تشکیل گروه برای ساخت وبلاگ

کدام بهتر است ؟

• ایجاد SubDomain بصورت Flash.MajidOnline.com

رای: 4 33.3%
  • راه اندازی سایت "آموزشهای مجید آنلاین"

رای: 3 25.0%
  • ایجاد یه وبلاگ با عنوان بالا

رای: 0 0.0%
  • ایجاد یه انجمن مقالات ، زیر مجموعه ی انجمن فلش

رای: 4 33.3%
  • استفاده از بخش مقالات سایت و حفظ حالت موجود

رای: 1 8.3%

• مجموع رای دهندگان
    12
  • نظرسنجی بسته .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آقا یک سری موافق و یک سری مخالفن درست .
آقا کسایی که موافق هستند ID یاهو بدن یه ساعتی قرار می زاریم صحبت می کنیم اونایی هم که نیستا فعلا هیچ .
در ضمن از amir_s مدير انجمن خواهش می کنم توضیح بدن که ما می تونیم یه بخش جدید داشته باشیم به صورت سایت یا وبلاگ یا فروم که بچه ها اطلاعات آموزشی جمع کنند یا نه .
ممنون از همه دوستان که اینقدر استقبال کردن .

Sunboy454

Active Member
عجیبه ، اگه تمام این دوستانی که گفتن شرکت کنین ، خودشون یه رای میدادن ، تعداد آرا یه تغییری میکرد ، اما هنوز همون 3 تا ؛
در هر صورت بهتره مهلت زمانی برای نظرسنجی قایل شیم و بعد از اون یا تصویب شه یا ...!

Security9776

Active Member
Sunboy454 گفت:
عجیبه ، اگه تمام این دوستانی که گفتن شرکت کنین ، خودشون یه رای میدادن ، تعداد آرا یه تغییری میکرد ، اما هنوز همون 3 تا ؛
در هر صورت بهتره مهلت زمانی برای نظرسنجی قایل شیم و بعد از اون یا تصویب شه یا ...!

درسته !:lol:
ولی با این استقبال زیادی که من دارم می بینم گویا نتیجه زیاد مهم نباشه ! :neutral:
بهتره تاپیک مهم بشه تا حداقل همیشه اول باشه و به صفحه اصلی منتقل بشه .

موفق باشید

Sunboy454

Active Member
امیرجان پس لطف کن عنوان تاپیک رو هم عوض کن ( اگه محسن ناراحت نمیشه ) ، که برای همه موضوع تاپیک معلوم بشه ، مثلا نظر سنجی در مورد مقالات بخش فلش ، شرکت کنید ؛
و اگه به انجمن فلش ( صفحه اصلی ) منتقل بشه ، شاید تاثیر بهتری تو آرا داشته باشه ؛

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آقا نیما چرا ناراحت شم خوشحالم می شم کار را راست و ریست شه و انشاء الله استارت بخش آموزش زده بشه خلاصه هر کاری دوست دارید بکنید اجازه ما هم دست شماست

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
طرح بدي نيست اگه عملي بشه.
آقا محسن براي اين وبلاگ يك سيستم راه اندازي بشه بهتر از بلاگفا يا فورمه كلاسشهم بالاتره - كلا" به نظر من بهتره من هم در خدمتم . علي يارت !

soheilweb

Active Member
ببینید هر کی تو یه کاری مهارت داره ...
چرا فقط فلش یه وبلاگ باشه که در مورد همه چیز کامپیوتر باشه (نه فقط یه چیز خاص).
روی من حساب کنین ...

soheilweb

Active Member
آقا یه گله دارم !!! ...
چرا باید وبلاگ فقط در باره فلش باشه ؟؟؟
من میگم چند نفری جمع بشیم، هر کی در مورد یه چیز خاصی آموزش بده ...
بعد اگه آقا مجید یه سابدامین مثلا به صورت WWW.Learn.MajidOnline.Com بهمون بده و یه سیستم مثل ام تی یا حالا هر چی (...) بزنه روش عالی میشه.
بعد ما هم مینویسیم که هر کی سوال داره تو انجمن مجید آنلاین مطرحش کنه.
خوب نمیشه ...
(در باره همه چی از کامپیوتر نه فقط فتش و یا چیز های تکی - چون هرکی یه تخصصی داره)
ولی باید تو انتخواب اعظای نویسنده (همون کسایی که میخوان آموزش بدن) دقت کنید، که هرکی هرکی نشه.
یه تحقیق کنین در مورد اون فرد بعد ازش برای همکاری دعوت کنین.
من تو نظر سنجی شرکت کردم.
من بازم دربست در خدمتم.
با احترام سهیل.

amir_s

Active Member
آقا صبر کنید ... باید برای این انجمن 3 تا نظر سنجی فعال بشه ! به زودی این کار رو میکنم !

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
البته خوبه ولي هر چي تخصصي تررررررر باشه بهتره - جيگر
به نظر من اگه يك سايت جديد باشه بهتره و ميتونه با مجيد آنلاين همكاري هم داشته باشه

ولي به هر حال - حاااااااااااا ايه

amir_s

Active Member
نه ! این اصلا خوب نیست !

مدیران ارشد با استفاده از قسمت مقالات سایت موافقن!
و البته بنا به پیشنهاد های شما قرار بر این شده که قسمتی هم به انجمن فلش اضافه بشه که مقالات کوچیک تر که حالت tip دارن اونجا نوشته بشن !

soheilweb

Active Member
خسته نباشید.
آخرش هم که دیگه این شد دیگه.
دست مدیر انجمن هم درد نکنه با این پیامشون هممون رو به زانو در آورد. دستت درد نکنه که هممون رو دو در کردین.

amir_s

Active Member
soheilweb گفت:
خسته نباشید.
آخرش هم که دیگه این شد دیگه.
دست مدیر انجمن هم درد نکنه با این پیامشون هممون رو به زانو در آورد. دستت درد نکنه که هممون رو دو در کردین.
مگر این خلاف نظر شما ست ؟
به نظر سنجی نگاه کنید ... بیشترین رای برای همین گزینه هست !

من که کسی رو نپیچوندم !!!
مدیران ارشد اینطور می خوان + من هم موافقم + این به نفع همه ست !
در ضمن ... پیشنهاد شما هم که عملی شد !

اگر مشکلی هست بگین تا همینجا توضیح بدم !

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آقا ما یه اشتباه کردیم دیگه هم بی خیال شدیم تو رو خدا بی خیال شید اصلا این جا جای این کارا نیست .

Sunboy454

Active Member
آقا ما یه اشتباه کردیم دیگه هم بی خیال شدیم تو رو خدا بی خیال شید اصلا این جا جای این کارا نیست .
ما اینجا داریم در مورد موضوع نظرسنجی و بحث میکنیم و میخوایم به نتیجه برسیم ، و این ایده هم از قبل بین مدیران مطرح شده بود ، فقط بین کاربرا مطرح نشده بود و خواستیم نظر کاربر رو هم بدونیم ، حالا اگه عنوان تاپیک شما شباهت با موضوع داره و بحث رو همینجا ادامه دادیم ، یه مبحث جداست ، پس لطفا اینجوری صحبت نکنید ، اینجا کسی دعوا نکرده ، یه بحث عادی هست که میخواد به نتیجه برسه ، امیدوارم با کمک شما و بقیه ی کاربرا این موضوع سرانجام خوبی پیدا کنه که همینطور هم خواهد شد ، به زودی تغییراتی صورت میگیره ...

جدیدترین ارسال ها

بالا