تفاوت جوملاوجومفاومامبو و میترا و ... چیست؟

persianebay

Active Member
سلام چطور کامپوننت ویرتو مارت رو روی جوملا طوری نصب کرد که کل سایت بشه فروشگاه مانند persianebay
البته من هر کاری کردم کامپوننت نصب نمیشه میشه راهنمائی کنید

سلام دوستان میتونند با خودم تماس بگیرند البته رایگان نیست

من برای کارم که سایت هاستینگ است ، میترا را انتخاب کردم. آیا با این حال میتونم از امکانات شما استفاده کنم؟
.

کاررایگان که نیست ولی میتونم میترا رو براتون یک فروشگاه هاستینگ کنم بصورت حرفه ای حتی فروش آنلاین خواست پیغام بدین

سلام
باور کنید الان دو هفتست که گیر این کارم میخوام با میترا یک فروشگاه بسازم ولی نتونستم لینک دانلود خوبی پیدا کنم اگه ممکنه دوستان راهنمائی کنند

نمونه کار ما فوق العاده است حتی کنترل پنل مدیرتی هم یک چیز متفاوتی با چیزی که شما بصورت رایگان دارید میبینید همه چیز خصوصی سازی شده خواستید درخدمتیم.

email:p[email protected]

persianebay

Active Member
به شما پیشنهاد می کنم بخواطر احترام به حقوق دوستان در گروه های دیگه این کارو انجام ندید اما
از includesفایل Footer.php رو باز کنید و خط 22 23 24 رو ویرایش کنید

جالب خودتون میگید نباید این کار رو کرد ولی آموزش رو میزارین واقعا جالب مدیران میترا فقط میتونند این حق رو بخودشون بدند ولی با تشکر از آموزش خوبتون

sangpa.com

New Member
سلام دوستان میتونند با خودم تماس بگیرند البته رایگان نیست

کاررایگان که نیست ولی میتونم میترا رو براتون یک فروشگاه هاستینگ کنم بصورت حرفه ای حتی فروش آنلاین خواست پیغام بدین

نمونه کار ما فوق العاده است حتی کنترل پنل مدیرتی هم یک چیز متفاوتی با چیزی که شما بصورت رایگان دارید میبینید همه چیز خصوصی سازی شده خواستید درخدمتیم.

email:p[email protected]

میشه قیمت رو برام بزارید

persianebay

Active Member
شرمنده میتونید درخواست تون رو با همون ایمیل اعلام کنید و بگید دقیقا چی میخواهید

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
جالب خودتون میگید نباید این کار رو کرد ولی آموزش رو میزارین واقعا جالب مدیران میترا فقط میتونند این حق رو بخودشون بدند ولی با تشکر از آموزش خوبتون
شما سوال کردید منم جواب دادم . استفاده ازش به خودتون بر می گرده .
نویسنده patrishost.net مشاهده پست
من برای کارم که سایت هاستینگ است ، میترا را انتخاب کردم. آیا با این حال میتونم از امکانات شما استفاده کنم؟
.
من یه کامپوننت برای هاستینگ گذاشتم که واقعا کامل حتی سیستم پرداخت هم داره با یکم دست کاری می شه به سیستم شتاب هم متصلش کرد
اگه می شه یه دمو بزارید ما هم ببینیم

sangpa.com

New Member
یه نگاه به اسمش بنداز فکر کنم از سوالی که کردی پشیمون می شی :eek:
virtuemart_full_farsi_1.0.10_joomfa
خودمم الان نصبش کردم واقعا امکاناتش عالی هست

ممنون دانلود کردو و زیپش کردم ولی ا ز هر دو طریق نصب هم استفاده کردم ولی موفق نشدم البته سیف مد من آن هست
میشه یه راهنمائی کاملی کنی ممنون میشم دوست عزیز

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ممنون دانلود کردو و زیپش کردم ولی ا ز هر دو طریق نصب هم استفاده کردم ولی موفق نشدم البته سیف مد من آن هست
میشه یه راهنمائی کاملی کنی ممنون میشم دوست عزیز
خودت گفتی مشکلت چیه .برای نصب کامپوننت ماژول و مامبوت باید حتما Safe Mode=Off باشه . این کار دو راه بیشتر نداره یا از کسی که ازش هاست خریدید بخواید Safe Mode رو off کنه یا هاستتون رو عوض کنید

sangpa.com

New Member
خودت گفتی مشکلت چیه .برای نصب کامپوننت ماژول و مامبوت باید حتما Safe Mode=Off باشه . این کار دو راه بیشتر نداره یا از کسی که ازش هاست خریدید بخواید Safe Mode رو off کنه یا هاستتون رو عوض کنید

الن رو سروری که من هستم ویرتو مارت نصب شده خب اینا چکار کردن؟

sangpa.com

New Member

آیا این امکان کاری کرد که بصورت پیشفرض رو جوملا ویرتو مارت نصب شده باشه ؟ اگه هست چطور؟
باز تشکر از شما همشهری که تا این وقت به سوالات من جواب میدین

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
آیا این امکان کاری کرد که بصورت پیشفرض رو جوملا ویرتو مارت نصب شده باشه ؟ اگه هست چطور؟
باز تشکر از شما همشهری که تا این وقت به سوالات من جواب میدین
]
والا نمی دونم قضیه چیه قائدتا نباید نصب بشه .من تا حالا خود جوملا رو استفاده نکردم

خیلی سیستم جالبیه و البته قدرتمند.هرکاری بخوایم میتونیم باهاش کنیم فقط همان طور به قول استاد کمی پیچیده است.من pdf راهنمایی استفاده ازش را که توی سایت میترا بود دانلود کردم. حدمد 4 یا 5 مگابایت بود. ولی اصلا خوب یاد نمیداد. کاش شما آموزش قدم به قدم بزارید.آخه میترا و جوملا که با هم فرقی نمیکنند؟

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خیلی سیستم جالبیه و البته قدرتمند.هرکاری بخوایم میتونیم باهاش کنیم فقط همان طور به قول استاد کمی پیچیده است.من pdf راهنمایی استفاده ازش را که توی سایت میترا بود دانلود کردم. حدمد 4 یا 5 مگابایت بود. ولی اصلا خوب یاد نمیداد. کاش شما آموزش قدم به قدم بزارید.آخه میترا و جوملا که با هم فرقی نمیکنند؟
آخه یه شاخه و دو شاخه نیست . یه کار دستمه تموم شد می گردم اگه چیزی پیدا کردم که می زارم پیدا نکردم یه آموزش می نویسم چند روز باید صبر کنی :D

سلام.دوستان.من توی سایت میخوام از هدر فلش استفاده کنم.چجوری اون را توی میترا بیارم؟البته مبترا و جوملا هیچ تفاوتی ندارند!!!./

persianebay

Active Member
میشه سایتتون رو ببینم شاید بشه بهتر بهتون کمک کرد
در ضمن میتونید برید در انجمن میترا سوال کنید حتما جواب بهتری میگیرید

جدیدترین ارسال ها

بالا