تغییر شکل ظاهر فتوشاپ

mehrshad_245

Active Member
سلام به همه اساتید و دوست جونامممممممممم خوبین؟ چند روزی سایت مشکل داشت و نمیشد لاگین کرد ائقد دل تنگ دوست جونا بودم که نگین بالاخره امروز لاگین شدم
من یه سوال داشتم که تو بعضی از ویدیو ها آموزشی دیدم که شکل فتوشاپ فرق داره فکر کنم همون Skin Mod هست که رو یه سری برنامه ها مثه مدیا پلیر یا برنامه ها دیگه که میشه شکل ظاهریشو عوض کرد حتی تو یه فیلم دیدم که اسم طرف رو Back ground بود یعنی اینجا

1268051866.jpg

حالا منم دوس دارم فتوشاپمو خوشکل کنم چیکار کنم دوس جونا؟:):oops:

Saeed

Well-Known Member
دوست عزیز سلام

خوب این از مکانات برنامه فیلم برداری از صفحه نمایش است که
منوها قرار بگیرن یا نه !!
سایز صفحه چقدر باشه !!
موس باشه یا نه !!
اوونجایی هم که اسم خودشو نوشته بود با همون برنامه فیلمبردای واسه کپی رایت بوده .

موفق باشی :cool:

winsent

Banned
!

سلام به همه اساتید و دوست جونامممممممممم خوبین؟ چند روزی سایت مشکل داشت و نمیشد لاگین کرد ائقد دل تنگ دوست جونا بودم که نگین بالاخره امروز لاگین شدم
من یه سوال داشتم که تو بعضی از ویدیو ها آموزشی دیدم که شکل فتوشاپ فرق داره فکر کنم همون Skin Mod هست که رو یه سری برنامه ها مثه مدیا پلیر یا برنامه ها دیگه که میشه شکل ظاهریشو عوض کرد حتی تو یه فیلم دیدم که اسم طرف رو Back ground بود یعنی اینجا

1268051866.jpg

حالا منم دوس دارم فتوشاپمو خوشکل کنم چیکار کنم دوس جونا؟:):oops:

با سلام.
البته شما میتونید محیط فتوشاپ خودتون رو تا حدودی دستکاری کنید.
این تغییرات درباره فتوشاپ نسخه CS4 گفته شده است.
برای این منظور به مثال ها و نمونه های زیر توجه کنید:

- برای مثال شما میتونید منو های خودتون و زیر منو اونها مثل منو File و گزینه Save رو رنگی کنید. برای این کار به منو Window گزینه Workspace و از زیرمجموعه گزینه Keyboar Shortcuts & Menu رو انتخاب کنید و در این پنجره با کلیک بر روی هر گزینه میتونید تغییرات مورد نظر خودتون رو اعمال کنید.

- به صورت پیش فرض بک گراند فتوشاپ شما خاکستری هستش. شما میتونید اون رو به رنگ های دلخواه تغییر بدید. برای این کار به منو Edit رفته و گزینه Preferences و اکنون گزینه Interface رو انتخاب کنید. در اینجا در قسمت General نیز میتونید تغییراتی رو اعمال کنید.

- و... البته هنور هم کارای بسیار زیادی میتونید بکنید تا فتوشاپتون از حالت رسمی و یکنواخت خودش بیرون بیاد!
موفق باشید...

nima_dsnr

کاربر VIP
دوست عزیز اون شخص از ویندوز استفاده نمیکنه.
اون سیستم عامل مکینتاش هست که روی سیستم های اپل نصب هست...
اون گوشه رو نگاه کن آرم سیب داره !
در واقع هیچ تغییری تو شکل ظاهری فتوشاپ نداده فقط سیستم عاملش ویندوز نیست (!)

جدیدترین ارسال ها

بالا