تشکیل یه گروه صمیمی اینترنتی

لطفا در مورد نحوه ی کار گروه نظر بدید

• پرتال یا یک بلاگ

رای: 2 14.3%
  • گروه یاهو

رای: 3 21.4%
  • فروم

رای: 8 57.1%
  • مجله الکترونیکی

رای: 1 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    14

mrtnet

Member
دوست عزیز شما فعلا لطف کنید اطلاعاتون رو به حسین اقا یکیشون بفرستید یا نهایش برای من بفرستید تا اگر بشه با شما هم همکاری کنیم ...

نام - نام خانواد گی - ایمیل - استان- اگر خواستید شماره همراه - زمینه کمک و کار ...

منتظر شما هستیم ...

mrtnet

Member
اقا ما راستش رفتیم ناهار :d

به نظر من دیگه نباید این تاپیک رو ادامه داد چون به قول معروف دیگه یه چیزایی حرف زده میشه که به نظر من جز اعضای گروه لازم نیست دوستان دیگه بدونند ...

ho$$ein

Member
بچه ها نظرتون چیه
از این به بعد دوستانی که اعلام آمادگی میکنند تو یه بخش از فرومی که درست میخوایم کنیم مسئول باشند؟
:rose:

paryR

New Member
من هم خوشحال می شم بتونم کمکی کنم.
فکر می کنم گروه موفق و شادی از اب در می اد

mrtnet

Member
من هم خوشحال می شم بتونم کمکی کنم.
فکر می کنم گروه موفق و شادی از اب در می اد

با سلام دوست عزیز و البته با کسب اجازه از مدیرت اصلی گروه دوست عزیز شما زمینه فعالیت و کمک هایی که میتونید بکنید برای ما پیغام خصوصی بفرستید همراه با نام - نام خانوادگی - ایمیل - اگر مایل بودید شماره همراه - استان -

موفق باشید ...

ho$$ein

Member
همه ی دوستانی که می خواهند به جمع اضافه بشند
زمینه فعالیت و کمک هایی که میتونید بکنید
همراه با نام - نام خانوادگی - ایمیل - اگر مایل بودید شماره همراه - استان
به یکی از دوستان rezapaarmis یا hhhhaaaa یا ho$$ein به صورت پیغام خصوصی ارسال کنند

ho$$ein

Member
دوستان اگه اسمی برای دامنه سایت به ذهنتون رسید که فکر کردید مناسبه برای من پ.خ کنید....
سعی کنید دامنه 1 کلمه ای باشه و راحت تو ذهن بمونه ......
منتظر اسم های قشنگتون هستم..........

:rose:

سلام در مورد اسم گروه میخوام یه سری توضیحاتی که به ذهنم میرسه رو بدم:
اسم گروه باید یه اسمی باشه که قبلاً خیلی کم استفاده شده باشه و همچنین از کلمات کوتاه و سریعی که تو ذهن کاربر میمونه استفاده شده باشه مثل google یا yahoo یا yovile یا travian و ..... که بار اولی که کار بر اون رو میخونه تو ذهنش بمونه و اگه دفعه بعد خواست دوباره به اون سایت مراجعه کنه با به یاد آوردن فقط یک کلمه بتونه به سایت بره و همچنین اسم نباید به بقیه اسم ها نزدیک باشه و یا موقع تلفظش ما رو یاد اسم های دیگه بندازه مثل yovile که کار بر امکان این رو داره که موقعی که این اسم رو به خاطرش میسپاره تو ذهنش یادی از اسم یاهو هم بکنه و دفعه بعد که بخواد وارد سایت بشه با خودش کلی کلنجار بره که اون اسم چی بود که به یاهو هم نزدیک بود در واقع ذهن کار بر در این مورد yovile رو به خاطر نسپارده این رو به خاطر سپرده که باید دنبال یک اسم نزدیک به یاهو بگرده امیدوارم منظور منو از این حرفم گرفته باشین و نکته دیگه ای که باید ذکر کنم اینه که یا از دو کلمه اصلاً استفاده نکنیم و یا اگه هم استفاده میکنیم باید چیزی باشه که هم بتونه منظور ما رو از ساختن این گروه برسونه به طرفمون مثل Face Book که اگه کسی تا حالا حتی یکبار هم وارد اون نشده باشه از روی اسمش حیطه سرویس دهی اون رو بفهمه

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
...
خوشحال میشم تجربیاتم رو در اختیار دیگران بذارم
من هم هستم
بخصوص اینکه توی اینترنت زندگی می کنم و حتی توی اینترنت هم می خوابم !!!!
برای طنزش بود !
...
...

فروم باشه خیلی بهتره
من میتونم بهتون هاست وارز بدم ویبی نصب کنید و اگر خاستید کارا ویبی هم مجانی واستون انجام میدم!

hhhhaaaa

Member
ho$$ein :
نميخاي شروع كنيم؟

آي دي درسته

امروز ساعت 6 تو ياهو منتظرتون هستم :
ho$$ein
و
rezapaarmis

و

اگه كسه ديگه اي هم ميخاد باشه ميتونه من رو add كنه تا آي دي حسين و رضا رو بدم اونارو هم add كنه:
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا