تعرفه انیمیشن

در بخش ساخت انیمیشن
تعرفه اش به چه صورتی محاسبه میشه -ثانیه ای دقیقه ای نمیدونم بز حسب طراحی و از چه مبلغی
البته بخشه سه بعدی ش

و دوبعدیش چطور منظورم بخش طراحی کاراکتر و ومحیطهاوو....برای بخش سه بعدی

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
من خودم با این قیمتها کار میکنم
دو بعدی - موشن گرافیک یا تیزر با وی اف ایکس
از فریمی 0 تومن (یعنی رایگان !! ) تا 5 هزار تومن که میشه از ثانیه ای 0 تومن تا 125 هزار تومن
که میشه دقیقه ای 0 تومن تا 750 هزار تومن

اما برای تری دی میشه به عبارتی ماکسیمم چیزی که من کار میزنم میشه فریمی 15 هزار تومن که میشه ثانیه ای 375 هزار تومن و خودتون دقیقه ای را محاسبه کنید.

تعجب

سلام
دوست عزیز
من هم این سوال رو مطرح و کردم و به این تایپیک راهنمائی شدم
مثلا با مشتری با چه شاخصه هایی تعرفه قیمت میدید
بر اساس استان - بر اساس قیمت ارشاد -بر اساس سختی کار-بر اساس تیپ مشتری-بر اساس بذر پاشیدن برای کاراری بعدی منظورم این هست که یک کار که ارزش ده هزار تومان داره 5 هزارتوان نیدید تا کارای بعدی بیاد
یا چه شاخصه ای و با چه معیاری من تخصمم فیلم سازی و جلو وه های ویژه هست امام از قیمت دادن هیچی نمی دونم و بر ااساس سختی کار قسمت میدم و فکر کنم اشتباه باشه مثلا یک کار دو بعدی که شما گفتید ثانیه ای 30 هزار تومان سختیش کمه و من بر اساس سختی کار 10هزار میگم ولی با گفته شما فکر کنم اشتباه میکنم
من تیردی کار میکنم و دو بعدی ولی اصلا به ذهنم هم خطور نمی کرد که همچین قیمت هایی برای مشتری باید بدم
ایا شما این قیمت رو به مشتری می دید منظورم کسایی که سفارش تیزر میدن
یا به شرکت هایی که استخدام اونهایید و یا پروژه ای باشون کار مکنید
من خودم انیمیشن رو ثاینه ای سی هزارتومان و حد اکثر 60میدادم کیفیت در حد سیا ساکتی که تو صدا وسیما
شبکه 3
مثلا
و دوبعدی ه حد اکثر ثانیه ای 5 هزار تومان
می دونید چرا مثلا تلویزیون شهر خیلی که بخاد پول بده برای یک تیزر 30000هزار تومان می ده
من بخام ا ز این قیمتا بدم چه تو تهران چه تو اصفهان یا جای دیگه دیگه فکر نکنم مشتری داشته باشم
ممنون میشم خیلی دقیق در مورد قیمت با من صحبت کنید و با مثال

قصه حسین کرد شبستری گفتم نه اگه راهنمائی کنید یه دنیا ممنون میشم

آخرین ویرایش:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام،خسته نباشيد
ببينيد اين درسته كه آدم بايد هميشه قيمت كار رو نشكنه،اما شما بايد به مشتريتون نگاه كنيد و قيمتتون رو بگيد
منظورم اينه كه اگر يه شركت تازه تاسيس اومد واسه تيزر يه دفعه نگيد 5 تومان،توي شهرستان ها معمولا اينجور جواب نميده كه بگيد ثانيه اي فلان تومان،پروژه اي باهاشون كنار بيايد خيلي بهتره و خودتون هم راحت تر هستيد
معمولا هميشه قيمت هاي تهران با شهرستان زمين تا آسمون تفاوت ميكنه،حداقل 4 يا 5 برابر بيشتره

جدیدترین ارسال ها

بالا