تغییر سایز برنامه

hpshk2

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
آیا در MMB امکانی وجود دارد تا بشود پنجره برنامه را به Full Screen کرد؟
حق (جّل جلاله) یارتان
با تشکّر

آخرین ویرایش:

hpshk2

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام بنده انجمن را سرچ کرد امّا هر چی دیدم نفهمیدم، لطفاً راهنمایی فرمایید.
حق (ج) یارتان
با تشکّر

hpshk2

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده می خواستم نرم افزاری را که در مالتی مدیا بیلدر ساختم وقتی در کامپیوتر های دیگران اجرا می شود برنامه خود به خود، خود را با اندازه مانیتور تطبیق داده و Full Screen شود، باید چه کار کنم. طور خدا راهنمایی کنید کلی جا ها را گشتم امّا پیدا نکردم، هیچ کس هم جواب نمی دهد.
حق (جّل جلاله) یارتان
با تشکّر

booyebaran

Well-Known Member
فول اسکرین برنامه چند مدله شما منظورتون کدومه ؟
اگه منظورتون Full Screen Backround که با زدن یه تیک توی Project Setting که مشکلتون حله و اگه از این راه نمیخاید برید از اکشن ()Maximize استفاده کنید.

hpshk2

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام بله منظورم ()Maximize هست امّا وقتی از این اکشن استفاده می کنیم مکان اشیاء به هم می خورد. دوستان لطفاً راهنمایی فرمایید.
حق (ج) یارتان
با تشکّر

آخرین ویرایش:

hpshk2

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام دوستان بنده به خاطر رعایت نکردن قوانین انجمن عذر خواهی می کنم، می خواستم زودتر بگویم امّا نتوانستم به اینترنت وصل شوم.
الحمد الله مشکلم حل شد فقط یک سوال، بنده برای Full Screen کردن از کد زیر استفاده می کنم:
کد:
w1=PubWidth()
h1=PubHeight()
If (w1<>w2|h1<>h2) Then
  w2=PubWidth()
  h2=PubHeight()
خوب بنابر این با باید با استفاده از دستور MoveObject مکان اشیاء را در Full Screen تغییر دهیم برای مثال وقتی عکسی را با اندازه Full Screen صفحه خودمان تطبیق می دهیم، در مانیتوری بزرگتر با کوچکتر نیز عکس به اندازه Full Screen نمایش داده می شود.
حق (ج) یارتان
با تشکّر

جدیدترین ارسال ها

بالا