تصویر زمینه دسکتاپ

الاسراء

New Member
سلام بچه ها امیدوارم حالتون اکی باشه یه مشکل کوچولو دارم : به تازگی ویندوز عوض کردم میخوام رو دسکتاپم تصویر زمینه بذارم .. رو دسکتاپ یا حالا روی تصویر راست کلیک میکنم عبارت مورد نظر برا اینکار وجود نداره :^( چه کنم؟ ایده بدید :rose::)**:rose::rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
ایده جدیدی نداره
رو عکس راست کلیک کن
set as desktop background رو بزن
البته برای ویندوز 7

bestdata

Active Member
اگر xp هستید کلیک راست روی دسکتاپ و انتخاب گزینه Properties بعد به تب Desktop برید از اون بخش دکمه Browse رو بزنید و عکس مورد نظر رو انتخاب کنید
اگر هم vista و 7 و 8 هستید روی دسکتاپ کلیک راست کنید و گزینه Personalize رو انتخاب کنید از پنجره باز شده از گزینه های پایین صفحه Desktop Background رو انتخاب کنید بعد از پنجره تازه باز شده دکمه Browse رو انتخاب کنید و فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید

الاسراء

New Member
ویندوز 7 تازه نصب کردم / تو دسکتاپ راست کلیک کردم این عبارت personalize تو منو اصلا وجود نداره تا بخوام تنظیم کنم !؟:-?:shock:از دوستان هرکی میدونه چاره ای بیابید؟

nima_dsnr

کاربر VIP
مطمئنی ویندوز 7 نصب کردی؟
شاید درایورها رو نصب نکردی (با این حال هم این گزینه ها رو داره)
البته یک دلیلش هم اکتیو نشدن ویندوز هست که صفحه سیاه میشه و نمیتونی بکگراند بذاری
یک کلیک راست روی صفحه کن عکسشو بزار ببینیم چه گزینه هایی داره راهنماییت کنیم.

bestdata

Active Member
به کنترل پنل برید به بخش display بعد از قسمت پایین سمت چپ Personalization رو انتخاب کنید
اگه نشد تو استارت منو عبارت change desktop background رو بنویسید

الاسراء

New Member
بله ویندوز 7 هستش / درایوارو نصب کردم /صفحه سیا ه نیستش زمینه آبی ویندوز 7 موجوده / در راست کلیک دو گزینه ی آخرش اسکرین رزولوشن و جاجس هست ؟؟:shock:

الاسراء

New Member
مورد اول کنترل پنلو رفتم سمت چپ پایین change display settings رو زدم به هدف مورد نظر نرسیدم / مورد دوم تو استارت منو عبارت بالارو سرچ کردم گزینه های چنچ اسکرین سیور چنچ اسکرین روتیشن وچنچ دیسپلی ستینگ رو زدم باز به هدف نرسیدم ؟؟ :-?

bestdata

Active Member
احتمالا ویروسی هستید
1.ویندوزتون رو آپدیت کنید
2.آنتی ویروستون رو آپدیت کنید
3. با آنتی ویروس و ویندوز دفندر کل سیستمتون رو اسکن کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا