تشکیل گروه برای ساخت وبلاگ

کدام بهتر است ؟

• ایجاد SubDomain بصورت Flash.MajidOnline.com

رای: 4 33.3%
  • راه اندازی سایت "آموزشهای مجید آنلاین"

رای: 3 25.0%
  • ایجاد یه وبلاگ با عنوان بالا

رای: 0 0.0%
  • ایجاد یه انجمن مقالات ، زیر مجموعه ی انجمن فلش

رای: 4 33.3%
  • استفاده از بخش مقالات سایت و حفظ حالت موجود

رای: 1 8.3%

• مجموع رای دهندگان
    12
  • نظرسنجی بسته .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
اشتباه برداشت نكنيد من منظور بدي نداشتم ...

Sunboy454 گفت:
ما اینجا داریم در مورد موضوع نظرسنجی و بحث میکنیم و میخوایم به نتیجه برسیم ، و این ایده هم از قبل بین مدیران مطرح شده بود ، فقط بین کاربرا مطرح نشده بود و خواستیم نظر کاربر رو هم بدونیم ، حالا اگه عنوان تاپیک شما شباهت با موضوع داره و بحث رو همینجا ادامه دادیم ، یه مبحث جداست ، پس لطفا اینجوری صحبت نکنید ، اینجا کسی دعوا نکرده ، یه بحث عادی هست که میخواد به نتیجه برسه ، امیدوارم با کمک شما و بقیه ی کاربرا این موضوع سرانجام خوبی پیدا کنه که همینطور هم خواهد شد ، به زودی تغییراتی صورت میگیره ...

ببينيد به نظر من سوال جواب خيلي خوبه ولي براي كسي كه مي خواد آموزش ببينه بايد مقاله در اختيارش باشه درسته به خاطر اين بود كه من اين پيشنهاد رو دادم (شما قبلا اين پيشنهاد رو داده بوديد) و اصلا منظورم اين نبود كه حتما وبلاگ يا وب سايت جدا باشه كه شما مي گيد ما از قبل دنبال اين بوديم . اگر بوديد خدا رو شكر پس سريع تر پي گيري كنيد . ببينيد اگر اطلاعات به صورت مقاله در بياد مي تونيم اونا رو دسته بندي كنيم جلوي اطلات تكراري گرفته مي شه اميدوارم از حرف هاي من بدتون نيومده باشه خدا شاهده من قصدم خيره .

منتظر هستيم ... منتظر مديران سايت ... و تغييرات اونها ...

amir_s

Active Member
خوب ... مقالات کوچک تر در انجمن مقالات قرار می گیره !
و مقالات اصلی هم در قسمت مقالات سایت قرار می گیره !

کسی با این حالت مشکلی داره !؟
لطفا با بیان دلیل !

Security9776

Active Member
سلام ،
خوب خوشبختانه این طرح به سرانجام رسید بالاخره . به نظر من که این جوری خیلی بهتر شد تا بخواهیم یک سایت جداگانه بزنیم .
انشالله که بخش های ایجاد شده بتونه به همه کمک کنه و .... .

موفق و سربلند باشید ،
محسن مقصودی

amir_s

Active Member
خواهش میکنیم !
از شما هم ممنونیم که با گسترش این تاپیک رقبت خودتون رو نشون دادید !

جدیدترین ارسال ها

بالا