تغییرات فایل 1 تعویض پلاک ماشین؟

clickrast

Member
با سلام
صحنه ای دارم که در اون ماشین ثابته و دوربین دقیقا روبروی ماشین (از جلو) قرار داره و در حال دور شدن از ماشینه ( دوربین سر دست) و بازیگران چندین مرتبه از جلوی پلاک ماشین رد میشن. (در بیشتر طول ویدئو ماشین و پلاک توسط بازیگران پوشش داده شده). به دلیل ماهیت قدیمی بودن فیلم نیاز هست که پلاک ماشین عوض بشه و متاسفانه من سر صحنه فیلم برداری نبودم تا تمهیدات لازم رو به کار اضافه کنم. چه پیشنهادی برای جایگزینی پلاک میدین ؟

CG.Edriss

New Member
مممم . 1 وقتی بازیگر جلو پلاک هست رو از کلیپ حذف کن ،
چند کلیپ که بازیگر جلو پلاک نیست رو با Camera tracker.... و بعد پلاک جدید (برای ترک کردن بهتر می تونید از Boujou و یا Mocha استفاده کنید) البته فکر نمی کنم احتیاجی باشه
وقتی بازیگر داره به پلاک نزدیک میشه می تونید از Linear Wipe استفاده کنید
در آخر کلیپ ها رو به هم متصل کنید ، امید وارم موفق باشید :rose:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام اگه میتونی اون قسمت رو بزار ببینیم اون طوری بهتر میتونیم کمک کنیم اگر بشه کیفیت هم داشته باشه که بشه روش کار کرد

منتظرم

yas_d

Member
سلام اگه می‌خوای پلاک رو جایگزین کنی‌ با توجه به اینکه شما میگی‌ بازیگر ها هی‌ توی صحنه رد میشن ۲ راه داری اگه امکان 2D ترک هست واست که یه‌جوری ترک کن حتا گاهان مجبوری دستی‌ کی‌ فریم بزنی یعنی‌ جاهایی‌ که آدما از جلوی پلاک داد میشن دستی‌ کی‌ فریم بزنی‌
و بده جایگزینی باید بشینیو آدم هارو مسک کنی‌ کلی‌ کار روتو داره
یا اگه امکانش نیست مجبوری از syntheyes یا PFtrack استفاده کنی‌ البته اینجا هم به هر حل آدم هارو باید مسک کنی‌

smomeni_rad

Member
به نظر من بهترین کار ماسک کردن پلاک هستش . اگه زمانش طولانی نباشه بهترین راه همینه !!!

clickrast

Member
ممنون دوستای عزیزم که پاسخ دادین، عذرخواهی میکنم بابت تاخیر. یه سری عکس میذارم از راش ببینید که چطوریه، به نظر من امکان ترک وجود نداره چون در طول ویدئو زمان زیادیشو بازیگرا بک گراند رو میپوشونند و حرکاتشون زیاده. فکر می کنم تنها راهش فریم به فریم هست که اصلا خوب نیست، :-؟

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    44.6 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 2.JPG
    2.JPG
    38.1 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • 3.JPG
    3.JPG
    36.2 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • 4.JPG
    4.JPG
    36.5 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 0.JPG
    0.JPG
    40.8 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
سلام خسته نباشید دوستان :دی

من نیز علاوه بر تایید با نظر دوستان در مورد روتوسکوپی یه پیشنهادم دارم
از من میشنوی یه فکری هم به حال اون ساختمان 7 8 طبقه و لوله گاز هم بکن .

با تشکر
آرشام

clickrast

Member
سلام خسته نباشید دوستان :دی

من نیز علاوه بر تایید با نظر دوستان در مورد روتوسکوپی یه پیشنهادم دارم
از من میشنوی یه فکری هم به حال اون ساختمان 7 8 طبقه و لوله گاز هم بکن .

با تشکر
آرشام

:)) آرشام جان بذار همین پلاکو جریانشو حل کنیم، بقیه اش پیش کش :دی بعدشم همه مثل شما تیزبین نیستند، اولین نفر هستید که حواستون هست قبل از انقلاب لوله گاز نبوده (نبوده واقعا؟ :-")
ضمن اینکه این کار کلا vfx نداره و خبری هم از سوپروایزر سر صحنه نبوده، غرامتی هست که کارگردان باید بده تا دفعه بعد حواسشو بیشتر جمع کنه :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا