تصميم گيري نهايي ...

آيا مايل هستيد انجمن مذكور باقي بماند ؟

• خير - من اصولاْ با وجود چنين قسمتي مخالف هستم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Babak Sateli

Active Member
با سلام و تشكر از تمامي دوستان كه در نظرخواهي شركت كردند و نظرات محترم
خودشان را بيان فرمودند. در ابتدا ما افتخار مي كنيم كه در كمتر از 2 روز نظر خواهي
بيش از 20 پيغام داده شد كه اين نشان دهنده اهميت كاربران به سايت خودشان
مي باشد. از طرفي هم شكايت دارم از اون سري از افراد كه ما مي بينيم در سايت
هستند اما در اين نطرخواهيي ها شركت نمي كنند ... به هر حال از تمامي دوستان
تشكر مي كنم ...

من و آقاي علوي زاده نظرات شما را حسابي مطالعه كرديم. برخي از شما توسط
پيغامهاي شخصي ، e-mail و برخي هم توسط Chat نظرات خودشان را بيان كردند.
تمامي اين نظرات با توجه كافي خوانده شد تا تصميم گيري نهايي چيزي باشد كه
مورد رضايت كاربران باشد. البته صلاح سايت رو هم در آن در نظر بگيريم.

برخي از دوستان صراحتاْ گفته بودند كه خيلي خوبه كه اين كار انجام بشه.
برخي از دوستان گفته بودند كه انجمن Hack رو حذف كنيد بهتره !
برخي ديگه از مشكلات خودشان گفته بودند ...
يك سري از افراد هم گفته بودند كه ما ترسو هستيم !
يك سري هم از طريق e-mail درخواست كردند كه قسمت Hack رو ببنديم !

اما ....

اكثر دوستان پيشنهادشان اين بوده كه اين قسمت را نبنديم ولي آن را سخت كنترل
كنيم و فقط موضوعات و مواردي كه مورد استفاده مثبت است را در آن قرار بدهيم.
يكي از دوستان خوبم هم پيشنهاد بسيار جالبي كرده بودند و فرموده بودند كه پس
از كنترل اين قسمت ، نام آن را نيز به امنيت شبكه تغيير دهيم. البته تمامي موارد
موجود در اين قسمت لزوماْ به شبكه مربوط نمي باشند. اما (امنيت) كلمه مناسبي
است كه مي تواند يك Hacker را طوري معرفي كند كه كارش مثبت است.

اين موارد بسيار مورد نظر مديران سايت قرار گرفت و به زودي با مشورت نام جديد
براي اين قسمت انتخاب مي شود و مطالب آن هم به صورت مرتب و ويرايش شده
در خواهند آمد. تمامي مواردي كه مربوط به خرابكاري باشند حذف شده و تنها قسمتهايي
كه براي شما مفيد است مانند Crack ها و ... باقي خواهند ماند.

اين انجمن با يك قانون جديد و محكم به زودي شروع به كار خواهد كرد.
به زودي قانون جديد نيز براي تمامي قسمتهاي انجمنها مطرح خواهد شد.

دوستاني كه موضوع قبلي را نديدند مي توانند آن را در لينك زير مشاهده فرمايند :
http://www.majidonline.com/modules....topic&t=3852&postdays=0&postorder=asc&start=0
البته موضوع قفل شده و نمي توانيد نظري به آن اضافه نماييد.

در انتها از شما مي خواهم در نظرخواهي كه در بالاي همين صفحه قرار دارد شركت
نماييد تا تصميم نهايي طي چند روز آينده منتشر شود.
از تمامي دوستان تشكر مي كنم.

Negin_ET

Member
منم با نظر جمع موافقم يعني اگه مديرهاي انجمن ها به همراه مدير سايت موافق باشه كه اين قسمت بمونه ولي حسابي كنترل بشه منم حرفي ندارم! ولي با شناختي كه من دارم فكر كنم يا بايد همراه با كنترل اين قسمت انجمن مديران عزيز اعصابشون رو هم به روز نگه دارند چون بعشي افراد حاضر به همكاري كه نميشن بيشترم مشكل درست ميكنن...
در هر صورت اميدوارم اين راه كه بهترين و اخرين راه موثر باشه...

موفق باشيد

iRWEBDES

Active Member
من نظره خير دادم اينجا حدوده نيم ساعت پيش واقعا هم با وجود همچين قسمتي مخالفم چونكه :
برگشتم كه دقيقا حرفه نگين خانوم رو بنويسم
كه ديدم نوشتن
منم واقعا فكر ميكنم خيلي ها بهم بريزن سايتو با موضوعات و پيغامهاشون
تا اونجايي كه تا الآن از اين رفتارها زياد ديديم بعيد نيست از اين به بعد با توجه به بيشتر شدن كاربران سايت اين رفتارها بيشتر هم بشن
ولي در كل من هم مطيع جمع و اكثريت آرا هستم موفق و موپد باشيد

مهرداد

behsa

Member
نظر من اين هست كه اين انجمن ( حالا با هر نامي ) باقي بمونه اما مطالب مندرج در اون به دقت كنترل بشن و با توجه به اصولي كه توسط مديران انجمنها و مدير سايت در نظر گرفته ميشه دوستان عزيز مطلب بنويسند .

اما در كل ما هم طابع جمع هستيم :wink:

saman_sweden

Active Member
من شخصا با اين اين تغيير نام و Crack و غيره مخالفم
كلا Crack و دادن سزيال نامبر و عيره غير قانوني است و اين راهم ادعان دارم در ايران مشكلات خريد برنامه و نرم افزار وجود دارد اما شما ها بايد اين مشكلات را با مسولين دست اند كار جمهوري اسلامي ايران مطرح كنيد نه از راه Crack كردن يه برنامه
و اگر جمهوري اسلامي ايران بزودي وارد بازار تحارت آزاد بشود درب اين سايت و سايهاي مانند اين بايدبسته شود حراكه جمهوري اسلامي ايران محبور به تغيير قوانين داخل كشور خواهد شد
Crack كردن از نظر توليدكننده گان نرم افزار كار غير قانوني است

با سلام
من هم همونطور كه پيشنهاد تغيير نام رو دادم با موندن اين انجمن موافق هستم البته طي شرايطي خاص همانطور كه دوستان فرمودند بايد اين انجمن به شدت كنترل بشه تا كسي اونجا نتونه قانون شكني كنه .
در ضمن آقا سامان عزيز به گفته خودتون (اگر)
اگر جمهوري اسلامي ايران بزودي وارد بازار تحارت آزاد بشود درب اين سايت و سايهاي مانند اين بايدبسته شود حراكه جمهوري اسلامي ايران محبور به تغيير قوانين داخل كشور خواهد شد

ولي اگه وارد بازار نشه چي و بجز او ما تا اون موقعي كه وارد بازار بشه بايد چه كار كنيم ؟
آره؟

sorosh

Active Member
منم با نظر جمع موافقم يعني اگه مديرهاي انجمن ها به همراه مدير سايت موافق باشند كه اين قسمت بمونه ولي حسابي كنترل بشه منم موافقم ........

Pooriya_Online

Active Member
سلام

من موافق كه اين انجمن بمونه ولي درصورتي كه نامش تغيير كنه و كنترل بشه. :wink:

parshia

Member
basalam ,manam be nobeh khodam ba inkeh safeh HACK morede barresi gharar begireh
movafegham,vali dar nahayat ,tabe nazare jam,va modiriyate mohtaram hastam.
vali doust daram keh dar enteha ezafeh konam keh agar afradi hastand keh mayel be anjame karhaie khalafe ensaniyat bashad ra anjam dahand, mitavanand be rahaty in ettelaat ra az site haye khareji zaban ham be dast avarand. ama agar in site farsi zaban be ellate vojoude in gouneh afrad, baes shavad keh mane yadgiri afrade digar keh tamayol darand, ta bar maloumate khod biyafzayand, va az che gounegi va nahveh karkarde abzarhaye mojoud bakhabar shavand, dochare moshkeliebas, bish az ghabl khahand hsod.pas che behtar ast keh pish az tasmim giri Hadafe asliye in site faramoush nashavd.chera keh har kodam az azaye in site ghasde yadgiri mataleb, va no avary darand. PAS HARCHEH IN SITE KAMEL TAR BASHAD ,AYA NEMITAVAN BE AN, BE ONVANE GANJIE EFTEKHAR KARD? ba arezouye movafaghiyat

Pooriya_Online

Active Member
saman_sweden گفت:
من شخصا با اين اين تغيير نام و Crack و غيره مخالفم
كلا Crack و دادن سزيال نامبر و عيره غير قانوني است و اين راهم ادعان دارم در ايران مشكلات خريد برنامه و نرم افزار وجود دارد اما شما ها بايد اين مشكلات را با مسولين دست اند كار جمهوري اسلامي ايران مطرح كنيد نه از راه Crack كردن يه برنامه
و اگر جمهوري اسلامي ايران بزودي وارد بازار تحارت آزاد بشود درب اين سايت و سايهاي مانند اين بايدبسته شود حراكه جمهوري اسلامي ايران محبور به تغيير قوانين داخل كشور خواهد شد

بله ما هم ميدونيم غيرقانوني ولي نه در اين كشور. :wink: و بايد هم بگم اگه ميتونستيم مشكلاتمون رو با مسولين ايرن مطرح كنيم كه ديگه مشكل نرم افزار و قيمت بالاي سي-دي هاي اوريجينال مواجه نبوديم كه آقا سامان :lol: شما فكر كردين اينجا هم مثل اروپا يا آمريكا هستش؟ :wink:

موفق و پيروز باشيد...

MrMohi

Active Member
اینجانب هم همونطور که عرض کردم نظرم این هست که انجمن هک در سایت بسته نشه اما همونطور که دوستان فرمودند سعی بشه که نظارت بیشتری روش انجام بشه.ضمنا من با بسته شدن انجمن کرک در سایت مخالفم و خدمت آقا سامان عرض کنم که با این وضعیتی که ایران داره حالا حالاها مونده که به تجارت جهانی فکر کنیم و حتی اگر هم که فرض کنیم که ایران عضو تجارت جهانی بشه باز هم مثل الان یک جلسه میگذاریم و موضوع رو بررسی میکنیم

iRWEBDES

Active Member
parshia گفت:
basalam ,manam be nobeh khodam ba inkeh safeh HACK morede barresi gharar begireh
movafegham,vali dar nahayat ,tabe nazare jam,va modiriyate mohtaram hastam.
vali doust daram keh dar enteha ezafeh konam keh agar afradi hastand keh mayel be anjame karhaie khalafe ensaniyat bashad ra anjam dahand, mitavanand be rahaty in ettelaat ra az site haye khareji zaban ham be dast avarand. ama agar in site farsi zaban be ellate vojoude in gouneh afrad, baes shavad keh mane yadgiri afrade digar keh tamayol darand, ta bar maloumate khod biyafzayand, va az che gounegi va nahveh karkarde abzarhaye mojoud bakhabar shavand, dochare moshkeliebas, bish az ghabl khahand hsod.pas che behtar ast keh pish az tasmim giri Hadafe asliye in site faramoush nashavd.chera keh har kodam az azaye in site ghasde yadgiri mataleb, va no avary darand. PAS HARCHEH IN SITE KAMEL TAR BASHAD ,AYA NEMITAVAN BE AN, BE ONVANE GANJIE EFTEKHAR KARD? ba arezouye movafaghiyat

پريسا خانم لطفا از اين به بعد فارسي بنويس :wink: :arrow:

مهرداد

sp2_sp

Member
سلام به كا دوستان من هنوز راي خودم را ندادم ولس تصميم دارام كه يعد از فرستادن ايم مطلب راي خودم را بدهم
اول من كوچكتر از اين هستم كه يخوام اينطور نظر بدهم به هر حال بزرگان سايت ببخشيد
من در كا مطالب بچه ها را كم و بيش خوندم
به نظر من بايد اين انجكن بمونه اما اسمش را يه مقدار دل رحم تر بزاريد
و بچههاي كه مي گند بايد يه چيز هاي سانسور بشه درسته
امام اينجا سانسور شد جاي ديگه هم اقا مجيد و بر و بچه ها مي تونند سانسور كنند به نظر من اگر ما ايرانيان ظرفيت داشته باشيم كه ار اين كلك ها بر عليه خود استفاده نكنيم
يايد كاري كنيم كه هر كي يا اينتر نت كا ر مي كنه از اين چيز ها بلد باشه
ما ايراني هستيم و در موقعيت ي كه همه مي خوان در جهان به ما زور بگن چون رو پاي خود ايستاديم
و از تفكرات خود استفاده مي كنيم
داشتم چي مي گفتم
اها كلي بگو
هر كه اين ها را بدونه حداقل در مقابل به قول پدر بزرگم خارجكي ها كم نمي يارند در چت يا كارهاي كه مربوط به اين مسله ميشه
خودم هم نفهميدم چي گفتم
چون تند تند تايپ و هر چه تو ذهنم مي امد نوششتم
چرت نوشتم ببخشيد
باي

اقا براتون اگه امكان داره اين انجمن رو خذف نكنين؟اما با شدت موارد رو پيگيري كنين؟
چون واقعا يادگيري اون به نظرم لازمه ؟اما مصلحت با شما بزرگانه؟

totia1

Member
من نظرم راقبلا گفتم ولي مي خواستم بگم كه خوبه كمي واقع بين باشيم
من بانظر سامان خان مخالفم چون درسته كه اين كار در خارج از ايران قانوني نيست ولي همين بچه هاي ما از كجا اين كارها را ياد گرفتن ؟ مگر غير از اينه كه بيشتر منابع اطلاعاتي ما خارجي است ؟ من با اينكه اصلا دنبال هك و هيچ نوع كركي نبودم ولي حد اقل 4 يا 5 سايت خارجي در اين باره مي شناسم . پس نميشه گفت كه ما بايد شمشير را از رو ببنديم و از دم همه را سر بزنيم .
كساني كه نظر من را قبلا خواندن مي دونن كه من هميشه گفتم كه دمبال اين كار ها نبايد رفت حتي بعضي وقتها كه دوستان در مورد هك كردن سوال مي كردن من مي گفتم كه جواب نديد
ولي ديدم كه خود سامان خان جواب مي داد ...

به نظر من بايد در كنار اطلاعات دادن به دوستاني كه از انجمنهاي مختلف استفاده مي كنند روش درست استفاده كردن از اونها رو هم به بچه ها ياد داد و اونها رو در مقابل وسوسه خرابكاري مقاوم كرد .

فكر كنم خيلي مثل مادر بزرگها حرف زدم :wink:

ببخشيد :lol: آقا سامان شما هم ببخشيد من خيلي كوچيك شما هستم ولي
چقدر خوبه كه كمي ميانه رو باشيم و از تند روي در هر كاري پرهيز كنيم

فعلا

mahyar_nel

Active Member
اقا من به نظرات گروه احترام مي زارم ولي شايد مواقعي به اين انجمن ناز پيدا كنيم

سلام

سلام دوستان عزيز
اينکه حالا واقعا مسئله جدی یا نه اون مربوط به مدیران سایت و مشکلاتی که برای آنها از این جهت پیش آمده. ولی می خواستم بگم این قسمت هک همچین هم تخصصی جلو نرفته و مباحث مطرح شده/ جسارت نباشه ها ولی خیلی بچگانه است. میل بمبینگ یا طریقه استفاده از ساب سون ... همچین حرفه ای نیست که حالا بحث باشه که این مبحث باشه یا نباشه.
اگر کسی با این چیز ها حال میکنه/ خدا عمر بده گوگل/ جیک ثانیه سرچ کنی به جواب میرسی اونم از نوع خارجی توپه توپ. نه بچه بازی. در کل میخواهم بگم بد/ بد است حالا چه کنترل شده یا نشده. شتر سواری که دلا دلا نمیشه.

در آخر هم میخواستم به دوستانی که برا ما کلاس میزارن بگم ایران هم جهانی بشه آقا بازم همین آقایون میرن دنبال کرک. لازمه بدونید داشتن یه سرور با برنامه مایکروسافت نیاز به لایسن برای هر نفر یوزر داره. خر پولم باشی نمیتونی بدی. اصلا بسات تمام این اینترنتی ها تعطیل میشه. یه کمپایلر اینجا قیمتش 50.000 کرن برای یه شرکت 13 نفره است. خیلی چیز های دیگه...
اونی که آقا سامان میفرمایند/ فرق میکنه. حالا یکی چیزی میگه بقیه دنبالش هی میگن ما آره... بابا فکر کنید شما ها توانایی خرید نرم افزارهای داخلی هم ندارید دیگه چه برسه به خارجی. حالا هی کلاس بزارید. بعضی ها که پول دارن زورشون میاد پول بدن بخرن. همین نارسیس دیکشنری. میگفتند 20000 هزار تومن قیمتشه. آقا این رفیق ها کشتن منو تا کرکش را گیر بیارم بهشون بدم. این جا هم که این قانون ها هست همه کپی می زنند/ حالا به غیر از شرکت ها.

کسی به دل نگیره/ اینو گفتم تا به قول سامان الکی دادار دادار نکنید.

بیایید خالق باشید تا مصرف کننده
Mohammad

bigharar4

Member
Negin_ET گفت:
منم با نظر جمع موافقم يعني اگه مديرهاي انجمن ها به همراه مدير سايت موافق باشه كه اين قسمت بمونه ولي حسابي كنترل بشه منم حرفي ندارم! ولي با شناختي كه من دارم فكر كنم يا بايد همراه با كنترل اين قسمت انجمن مديران عزيز اعصابشون رو هم به روز نگه دارند چون بعشي افراد حاضر به همكاري كه نميشن بيشترم مشكل درست ميكنن...
در هر صورت اميدوارم اين راه كه بهترين و اخرين راه موثر باشه...

موفق باشيد
دقيقا منم با نگين خانم موافقم .اما هز تصميمي كه دوستان بگيرند متين است

R_chizari

Active Member
babak_sateli گفت:
با سلام و تشكر از تمامي دوستان كه در نظرخواهي شركت كردند و نظرات محترم

اين موارد بسيار مورد نظر مديران سايت قرار گرفت و به زودي با مشورت نام جديد
براي اين قسمت انتخاب مي شود و مطالب آن هم به صورت مرتب و ويرايش شده
در خواهند آمد. تمامي مواردي كه مربوط به خرابكاري باشند حذف شده و تنها قسمتهايي
كه براي شما مفيد است مانند Crack ها و ... باقي خواهند ماند.

اين انجمن با يك قانون جديد و محكم به زودي شروع به كار خواهد كرد.به زودي قانون جديد نيز براي تمامي قسمتهاي انجمنها مطرح خواهد شد.

در انتها از شما مي خواهم در نظرخواهي كه در بالاي همين صفحه قرار دارد شركت
نماييد تا تصميم نهايي طي چند روز آينده منتشر شود.
از تمامي دوستان تشكر مي كنم.

درود به تمامي دوستان
گمان كنم اينطور موارد را خود جناب علوي زاده مطرح كرده و پيگيري نمايند بهتر باشد. قصد اطاله كلام ندارم اما سايت بيش از 8000 نفر كاربر دارد ؛ اينطور نظر سنجي كه تصميم آن نيز گرفته شده چه معني دارد ؟
من تا به امروز كمتر در اينطور موارد دخالت كرده ام و به عنوان كوچكترين عضو اين خانواده دورادور نظاره گر بوده ام. انتقادات زيادي به 2-3 نفر از مديران سايت در مورد طرز برخود با كاربران ؛ لحن برخورد با آنها ؛ شيوه اعلام قوانين و بسياري ديگر از اين دست موارد داشته و دارم اما ...

گاهي سكوت از همه بانگي رساتر است --- گاهي زبان بسته بسي پر صداتر است.

اين شيوه برخورد با جمعي 8000 نفره نيست.

رضاچيذري
09/07/82

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا