افزونه 1 تغییر در text های کپی شده.

karen king

New Member
با درود
دوستان خسته نباشید. من چند وقتی هست که فلش کار میکنم و زیاد به آن مسلط نیستم. به مشکلی برخوردم که خیلی وقت من رو گرفته و نتونستم براش راه حل یپیدا کنم خواستم گوگل سرچ کنم ولی نمیدونستم چی باید بزنم.
مشکلم اینه که من دو تا صحنه یا به اصطلاحscene در فلش دارم( scene1وscene 2).حال زمانی که می خواهم برخی مطالب لایه ها (textها و objecti) رو از scene1 کپی بگیرم و به صحنه دومscene2 انتقال بدم دچار مشکل میشم و اون اینکه "هر تغییری که در scene2 میدم در scene1 نیز همان تغییرات اعمال میشود در صورتی که من میخواهم به صورت مجزا از یک دیگر باشند." این تغیرات بیشتر در مورد کادرهای متنی به چشم میخوره.
دوستان اگه کسی به این موضوع وارده لطفا کمک کنه .لنگم.
ممنون

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
وقتی کپی کردید قبل از این که در شی ها تغییری دهید روی آنها راست کلیک کرده و Duplicate را کلیک کنید حال یک نسخه دیگر از شی در کتابخانه ایجاد می شود که می توانید آن را ویرایش کنید و کاری به شی اولیه ندارد
دقت کنید برای شی های درون یک شی هم می بایست همین کار را تکرار کنید

این راه اصلی این کار است

موفق و پیروز باشید

karen king

New Member
آقای پولادرگ ممنون از راهنماییتون. من از مطالب وب سایت شما نیز بهره میبرم (http://blog.iflashlord.com/) و خیلی خوشحال شدم که شما جواب پرسش من رو دادین. راستش من از این روشی که شما گفتین استفاده نکردم خودم راه حلی دیگر رو اتخاذ کردم. اونم اینکه سند رو با نام دیگر کپی کردم و بعد دوباره اونرو درون نرمافزار فلش بازش کردم سپس آبجکت مورد نظرم رو کپی گرفتم و به سند و صحنه مورد نظرم انتقال دادم.

در آخر بار دیگر از شما بابت پاسخگوییتون سپاسگذارم.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بله روشی که شما می فرمایید هم خوب هست و هم درست. ولی برای مواردی که شاید بخواهید بعضی موارد را تغییر ندهید روشی که گفتم حجم نهایی پروژه شما را پایین تر خواهد آورد
البته روشی که شما استفاده کردید روش سریع تری هست ولی روش اصلی در حجم نهایی تاثیر گذار خواهد بود ، البته همان طور که گفتم اگر قرار باشد همه موارد تغییر نکند
در ضمن بعضی تغییرات رنگی برای کاهش حجم می شود توسط افکت ها اعمال شود که باز این مورد هم به دلیل این که شی جدید ایجاد نمی شود باعث کاهش حجم می شود
موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا