تصميم گيري نهايي ...

آيا مايل هستيد انجمن مذكور باقي بماند ؟

• خير - من اصولاْ با وجود چنين قسمتي مخالف هستم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali_ix

Well-Known Member
R_chizari گفت:
babak_sateli گفت:
با سلام و تشكر از تمامي دوستان كه در نظرخواهي شركت كردند و نظرات محترم

اين موارد بسيار مورد نظر مديران سايت قرار گرفت و به زودي با مشورت نام جديد
براي اين قسمت انتخاب مي شود و مطالب آن هم به صورت مرتب و ويرايش شده
در خواهند آمد. تمامي مواردي كه مربوط به خرابكاري باشند حذف شده و تنها قسمتهايي
كه براي شما مفيد است مانند Crack ها و ... باقي خواهند ماند.

اين انجمن با يك قانون جديد و محكم به زودي شروع به كار خواهد كرد.به زودي قانون جديد نيز براي تمامي قسمتهاي انجمنها مطرح خواهد شد.

در انتها از شما مي خواهم در نظرخواهي كه در بالاي همين صفحه قرار دارد شركت
نماييد تا تصميم نهايي طي چند روز آينده منتشر شود.
از تمامي دوستان تشكر مي كنم.

درود به تمامي دوستان
گمان كنم اينطور موارد را خود جناب علوي زاده مطرح كرده و پيگيري نمايند بهتر باشد. قصد اطاله كلام ندارم اما سايت بيش از 8000 نفر كاربر دارد ؛ اينطور نظر سنجي كه تصميم آن نيز گرفته شده چه معني دارد ؟
من تا به امروز كمتر در اينطور موارد دخالت كرده ام و به عنوان كوچكترين عضو اين خانواده دورادور نظاره گر بوده ام. انتقادات زيادي به 2-3 نفر از مديران سايت در مورد طرز برخود با كاربران ؛ لحن برخورد با آنها ؛ شيوه اعلام قوانين و بسياري ديگر از اين دست موارد داشته و دارم اما ...

گاهي سكوت از همه بانگي رساتر است --- گاهي زبان بسته بسي پر صداتر است.

اين شيوه برخورد با جمعي 8000 نفره نيست.

رضاچيذري
09/07/82

كم گوي و گزيده گوي چون در !(مثل آقاي چيذري)

آقا رضا دستت درد نكنه ! به مورد خوبي اشاره كردي !

من همش احساس ميكردم يه جوريه ولي نميدونستم !

به نظر منم بايد يكم اصولي تر ا اين جور مساپل برخورد بشه !

موفق و پيرزو باشيد....

علي.
cool.gif

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

جناب چيذري آقا بابك هم از چند وقت پيش به جمع همكاران سايت و دست اندر كاردان و همچنين تصميم گيرندگان سايت پيوسته اند. و الان هم چون با جناب ساطلي داريم يك سري كارها و نقشه هاي جديد پياده ميكنيم و چون از اول ايده اين نقشه ها از جناب ساطلي بوده براي همين ايشون هم يكي از مديران اصلي سايت محسوب ميشوند يعني حرف ايشون حرف من هم هستش چون از اين به بعد قرار هست كه سايت رو (كل سايت) با كمك آقا بابك كنترل كنيم و اونو پيش ببريم..
پس دوستان اين نكته بود كه بايد ميگفتم.. و يك وقت با خودتون نگيد اين بابك چي كارست كه توي همه كارها دخالت ميكنه ، بابك چند وقتي هستش كه همكار اصلي سايت شده و در اداره سايت كمك ميكنه (اگر Rank اونو هم ببينيد نوشته همكار سايت اينو دقيقا از زماني كه شروع به همكاري با من كرد نوشتم كه دوستان مطلع باشند)

باز هم از نظرات و لطف همه دوستان ممنونم

مجيد

MrMohi

Active Member
Re: سلام

mohammadram گفت:
سلام دوستان عزيز
اينکه حالا واقعا مسئله جدی یا نه اون مربوط به مدیران سایت و مشکلاتی که برای آنها از این جهت پیش آمده. ولی می خواستم بگم این قسمت هک همچین هم تخصصی جلو نرفته و مباحث مطرح شده/ جسارت نباشه ها ولی خیلی بچگانه است. میل بمبینگ یا طریقه استفاده از ساب سون ... همچین حرفه ای نیست که حالا بحث باشه که این مبحث باشه یا نباشه.
اگر کسی با این چیز ها حال میکنه/ خدا عمر بده گوگل/ جیک ثانیه سرچ کنی به جواب میرسی اونم از نوع خارجی توپه توپ. نه بچه بازی. در کل میخواهم بگم بد/ بد است حالا چه کنترل شده یا نشده. شتر سواری که دلا دلا نمیشه.

در آخر هم میخواستم به دوستانی که برا ما کلاس میزارن بگم ایران هم جهانی بشه آقا بازم همین آقایون میرن دنبال کرک. لازمه بدونید داشتن یه سرور با برنامه مایکروسافت نیاز به لایسن برای هر نفر یوزر داره. خر پولم باشی نمیتونی بدی. اصلا بسات تمام این اینترنتی ها تعطیل میشه. یه کمپایلر اینجا قیمتش 50.000 کرن برای یه شرکت 13 نفره است. خیلی چیز های دیگه...
اونی که آقا سامان میفرمایند/ فرق میکنه. حالا یکی چیزی میگه بقیه دنبالش هی میگن ما آره... بابا فکر کنید شما ها توانایی خرید نرم افزارهای داخلی هم ندارید دیگه چه برسه به خارجی. حالا هی کلاس بزارید. بعضی ها که پول دارن زورشون میاد پول بدن بخرن. همین نارسیس دیکشنری. میگفتند 20000 هزار تومن قیمتشه. آقا این رفیق ها کشتن منو تا کرکش را گیر بیارم بهشون بدم. این جا هم که این قانون ها هست همه کپی می زنند/ حالا به غیر از شرکت ها.

کسی به دل نگیره/ اینو گفتم تا به قول سامان الکی دادار دادار نکنید.

بیایید خالق باشید تا مصرف کننده
Mohammad

من هم با شما موافقم

به نکات خوبی اشاره کردید

آقا اصلا چرا راه دور !همین ویندوز ایکس پی به پول ایران یه چیزی حول و حوش دویست و پنجاه هزار تومان قیمت داره حالا کدوم پدر آمرزیدهای میاد اینقدر مایه تیله بریزه
تو جیب جناب بیل گیتس من نمیدونم.بابا اروپایی هاش هم که ارزش پولیشون بالاست هم صداشون در اومده و به بیلی میگن که اینقدر گرون فروشی نکنه .ما ایرانیها که دیگه جای خود داریم

R_chizari

Active Member
جناب علوي زاده عزيز
سلام و خسته نباشيد عرض ميكنم خدمت شما

بحث بنده بر سر عدم برخورد صحيح با كاربران از سوي برخي همكاران سايت ميباشد. در اينكه برخي دوستان همكار سايت هستند حرفي نيست (چرا كه هم از رنك دوستان مشخص است و هم اينكه شما آزاد هستيد همكارانتان را خود برگزينيد) بلكه مساله بر سر نحوه برخورد است.
اينكه من عرض كردم خود جنابعالي برخي مسايل را پيگيري و اعلام نماييد بهتر است به دليل ادبيات اين همكاران عزيز در برخورد با كاربران بود و به عقيده اينجانب جنابعالي بسيار بهتر با مسايل برخورد كرده و نحوه اعلان تذكرات و قوانين از جانب شما پخته تر است.

اگر يكبار ديگر اعلاميه هاي چند هفته اخير را كه از طرف همكاران سايت به كاربران بوده مطالعه بفرماييد متوجه عرض بنده خواهيد شد.(مثلا نحوه راي گيري در اين تاپيك ؛ اعتراض به كاربر به دليل اشتباه او در مورد يك نرم افزار ؛ اعلاميه هاي پي در پي و خبر از چنين و چنان دادن و ... ) كه همه و همه در تخريب جو دوستانه اين سايت به شدت تاثير گذاشته و صد البته عملكرد زشت تعدادي انگشت شمار از كاربران سايت.

بازهم تكرار ميكنم كه به عنوان كوچكترين عضو سايت عرايضم را بيان كردم و اميدوارم كه دخالتي نابجا به حيطه وظايف مسوولين و ساير مديران تلقي نگردد

زياده عرضي نيست
شاد باشيد

MnavidM

Active Member
با سلام

آقاي R_chizari من هم حرف شما رو قبول دارم.

تا حالا نظر خودم نگفته بودم ; اما حالا خواستم بگم.

به نظر من براي اينكه وضع اين انجمن هكري بهتر بشه ; يه راه خيلي خوب است ; اون

هم اين است كه به جاي اينكه فقط بحت سر هك كردن و كرك كردن باشه ; دوستان بيان

و راه هاي جلو گيري با هك و امينيت رو توضيح بدن.

راههايي كه دوستان ياد بگيرند هك نشوند و اگر نرم افزار نويس هستند ; بياموزند چطور

نرم افزار هايشان را طوري طراحي كنند كه كرك نشود و آموزش گزاشتن قفل نرم افزاري

بر روي نرم افزار و از اين نوع آموزش ها ...............

اين نظر من است ; ديگه خود دانيد.

منم امدم بگم بمونه بهتره چون امنيت شبكه كه چيز بدي نيست! هست؟

ولي خودمونيم ها بعضي موقع ها كرك و سريال نامبر واقعا از نون شبم واجب تره 8O
همه كه وسع خريد اورژينالشو ندارن! دارن؟ :?

-----------------------
خودم محسن

ady_constantine

Active Member
اگر اين انجمن به گونه اي باشه كه اطلاعات ما را در زمينه جلوگيري از هك و امنيت بالا ببره ٬ چرا حذف شود ؟

با هدفي كه تعيين كرديد من هم موافقم كه باشه . :wink:

iman_flash

Active Member
من توي انجمن قبلي هم گفتم
بهتره كه اين انجمن بمونه چون واقعا بعضي از دوستان به مشكلاتي بر ميخورن
بهتره كه فقط موضوعات مربوط به مقابله با هكرها در انجمن ها بحث بشه. نه آموزش هك.

shahrokh_xp

Active Member
منم با نظز جمع موافقم.البته از جهات مختلف دوست دارم هم باشه هم نباشه :wink:

MrMohi

Active Member
بابا دوستان!!! مگه میشه صحبت از امنیت شبکه کرد و صحبت از هک نکرد

مگه میشه یه نفر متخصص امنیت شبکه باشه اما هکر نباشه

مگه میشه یه نفر برنامه نویس کامپیوتر باشه اما کراکر نباشه

شما چه جوری میخواهید امنیت شبکه یاد بدید اما صحبت از هک نکنید؟؟؟

ولی با تمام این احوال اگر این انجمن باشه بهتره!!!ا

اگر این انجمن نباشه برای کسی که قصد و نیت بد داشته باشه هیچ فرقی

نمیکنه .در اینترنت سایتهای زیادی وجود داره که از ابنجور آموزشها داده میشه

بنا بر این با بستن این انجمن در این سایت اوضاع هیچ فرقی نمیکنه!!!ا

parisa_62

New Member
R_chizari گفت:
جناب علوي زاده عزيز
سلام و خسته نباشيد عرض ميكنم خدمت شما

بحث بنده بر سر عدم برخورد صحيح با كاربران از سوي برخي همكاران سايت ميباشد. در اينكه برخي دوستان همكار سايت هستند حرفي نيست (چرا كه هم از رنك دوستان مشخص است و هم اينكه شما آزاد هستيد همكارانتان را خود برگزينيد) بلكه مساله بر سر نحوه برخورد است.
اينكه من عرض كردم خود جنابعالي برخي مسايل را پيگيري و اعلام نماييد بهتر است به دليل ادبيات اين همكاران عزيز در برخورد با كاربران بود و به عقيده اينجانب جنابعالي بسيار بهتر با مسايل برخورد كرده و نحوه اعلان تذكرات و قوانين از جانب شما پخته تر است.

اگر يكبار ديگر اعلاميه هاي چند هفته اخير را كه از طرف همكاران سايت به كاربران بوده مطالعه بفرماييد متوجه عرض بنده خواهيد شد.(مثلا نحوه راي گيري در اين تاپيك ؛ اعتراض به كاربر به دليل اشتباه او در مورد يك نرم افزار ؛ اعلاميه هاي پي در پي و خبر از چنين و چنان دادن و ... ) كه همه و همه در تخريب جو دوستانه اين سايت به شدت تاثير گذاشته و صد البته عملكرد زشت تعدادي انگشت شمار از كاربران سايت.

بازهم تكرار ميكنم كه به عنوان كوچكترين عضو سايت عرايضم را بيان كردم و اميدوارم كه دخالتي نابجا به حيطه وظايف مسوولين و ساير مديران تلقي نگردد

زياده عرضي نيست
شاد باشيد

من هم با نظر شما موافق هستم ...رفتار بعضي مديران نه تنها غير مسوولانه و غير اخلاقي.
بلكه بي ربط به موضوعات علمي ميباشد. ايراد گرفتن از كاربران بخاطر ايراز نظر و اجراي يك طرفه
و وضع قوانين متغير تنها نمونه اي از اين رفتار هاست.
البته اين يك سايت دولتي نيست بلكه سايت شخصي است...اما در صورتي كه هر روز با اين نحو برخورد شود...هر روز كاربران بيشتري سايت را ترك خواهند كرد.
انجمن هك و كرك بعنوان يك بخش جذاب هميشه پر طرفدار بوده...اين ضعف برنامه نويسي است كه باعث ميشود برنامه يا سايتي به آساني هك شود...آقايان ! اعمال سليقه نكنيد!!
در ضمن اين چه نظر سنجي است كه گزينه ( -- بله با حفظ شرايط حاضر ) ندارد
يعني در هر صورت بايد عوض شود..اين هم شد راي گيري !!!

Babak Sateli

Active Member
parisa_62 گفت:
انجمن هك و كرك بعنوان يك بخش جذاب هميشه پر طرفدار بوده...اين ضعف برنامه نويسي است كه باعث ميشود برنامه يا سايتي به آساني هك شود...آقايان ! اعمال سليقه نكنيد!!

دوست عزيز سلام

در ابتدا بايد بگويم كه خوشبختانه سايت ما هيچگونه مشكل برنامه نويسي ندارد و قرار
نيست كسي هم آن را Hack كند ! شما مثال اينكه خيلي عجله داشتي كه نوشته ها رو كه
درست نخوانده ايد ...
به هر حال من پيشنهاد مي كنم موضوع قبلي ( كه در ابتدا ذكر شده ) را بخوانيد سپس
اين موضوع را دنبال كنيد كه بتوانيد جواب بهتري بدهيد.

در ابتدا بايد بگويم كه اين سايت اگر به بالاي آن هم خوب توجه كنيد
PERSIAN GRAPHIC REFERENCE است كه معني انگليسي آن مي شود
( مرجع گرافيك پارسي ) كه اين كلمات مختصر شرح در رابطه با سايت است .
اين سايت بايد به مطالب مربوط به گرافيك رسيدگي كند. لزوماْ نبايد قسمتي به نام HACK
يا هر چيزي ديگري وابسته به خرابكاري در آن باشد. اگر شما دنبال چنين برنامه ها و ابزارهايي
هستيد سايتهاي بيشماري وجود دارند كه مي توانيد از آنها استفاده نماييد.
آن قسمت هم در ابتدا به خاطر قرار دادن يك سري برنامه هاي مفيد مانند Crack (كه البته
به لحاظ عدم وجود قانون Copyright و گراني بسيار زياد محصول اصل و عدم پشتيباني از آن
در ايران مشكلي ندارد) قرار داده شده است.

قرار نبوده اينجا بشود سايت آموزش هك كردن و يا آزار دادن ديگران !!!
گرافيك هنر است. Hack كردن به معناي منفي آن ، يك مريضي است.
كاربران اين سايت بايد متشكل از هنرمندان باشد نه مردماني كه ميايند مشكلات شخصي
و روزمره خودشان را بر سر ديگران خالي مي كنند. اين افراد فرهنگ استفاده از كامپيوتر
را ندارند و مي بايست در ابتدا خودشان را درمان كنند.

حالا جواب سوال شما ....

در ضمن اين چه نظر سنجي است كه گزينه ( -- بله با حفظ شرايط حاضر ) ندارد
يعني در هر صورت بايد عوض شود..اين هم شد راي گيري !!!

اگر درست مطالعه مي كرديد ما قرار نبود از كاربران بپرسيم كه آيا اين انجمن با همان
نام HACK بماند و همان محتوي را داشته باشد. من نوشته بودم به صلاح سايت ...
ما تصميم گرفتيم كه 100٪ اين قسمت را حذف كنيم و اصلاْ ديگر به مسايل HACK نپردازيم
اما به خاطر اينكه در اين قسمت يك سري برنامه Crack وجود دارد كه به كمك دوستان
مي آمد ، تصميم گرفتيم كه نام آن را تغيير دهيم و فقط محتواي مثبت آن را نگاه داريم.
اما شما مطلب را نخوانده آمديد و با عصبانيت يك پيغام نادرست گذاشتيد.

ما اگر قرار بود زور اعمال كنيم اصلاْ نظرسنجي دوم را قرار نمي داديم !
يكباره مي گفتيم انجمن حذف شد ، هر كسي هم كه دوست نداره به سلامت !!!
ما به كاربران احترام مي گذاريم. البته به كاربراني كه قابل احترام گذاشتن باشند !!!

شما هم سعي كنيد در فعاليت سايت شركت كنيد و آن را به سمت هنر سوق دهيد
كه هدف اين سايت آموزش مثبت است نه منفي !!!

اگر هم به دنبال مسايل هنري نيستيد و به دنبال Hack و آزار ديگران هستيد بايد بگويم
كه سايت مناسبي را براي اين كار انتخاب نكرده ايد.

به هر حال به جمع ما خوش آمديد ...

موفق باشيد

Negin_ET

Member
من نمي فهمم اين همه بحث براي چيه؟ هر كسي يه نظري داره ...يا اره يا نه! كه اونم اين همه جنجال به پا كردن نداره...
تا جاييكه من ميدونم مديرهاي اين سايت از اون اول تا بحال همه سعي خودشون رو كردن تا به كاربرها بهترين موقعيت رو براي يادگيري بدن! حالا كه دارن شرايط رو طوري قرار ميدن كه باعث ازار كاربرهاشون نشه نشستين اينجا هي ايراد ميگيرين!
به جاي اين همه بحث سعي كنيم يه كمي هواي كسايي رو كه به فكرمون هستن داشته باشيم بهتر نيست؟
من از وقتي اومدم تو اين سايت سعي كردم خودم رو از هر بحث حاشيه اي خارج از موضوع سايت بيرون بكشم ولي امروز يه چيزي رو بايد بگم! بشينين ببينين از زمان تاسيس اين سايت تا به حال چند تا كاربر فعال و غير فعال يكسري بحثهاي الكي تو سايت به اين مفيدي راه انداختن!
هيچ ايرادي نداره كه شما مخالف باشيد با تصميماتي كه گرفته ميشه ولي دليلي هم نداره كه وقتي راه بهتري به نظرتون نميرسه فقط باعث ناراحتي بشيد!!!

در اخر هم بگم كه منظورم (مثل هميشه) با هيچ شخص خاصي نبوده...خطاب به همه كسايي بود كه يادشون رفته اين سايت با چه هدفي فعاليت ميكنه!

موفق باشيد

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
با سلام
به نظر من اينكه ديگه راجع به آموزش هك كردن نوشته نشه خوبه ولي اينكه مطالب قبلي نوشته شده حذف بشه فكر ميكنم اصلا درست نيست چون اينطوري يه جورايي بين كاربراي جديد و قديم تبعيض قايل ميشيد .
در هر صورت موفق و موءيد باشيد.
فعلا

iRWEBDES

Active Member
bigharar4 گفت:
Negin_ET گفت:
منم با نظر جمع موافقم يعني اگه مديرهاي انجمن ها به همراه مدير سايت موافق باشه كه اين قسمت بمونه ولي حسابي كنترل بشه منم حرفي ندارم! ولي با شناختي كه من دارم فكر كنم يا بايد همراه با كنترل اين قسمت انجمن مديران عزيز اعصابشون رو هم به روز نگه دارند چون بعشي افراد حاضر به همكاري كه نميشن بيشترم مشكل درست ميكنن...
در هر صورت اميدوارم اين راه كه بهترين و اخرين راه موثر باشه...

موفق باشيد
دقيقا منم با نگين خانم موافقم .اما هز تصميمي كه دوستان بگيرند متين است

حرفه حساب جواب نداره :arrow:

مهرداد

swi

Member
سلام
من كوچكتر از اوني هستم كه بخوام نظري بدم . ولي منم مي گم انجمن رو كلا حذف نكنيد و سخت كنترل كنيد و موارد منفي را حذف كنيد

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

ببین بابک جون داری بحثو خراب میکنی !

همه رو با یک چوب میرونی ! یعنی چی هر وقت حرف از هک و امنیت میفته میری سر مریضی و دزدی و خرابکاری و بی فرهنگی و آزار و.... ! یعنی چی ! یعنی شما میگی بین یک متخصص امنیت با یه هکر کلاه سیاه هیچ فرقی وجود نداره ؟! هر دوشون بدن ؟!
huh.gif

اینم مثل همه حرفه های دیگس ! بد و خوب داره ! حالا اگه مثلا یه گرافیست بیاد یکی رو بکشه از فرداش باید به همه گرافیست ها گفت قاتل ؟!
huh.gif

اگه طرز تفکر غلطی مثل این باشه که باید تمام چاقو هارو از دنیا جمع کرد ! حالا چه اونی که دست جراحه و باهاش آدامهارو نجات میده ! چه اونی که باهاش خیار پوس میکنن ! چه اونی باهاش آدم میکشن !
blink.gif

همچین شلوغ میکنی انگار همه کار و زندگیشنون گذاشتن کنار میخوان این سایت یا میل شما رو هک کنن !!

در مورد اینکه گفتید که این سایت مرجع گرافیک فارسی هست . نباید غیر از این بحثی باشه مثلا سخت افزار یا برنامه نویسی ( که میخواید به زودی انجمنی جدا براش تاسیس کنید !) چه ربطی به گرافیک و به قول خودت هنر داره ؟! البته اگه نگی سخت فزار هم چون ظریفه خودش یه جور هنره !؟ اگه قراره فقط گرافیک باشه ! پس باید خیلی از انجمنها رو حذف کنید !
confused.gif

در مورد اینکه که میگید ما قرار بوده انجمنو پاک کنیم حالا لطف کردیم نظر سنجی گذاشتیم ! : شما نمیتونستید این کار رو بکنید ! مگه با یه انبار سیب زمینی طرفید که همینجوری هر تصمیمی که گرفتید فوری اجرا کنید ؟! مگه اینجا حکومت دیکتاتوریه ؟! صلاح جمع باید از طریق خودشون معلوم بشه ! همین حرفتون نشون میده که اهمیتی به بقیه نمیدید ! اون موارد نظر سنجی هم همینطور ! مگه 2x2 رو گفتید که فقط دو حالت داره ! یا میشه 4 یا غلطه !
ermm.gif

این سایت از اول یک سایت شخصی نبوده که هر تغییری فقط به خود طرف مربوط بشه ! همه اونایی که اینجا حضور دارن توش حق دارن و باید در تصمیم گیری های کلی سهم داشته باشن ! نه اینکه تصمیم رو بگیرید و کاراشم بکنید بعد بیاید بگید نظرتون چیه ؟!
no.gif

اگه از این به بعد قراره اینجوری باشه و تصمیم گیری ها اینجوری باشه بگید تا ما هم بدونیم باید چی کار بکنیم !

در مورد آقای MrMohi هم میگم میشه !؟ چرا نمیشه ! من تو یک تاپيک دیگه این مسئله رو کامل توضیح دادم ! بین اطلاع رسانی و پیشگیری تا خراب کاری و دزدی خیلی فرق هست !

در ضمن آقا مجید ! به نظر میاد داره باز مثل اوایل ایجاد این انجمن میشه و قضیه Annex تکرار میشه !

اگه دقت کنی میبینی که همه شرایط یکیه ! بحث سر همون مورده و آدما هم همونا هستن ! فقط جایه Annex عوض شده !

حالا اگه من اشتباه میکنم یا سو تفاهم شده بیشتر توضیح بدين تا ما هم متوجه بشیم !

میبخشید من زیاد حرف زدم و سرتونو درد آوردم !
mellow.gif

موفق و پیروز باشید.....

علی.
cool.gif

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

دوستان عزيز و علي جان ..
چند نكته رو ديگه مجبور شدم بگم..

اول اينكه من هميشه از اول گفتم كه نظر كاربرها مهم هستش و اين نظر سنجي رو گذاشتيم كه نظر كاربرها رو بدونيم اينكه چرا اين نظر سنجي رو بگذار كرديم و يا اينكه نبايد ميكرديم به خودمون ربط داره چون ما وقتي ديديم كنترل انجمنها داره خارج ميشه (شايد به خاطر بي لياقتي ما) گفتيم يك نظر سنجي بذاريم كه نظر كاربرها رو بدونيم در مورد اين انجمن!

اما با اين حرفهاي ببخشيد بي ربطي كه دوستان زدند من ديشب با آقا بابك صحبت كردم و بهشون پيشنهاد دادم كلا انجمنها رو حذف كنيم... چرا؟! چون كه ما داريم تمام وقت و زندگي خودمونو داريم ميذاريم كه يك جايي رو راه بندازيم كاربرها بيان مشكلاتشونو مطرح كنن! و وقتي مشكلي پيش مياد نظر سنجي ميكنيم! اما بعدمياين ميگيد اين كار اله اين بله!!!! و خب ديديم فايده نداره كه بيخودي وقتمون رو بذاريم كه اين كارها رو انجام بديم چون طرز تفكرها خيلي اشتباهه و ما تازه به اين موضوع پي برديم ! و مطمئنا در اين مورد نتيجه گيري بسيار قاطعي خواهيم كرد و بعدا نتيجه رو اعلام ميكنيم..

ضمنا اين تاپيك رو قفل ميكنم چون به اندازه اي كه ما نياز داشتيم كاربران نظر دادند و به اندازه كافي به ما بد و بيراه گفتند و حالا تا چند روز ديگه نتيجه رو اعلام ميكنيم...

ضمنا در مورد اينكه گفتين انجمنهاي سخت افزار و نرم افزار و.. هيچ ارتباطي با گرفيك نداره .. بايد بگم كه ما نگفتيم ارتباط داره و نگفتيم كه نميخوايم حذفشون كنيم! اصلا بحث حذف كردن انجمني به ميان اومد؟؟؟؟! ما فقط براي انجمن هك كه ديديم خيلي طرفدار داره گفتيم پيش قدم بشيم و يك نظر سنجي راه بندازيم كه كاربرها نظرشونو بگن البته از همه ممنونم كه نظر خودشونو گفتن و مسلما اين نظرات براي ما خيلي مفيده و اهميت داره ... اما اينو بازم گفتم كه بالاخره هر سايت يك سري قوانين داره و يك سري سياست هاي برنامه ريزي شده براي خودش داره..و چون هنوز قوانين رو انتشار نداديم خيلي چيزها سر سري گرفته ميشه و اعتنايي نميشه اما مطمئن باشيد بعد از اينكه قوانين رو اعلام كنيم خيلي وضع فرق خواهد كرد و خيلي چيزها تغيير خواهد كرد..

موفق باشيد

مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا