تفاوت جوملاوجومفاومامبو و میترا و ... چیست؟

Mohammadreza

Well-Known Member
در همين انجمن قبلا بحث شده و به سوال شما پاسخ داده شده ... !
جستجو كنيد !هيچ تفاوتي ندارند .

isat

Member
دوستان فکر نمیکنین دیگه سوالات کم کم از تاپیک خارج داره میشه؟

isat

Member
به نظر من باید برای این سوالات دیگه تاپیک جدید باز کرد

harandipour

New Member
سلام به دوستان

من به دوستان میترا رو پیشنهاد می کنم . من همه برنامه ها رو ، روی سایتم تست کردم . به نظر من که میترا از همه بهتره .

mambolearn

Active Member
سلام

اگر برای پیشنهادتون دلایلی هم دارید بفرمایید تا در موردش بحث کنیم ....

یا علی

harandipour

New Member
سلام به دوستان

میترا نسل تکامل یافته جوملا است . در زمینه فارسی سازی خیلی قوی تر از جوملا می باشد. گروه که ترجمه میترا را برعهده دارند بسیار خوب کار کردند. از نظر پشتیبانی هم بهتر از بقیه هستند.

irlogo

Active Member
به نظر بنده هر چه مقدار سورس مورد نظر ارژینال تر باشد بهتر است ! من میترا را مانند ویندوز هایی که به صورت کامل فارسی می شوند مقایسه می کنم !

mambolearn

Active Member
سلام

فکر میکنم شما برنامه نویس نیستید . وگرنه قطعا این حرفو نمیزدید .

از نظر پشتیبانی هم اگر یک جستجوی ساده در همین انجمن و یا در گوگل کنید به خلاف صحبتتون میرسید !

شما فقط نگاهی به تعداد اکستنشن هایی که در سایت مروبطه برای میترا منتشر شده بندازید .. کلا چندتاست ؟ و بعد از چه مدت بروز میشه ؟ آخرین باری که یک اکستنشن برای دانلود قرار داده شده کی هست ؟

ویا در انجمن اون لاگین کنید .... چه تعداد از سوالها بدون جواب مونده ؟ چند متخصص در اون فعالیت میکنن ؟ .....

( و موضوع جالب تر .... شما کل تعداد پستهاتون 3 هست . تاریخ عضویتتون هم همین 1 هفته قبل هست ... شما با تیم میترا نسبتی دارید ؟ )

یا علی

harandipour

New Member
سلام مجدد

آقا چرا می زنید. چه ربطی به برنامه نویسی داره؟ حالا چه فرقی می کنه که من یک هفته هست عضو شدم یا 10 سال . من دارم نظرات خودم را می دم با گروه میترا هم هیچ ارتباطی ندارم . از نظر من نصب میترا خیلی ساده تر از بقیه هست . من یه چیزو فراموش کردم بگم من از هاست ویندوز استفاده می کنم . ممکنه بخاطر همین با بقیه مشکل داشتم ولی میترا به راحتی نصب شد و همه کامپونتا و ماژول هاشم کار می کنه . در ضمن اگه می خواید این طوری جواب بدید من دیگه تو بحث شرکت نمی کنم. در جواب اون آقای هم که گفته هر چه قدر سورس اصل تر باشه بهتره باید بگم این یه نرم افزار سورس باز با ویندوز مقایسش نکنن.

Segments

Member
عجب....
دقيقا و حدودا 2 سال مي گذره از آخرين پست
منكه يا اين 5 تا پيج و نظرات شما حال كردم..
تازه مي خوانم سايتم رو راه اندازي كنم و با همه اين تفاصيل رفتم سراغ جوملا...
ممنون از همه و موفق باشيد...

persianebay

Active Member
سلام به هگی دوستان .خوب همیشه تیم هایی که خوب کار می کنند دشمنانی هم دارند که هیچ وقت سود نمی برند و فقط حسادت می کنند.
این هم نسخه جدید میترا نصب کنید و تفاوت رو احساس کنید
http://nationalcms.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا