید کمی زیاد روش کار کنم آخه خیلی کند کار میکنه. خوب با تشکر از همگی دوستان عزیز.

و این نسخه از برنامه رو هم تقدیم میکنم به همه دوستان که تو این انجمن هستن.

اما حالا میرسیم به برنامه
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
تقویم هجری شمسی سال 1389 - Mehrandish Tagvim 89 - 1.0

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

در مورد Mehrandish Tagvim 89 - 1.0

با استفاده از این برنامه شما میتوانید تقویم هجری شمسی سال 1389 را با امکانات جالب و عالی و قدرتمند را در کنار سیستم خود داشته باشید. این تقویم دارای امکانات زیادی میباشد که در زیر برای شما توضیح داده شده است.

تصاویری از محیط برنامه Mehrandish Tagvim 89 - 1.0

Mehrandish%20Tagvim%2089%20-%201.0.png

امکانات Mehrandish Tagvim 89 - 1.0

- مشاهده تاریخ شمسی به صورت دقیق و کامل.

- قرار گرفتن در System Tray ویندوز.

- اعلام ساعت ، وقت بخیر ها ، فصل ها با نماد های مربوط به هر فصل.

- نمایش رویدادهای مهم اتفاق افتاده در هر روز.

- قابلیت پخش انواع فایل های صوتی.

-نمایش ساعت ویندوز به صورت آنالوگ و همچنین نشان دادن ساعت گرینویچ.

- دفترچه یادداشت با امکان ذخیره یادداشت های شما و نمایش یادداشت در تاریخ معین شده.

- نمایشگر تصویر با قابلیت قرار دادن تصویر در پس زمینه دسکتاپ.

- مشاهده سخن روز، هر روز با یک سخن جدید.

- دارای فالنامه حافظ شیرازی.

- قابلیت نشان دادن مطالب جالب و خواندنی و دیدنی از جمله : شعر ، قصار ، مطالبی در رابطه با بخوانید و بدانید با قابلیت تغییر فونت نوشته و رنگ نوشته.

- اعلام هفته های گذشته ، روز های باقیمانده و گذشته از سال جاری.

- امکان نشان دادن حیوان سال با نوشتن سال مورد نظر.

- دارای سیستم تبدیل تاریخ میلادی به تاریخ شمسی و تاریخ شمسی به تاریخ میلادی.

- دارای سیستم فرماندهی شامل : خاموش،رایستارت ، لاق آف سیستم در زمان تعیین شده و پخش فایل صوتی و نشان دادن پیغام شما در زمان تعیین شده با قابلیت و اجرای بهتر.

- رویت تمامی روزهای ماه سال 1388در یک نگاه.
- قسمت بازی های فلش.
- تنظیمات : داری قابلیت اجرا همیشه در جلو ، و اجرا با بالا آمدن ویندوز به صورت خودکار.
- کاملا فارسی و رایگان.

دانلود با حجم 5.97مگابایت http://mahmoodh.persiangig.com/M30%20Software/Mehrandish%20Tagvim%2089.rar

MahmoodM30

تقویم هجری شمسی سال 1389 - 1.0 Safa Tagvim 89

تقویم هجری شمسی سال 1389 - 1.0 Safa Tagvim 89

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
تصاویری از محیط برنامه - 1.0 Safa Tagvim 89

Safa%20Tagvim%2089.png

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
امکانات Mehrandish Tagvim 89 - 1.0

- مشاهده تاریخ شمسی به صورت دقیق و کامل.

- قرار گرفتن در System Tray ویندوز.

- اعلام ساعت ، وقت بخیر ها ، فصل ها با نماد های مربوط به هر فصل.

- نمایش رویدادهای مهم اتفاق افتاده در هر روز.

- اجرای سریع و راحت و آسان.

- درای محافظ صفحه نمایش صفا.
دانلود با حجم 1.53مگابایت http://mahmoodh.persiangig.com/M30%20Software/Safa%20Tagvim%2089.rar

moalla

Member
سلام و با تشکر از برنامه خوبت
من اولی رو تست کردم.
گرافیک جالبی داره.
1. موقع اجرا هر چند دقیقه یکبار یه پیام میده که فلان عکس رو نمیتونه لود کنه که تا جایی که دیدم دو عکس pic4.bmp و pic19.bmp بودند.
2. تو قسمت بالای تغییر تصویر زمینه قراره چیزی بیاد؟ برای من که خالیه
3. من با اوتلوک زیاد کار میکنم و از دوتا گچت استفاده میکنم که قسمت قرارها و وظایف رو روی دستکتاپ میاره. امکانش هست توی برنامت یه همچین امکانی قرار بدی که وظایف و قرارها رو از اوتلوک بخونه؟
4. سلیقه شخصیه اما از اون فونتی که اون بالا استفاده میکنی"مثل فالنامه حافظ شیرازی" زیاد خوشم نمیاد و فونتهای سنگینتر رو ترجیح میدم
5. با قسمت یادداشت نتونستم کار کنم. فقط میشد تو جلودی قسمت "نوشته شده در تاریخ" نوشت که بصورت خطی بود و فقط دو سه کلمه رو نشون میداد

MahmoodM30

سلام دوست عزیز برای اون تغییراتی که میگین باشه سعی میکنم یه همچین چیزی بزارم ولی الان حس و حالش و ندارم ولی بزودی تغییراتی رو تو برنامه قرار میدم اون قسمت یادداشت هم شما راست میگین اشتباهی بود که از بنده بوده تو کد نویسی یه مشکلی بود که یادم رفته حل کنم واسه همین اون قسمتی هم که میگین میتونم چیزی بنویسیم وقتی دکمه ذخیره رو بزنید تاریخ رو تو اون قسمت ثبت میکنه که باز میگم مشکل تو کد نویسی بوده که من یادم رفته درست کنم تا فردا پس فردا درست میکنم در مورد قسمت ارور برای تصاویر هم این قسمت هر 30 ثانیه یک تصویر رو نشون میده که من فقط 5 تا تصویر توی برنامه قرار دادم چون تصاویر اصلی گرافیک بالایی دارن و حجمشون هر کدوم 4 5 مگ هست واسه همین شما برای اینکه این ارور رو نده توی مسیر نصب توی پوشه Image باید 25 تا تصویر دیگه به ترتیب Pic6 تا Pic30 رو قرار بدید تا هر 30 ثانیه یک بار لود کنه این قسمت به خار اینکه حجم کار نره بالا و کاربرا بتونن راحت دانلود کنن این کار رو کردم. باز مرسی از نظرت

جدیدترین ارسال ها

بالا