تغییر پشت زمینه ویندوز و ...

sohielstar

New Member
با سلام
دوستان عزیز و اساتید بنده
یه خواهشی داشتم. یه کد می خواستم برای اینکه زمانی که اتو ران شروع به کار کرد. تصویر پشت زمینه دسکتاپ ویندوز و آدرس Home Page اینترنت اکسپلورر کاریر به حالت دلخواه ما در بیایید

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
لطفا قبل از زدن تاپیک جستجو کنید...

wallpaper >>>> اینجا
home page >>>> اینجا

در مورد مثال home page هم فایل پیوست رو دانلود کنید لطفا...

تا بعد...!

پیوست ها

• IEHomepage.zip
    69.7 کیلوبایت · بازدیدها: 42

sohielstar

New Member
ممنون
فقط من هنوز به نتیجه نرسیدم
ببیند من چه طوری از کد استفاده کنم که هنگامی اتوران اجرا شد Home Page کاربری که از سی دی استفاده می کنه اون چیزی باشه که من می خوام. مثلا آدرس سایت خودم باشه. از این کد چه طوری استفاده کنم. دوما ببیند الان بک گراند دسکتاپ شما مثلا Bliss است من می خوام بک گراند تبلیغاتی خودم رو جایگزین کنم . چه طوری میشه این کار رو کرد. لطفا دستور آموزشی برای کد گزاری و یا استفاده از این کدها هست . راهنمایی کنید؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
دوست عزیز شما برای اینکه وقتی برنامه اجرا میشه یک سری فرامین خاص رو اجرا کنه..شما باید اون فرامین رو توی page script بزارید.
برای نمونه اون مثال wall رو محتویات ( فرامین ) اون Text رو توی page script بزارید.
آدرس page script :
Page > Properties < Script
امیدوارم منظورمو متجه شده باشید...

تا بعد...!

sohielstar

New Member
دستت درد نکنه متوجه شدم
فقط یه مشگل برای بک گراند ویندوز. ببین اول باید عکس مورد نظر اتوماتیک وار در یکی از پوشه های سیستم شخص مثلا درایو C و یا پوشه ویندوز ذخیره بشه تا بعد از اینکه شخص سی دی اتو ران رو درآورد مشکلی پیش نیاد و بک گراند انتخابی ما همچنان باشه. یک کد برای Installکردن اتو ماتیک بدون اینکه کاربر متوجه بشه این عکس به پوشه مورد نظر می خوام. تا اسکریب بتونه از اونجا عمل بک گراند رو انجام بده. ممنون می شم.
ضمنا کد تغییر آدر هوم پیج رو دقیقا میشه برام بنویسی ممنون می شم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا