تشکیل یه گروه صمیمی اینترنتی

لطفا در مورد نحوه ی کار گروه نظر بدید

• پرتال یا یک بلاگ

رای: 2 14.3%
  • گروه یاهو

رای: 3 21.4%
  • فروم

رای: 8 57.1%
  • مجله الکترونیکی

رای: 1 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    14

hhhhaaaa

Member
زدي به هدف پروانه خانوم من يه پيشنهاد دارم اگه از اسم اُقيانوس خوشتون بياد اسم گروه بشه و يه ساب دومين با هاستم انجمن ميسازم كه كارامونو اونجا انجام بديم.
ميشه :
forum.oghyanoos.com
البته اگه از اسم اُقيانوس خوشتون بياد نظر تك تك اعضاي گروه مهمه .

ho$$ein

Member
بچه ها من میگم یه روز تعطیلی دور هم جمع بشیم بعدا در مورد اسم گروه و هاست و این حرفا بحث کنیم......
اگه بچه های گروه همشون از تهران باشند که خیلی راحت میتونیم این گروه رو دور هم جمع کنیم....

اعضای گروه لطفا بگید که در کجای تهران با هم قرار بذاریم ........( پارکی یا نمایشگاهی یا یه جای شناخته شده....)

بعد از جمع شدن در کنار هم میتونیم تصمیم بگیریم که چه کار باید کنیم
در ضمن در حال حاضر رای هایی که بچه ها دادند همشون با هم مساوی هست ، باید در مورد این مسئله هم صحبت بشه...

من میگم که این دو سه روز تعطیلی ها بهترین فرصت واسه قرار ملاقات بچه های گروه هست.........

:rose:

hhhhaaaa

Member
به همه اعضاي گروه كه تو تهران هستن پي ام دادم لطفا بخونين!

ho$$ein

Member
سلام به همه
به خاطر مشغله های بعضی از بچه های گروه و محل زندگی بعضی از دوستان دیگه ، نشد که این گروه تو این سه چهار روز تعطیلی دور هم جمع بشه...
حتما در یه فرصت مناسب همدیگرو میبینیم....

اما در مورد اسم اقیانوس من نظرم مثبت هست چون واقعا اسم جالبی هست...
اگه بقیه بچه ها موافقت کنند من یه همچین طرحی دارم که :

فروشگاه اقیانوس به ساب دامین shop.oghyanoos.com منتقل بشه...
بلاگ سایت در صفحه اصلی و با آدرس اینترنتی oghyanoos.com در دسترس باشه...
فروم سایت هم که بعد از اینکه به بازدید قابل توجهی در بلاگ داشتیم و تونستیم یه چند تا مدیر داوطلب برای هر بخش گیر بیاریم در ساب دامین forum.oghyanoos.com راه اندازی بشه...

به نظرم بهترین کاری که میشه کرد همین هست و من منتظر نظرات شما میمونم..

یه چیز دیگه هم هست . لطفا در مورد دسته بندی موضوعات بلاگ هم راهنمایی کنید و لیست خودتون رو هر چه زودتر در میان بگذارید که بتونیم بهترین مطالب رو در بهترین دسته بندی و در آینده در بهترین وبلاگ قرار بدیم....
مثل این
اخبار
کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار
موبایل
اینترنت
مصاحبه ها
رسانه ها
و ......

بعد از این کار ها در نظر دارم که با همکاری شما مجموعه ای از سایت های خدماتی و تفریحی و ...... راه بندازم.
از جمله سرویس هاستینگ و دامنه ، و سرویس های هاست رایگان یا سرویس بلاگ یا چنین چیزهایی
(البته بعد از مدتی)

در ضمن این گروه میتونه با کمک اعضای خودش کار های بزرگی کنه ....

اگه طرحی واسه فعالیت های بعدی گروه داشتید در میان بذارید تا اگه دوستان موافق بودند طرح شما هم عملی بشه..

اعضای فعلی گروه به عنوان مدیران اصلی گروه اقیانوس (البته هنوز اسم مشخص نیست) میباشند و اعضایی که بعدا به گروه اضافه خواهند شد به عنوان مدیران جزء میباشند. ( ببخشید دیگه نتونستم یه اسم درست حسابی پیدا کنم " اصلی و جزء " )

ho$$ein

Member
رده بندی اعضا:
حسین ho$$ein به عنوان مدیر کل گروه
حسین hhhhaaaa به عنوان مدیر بخش فروشگاه + مدیر اصلی
بقیه اعضا به عنوان مدیران اصلی گروه

من منتظر طرح های شما هستم و با این گروه زیاد کار دارم............

توجه: از این به بعد دیگه به تعداد مدیران اصلی اضافه نخواهد شد.

:rose:

mrtnet

Member
با سلام

دوستان عزیز فعلا این مسنجر ما قاطی کرده من مطالب این صفحه شماره 3 رو خوندم و یه چیز های دستگیرم شد :

دوستان من نمیخوام بگم خیلی میدونم و ... ولی یسری تجربه دارم میگم خدمتون شاید به کار بخور باشه مثلا منم جز اون مدیر اصلی ها هستم ... :green:

اول اینکه قرار اسم گروه باشه اقیانوس : اگر این اسم انتخاب بشه برای دامین نام مناسبی نیست همیشه باید نامی برای دامین انتخاب بشه که کاربر بعد از 5- 8 ثانیه به صورت اتوماتیک تو ذهنش سپرده بشه و حروف هم باید به گونه ای باشه که تکرار نداشته باشه ...

بحث هاست خودم به صورت کامل تقبل میکنم هم سرور ویندوز دارم و هم سرور لینوکس و از بحث اپ تایم بودن و تحریم اینا هیچ مشکلی نداریم چون ما سالیانه پرداخت داریم و قرار داد رسمی با شرکت خارجی داریم ...

برای فروم کاملا موافقم که ایجاد بشه و هر کدوم از ما فعلا برای اینکه تا بخواد گروه به اوج برسه مدیریت یک بخش انجام بدیم تا بعد ....

برای بحث فروشگاه من یکسری کمک ها میتونم بکنم از طریق یکی از دوستانم که داخل شرکت ایران مارکت سنتر هست البته اینم باید بگم دوستان از الان بهتر تمام موضوعات روشن بشه که بعد ها به مشکل نخوریم از لحاظ مالی به فرض قرار که پول ها به چه حسابی بره و ........

بنده یه نظری هم دارم در کنار فعالیت گروه یک گروه یاهو هم ایجاد بشه که اعضا داخل اونم عضو بشن و روزانه حدود 2-3 ایمیل فرستاده بشه ( البته این باید پشت کاملا فکر باشه و وظیفه ها معلوم باشه )

داشت یادم میرفت لطفا هر کسی بگه در چه زمینه هایی میتونه فعالیت کنه و کمک کنه ..

راستی نمیشه یه انجمنی چیزی نصب کنید روی یک سایت که فقط اعضای گروه از ادرس اون با خبر باشن و اونجا ادامه این پست بدیم ... ؟؟؟ شدنش میشه با برنامه نویسی ولی منظورم اینکه این کار زود انجام بشه تا بعد ...

برای اسم گروه هم یه چیز خیلی قشنگی نسبتا پیدا کردم ولی بهتره که دیگه حرفامون در جایی دیگه بگذاریم و من اونجا این اسم رو میگم خدمت دوستان ..!!!

فعلا این چیزایی هست که به ذهنم میرسه ....

امیدوارم از لحن گفتار و نوشتار من کسی ناراحت نشه .... :rose:

آخرین ویرایش:

hhhhaaaa

Member
ممنون از نظر خوبتون rezapaarmis

من هم با شما موافقم و اما در مورد انجمن كه بشه فقط مديرا توش برن و نظر بدن با vb ميشه راحت يه تاپيك درست كرد كه فقط مديرا بتونن برن توش .راه اندازي انجمن رو بسپرين به من.

اما در مورد اسم لطفا هر كس اسمي به ذهنش اومد بگه تا با موافقط همه يه اسم خوب واسه گروه بزاريم.
و
همونطور كه دوست خوبمون rezapaarmis گفتن هر كس در هر زمينه اي ميتونه فعاليت كنه بگه.

خوب من اسمي فعلا واسه پيشنهاد ندارم.
و اما در مورد زمينه هاي فعاليت;

از 100 نمره واسه هر كدوم از زمينه هايي كه ميتونم كار كنم نمره ميدم:

گـــرافيـــك پيــكســـلي : 100
راه اندازي و طراحي وب : 80
ميـــكـــس و مـنــــتــــاژ : 70
نـــــــــــــرم افـــــــــزار : 80
و ديگر شاخه هاي كامپيوتر(شبكه،سخت افزار،برنامه نويسي،...) : 30

(البته فعلا)

ho$$ein

Member
ممنون از نظرات خوبتون

از چند وقت پیش تو ذهن داشتم که به کمک دوستان یه گروهی تشکیل بدم....که اهداف بلندی پشت سرش هست.....
همون طور که گفتم برای این گروه طرح های زیادی دارم .

اول از دوست عزیز ، اقا رضا بابت هاست و فروشگاه تشکر میکنم.
اگه آقا حسین hhhhaaaa قبول کنند که فروشگاه خودشون رو در اختیار گروه قرار بدند که کار خاصی برای فروشگاه لازم نیست انجام بدیم به غیر از تعویض حساب های بانکی .... اگر هم موافق نبودند یه فروشگاه باز خواهد شد
اداره فروشگاه و تبلیغات رو به hhhhaaaa میسپاریم
نصب سیستم های مدیریت محتوا و .... به پای آقا رضا (چون به راحتی، دسترسی به هاست دارند)
ثبت دامین به پای آقا رضا
پیشنهاد میکنم راه اندازی فروم رو حداقل به یه ماه بعد ، بندازیم (سرمون خلوت تر بشه)
من هم کار کلی انجام میدم و تو همه ی بخش ها سعی میکنم شرکت داشته باشم.
در مورد هزینه ها ، دوستان به اندازه یکسان پول میذارند و یکسان هم برداشت میکنند ( البته در حال حاضر گروه نیاز به چیزی نداره)

آخرین ویرایش:

mrtnet

Member
دوستان عزیز به نظر من اول از همه یه بخشی راه بندازید اونجا تمام حرفامون بزنیم و از اونجا به بعد تصمیم گیری ها رو بکنیم ...

من همچنان منتظر شما دو دوست عزیز هستم ...

آخرین ویرایش:

hhhhaaaa

Member
خوب بهتره ديگه فكر هاست و دامين و فروشگاه من رو بزارين كنار.چون خرج فروشگاه من زياده از پسش بر نمياين!
ولي آقا ho$$ein من با كمال ميل سرپرستي فروشگاه گروه رو به عهده مي گيريم و ميتونم راه اندازي كنم.

همون جور كه دوست عزيز گفتن اينجوري نميشه من يه اسكريپت چت روم نصب ميكنم و يه ساعتي رو مشخص ميكنيم تا اونجا حرف ها زده بشه اينتوري همه ميتونن شركتت كنن و نظر بدن و حرف ها زده بشه تا گروه زودتر راه بيفته.

لطفا نظرتون رو بگين و يه روز و ساعتي رو مشخص كنين هرچه زودتر بهتر

mrtnet

Member
اقا دقیقا با حرفت موافقم چون ما هی داریم داخل اینجا کل مطالب میزاریم 4 روز دیگه همه زندگیمون تابلو میشه یا نهایتش همه بیایم مسنجر یا هر چیزی که فکر میکنید ...

فقط سریع که بشه کارا رو جمع جور کرد

mrtnet

Member
آقا ياهو نميدونم چرا باز نميشه از هر راحي ميرم نميشه!:cry::-?

سلام دوست عزیز شما چند دیقه پیش که انلاین بودید ...

ولی فکر کنم با این اوضاعی که قرار تا چند روز اینده برای مسنجر و یاهو ایجاد بشه یه فکری اساسی بکنیم بهتر هست که اونجا صحبت بکنیم ..:)

اینم از چراغ سیز ما
1051home_greenlight_pic_resize.jpg

Hesler

New Member
سلام دوستان
مطالبتون رو از صفحۀ اول خوندم ولی مثل اینکه از اینجا نقل مکان کردید به یاهو چت!!
من تو چند فروم ناظم و مدیرم و مشغول به کار، میتونستم کاربرای زیادی رو به فرومی که میخواین راه بندازین، بیارم!
من هم تمایل داشتم که تو جمع شما باشم ولی مثل اینکه دیگه مدیرای اصلیتون تموم شدن! نه!
موفق باشید!!!

ضمناً یاهو هم قطع شده، تا فردا ، پس فردا!
Hesler
[email protected]

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا