***تشکر از مهران مدیری***امضاء کنید...

SME

Banned
سلام.
هدف از این تاپیک امضاء به جهت تشکر از مهران مدیری در آفریدن طنزی دیگر و خلق هنری زیبا و بازگرداندن خنده هایی شاد به مردم ایران زمین میباشد.
طنز مرد هزار چهره امشب به پایان رسید.به همین دلیل با ذکر نکاتی جالب و ریز از این سریال تلویزیونی سعی در تشکر از هنرمند عزیز و دوست داشتی "مهران مدیری" میکنیم.
***مرد هزار چهره
این بار مهران مدیری با خلق اثری جدید از خود سعی در برخوردی نو با روایت طنز و پرداختن به این هنر زیبا کند.اثری که علاوه بر نداشتن انتقادهایی از قبیل زیر سوال بردن فرهنگ ایرانی و یا رواج کلماتی نا مناسب (به دید منتقدان) در زبان و سخن پارسی و نیز انتقاد از به تمسخر گرفتن فرهنگهای مختلف ایران، دارای باری انتقادی در قالبی جدید بود.انتقاد از کلیات عملکرد در اقشار مختلف و سطح بالای جامعه.از بالاترین افراد و مسیولین جامعه تا قشر پزشکان و حتی نگاهی کوتاه و تامل برانگیز به برخی فعالیتهای دولتی و البته نظامی (مانند بانکها، ثبت احوال و شرکتهای خودرو سازی و مشتری مداری و ...).
سریال مرد هزار چهره به نگاه مردم و البته توضیحی در بخشهای آن:

1)
در اوایل مجموعه با دیدن نقش دکتر طبیبیان که فردی پولدار , دانشمند و طمعکار هست میفهمیم که مهران مدیری در اینجا علاوه بر نشان دادن اختلاف سطح طبقاتی زندگی در ایران نقش طمع را در بروز مشکلات به خوبی بیان میکند.
2)
الهام گرفتن از مجموعه پدرخوانده در این سریال کمی گیج کننده هست و بیشتر به نظر میرسد که اقای قزاقمندیان فردی هست که به این فیلم علاقه مند بوده همانطور که دیدیم یکی از نقل قول های او را هم بازگو کرد و همچنین عکس مارلون براندو در نقش دن ویتو کرلئونه پشت سر علیرضا خسمه نیز گویای این است .
3)
با توجه عمیق به مجموعه متوجه میشویم که مهران مدیری کماکان سعی میکند در مجموعه های خود مشکلات جامعه را به شکل نز نمایش دهد.
4)
با توجه عمیق به مجموعه متوجه میشویم که مهران مدیری کماکان سعی میکند در مجموعه های خود مشکلات جامعه را به شکل نز نمایش دهد.
5)
مسعود شصتچی با وارد شدن به هر چهره جدید همیشه یک دشمن برایش ظاهر میشود که مترتب چوب لای چرخ او میگذارد در نقش سپهر جندقی زیبا و در نقش سرهنگ غفاری.
6)
داخل این مجموعه از تکنیک های پیشرفته تلویزیونی بهره گرفته شده بود . به عنوان مثال مجموعه داخل دادگاه شروع شد و کل قسمت های مجموعه با تکنیک بازگشت سریع (FlashBack) انجام میشه که به نوبه خود زیبایی کار را دو چندان میکند. همچنین با نگاهی عمیق متوجه میشویم که مهران مدیری در این مجموعه تمام سعی خود را بر این گذاشته که موضوعات قابل پیش بینی و تا حد امکان تکراری و کلیشه ای نباشند .
7)
بر خلاف مجموعه های قبلی به کارگردانی مهران مدیری که پشت صحنه هر مجموعه در اخر هر قسمت پخش میشد در این مجموعه این کارت صورت نگرفته است ! از این مسلئه میتوان فهمید که مهران مدیری بر این باور است که هر قدم تکراری در یک مجموعه میتواند از جذابیت و کیفیت کار بکاهد.
8)
داشتن لوگویی جالب و جذاب. این خود نشان از دیدی متفاوت به همراه ایده ای جدید برای طنز پردازی مهران و همکارانش است (نماد-لوگو- سریال از فیلم پدر خوانده به شکل طنز آمیزی شبیه سازی شده).
**********************************************************************************************
با امضاء کردن این نوشته از مهران مدیری تشکر کنیم...
امضاء_افتخار

من هم به نوبه ی خودم از این آقا تشکر را دارم من نیز بسیار خرسند بودم از این برنامه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خیلی ممنونم به به - به به

a499hf.jpg

2col7pd.jpg

27ytyr4.jpg

34p17k8.jpg

• Like
Reactions: SME

persianebay

Active Member
منم علاقه خاصی به کارهای زیبای جناب مهران مدیری دارم .طنز ایشون دربر گیرنده موضوعات و مباحث مختلفی از مشکلات و نابسامانی های موجود در کشور مون .امیدوارم همیشه موفق باشند.

• Like

ehsan_3dmax

Active Member
به نظر من اونايي كه اين مجموعه هاي مهران مديري رو ميبينن وقتشون رو تلف ميكنن.
مهران مديري بهتر بود تو زمانه ي سينماي صامت بدنيا ميومد. بلكه نقش اليور هاردي رو تو مجموعه هاي لرر و هاردي به اون ميدادن.
موفق باشيد.

Dark Prince

Member
بنظر من هم ایشان بهترین کارگردان هنری طنز در ایران هستند که با برنامه های زیبای خود ما را مدت ها سرگرم خود میکنند.:D
با تشکر، Dark Prince​

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
کار مدیری جالب بود اما بعضی جاهاش زیاد مورد پسند نبود واز نظر من بعضی از اقشار جامعه رو به مسخره گرفته بود.
برای مثال جامعه ی شاعران که در قسمتیش نشون داد که شاعر حتما باید به خودش زور!وارد کنه تا شعر از خودش بده بیرون!
وخیلی چیزای دیگه ولی در کل جالب بود
موفق باشید
سامان

arashonline

Well-Known Member
با سلام
آقای مهران مدیری رو که خیلی دوست داریم دستشم بابت این سریال خیلی خوب درد نکنه.

کار مدیری جالب بود اما بعضی جاهاش زیاد مورد پسند نبود واز نظر من بعضی از اقشار جامعه رو به مسخره گرفته بود.
برای مثال جامعه ی شاعران که در قسمتیش نشون داد که شاعر حتما باید به خودش زور!وارد کنه تا شعر از خودش بده بیرون!
وخیلی چیزای دیگه ولی در کل جالب بود
انتقاده عزیز ...!

• Like

SME

Banned
به به...به به ...
نظرات عالی، زیاد! :d:
راستی، من با یکی از اعضای گروه مهران مدیری در تماس هستم.
قراره خودشم بیاد اینجا رو ببینه.
جالا نمیدونم عضو مجیدآنلاین هم میشه!!! :d: یا نه؟!
دوستان نظراتشون رو همراه با انتقاد بگن...اینطوری بهتره ;)

arashonline

Well-Known Member
واقعا آرزوي موفقيت براي تك تكشون رو دارم.
من يكي از آرزو هاي كوچكم اينه كه باور كنيد با افرادي مثل آقاي مهران مديري رفيق باشم .
فقط در مورد حذفيات اين سريال مي خواستم دقيقا بدونم.

belderchin

Member
با سلام

با ديدن كارهاي آقاي مديري كه در سطح بسيار پاييني هم هستند آدم نه تنها نمي خنده بلكه حرص هم ميخوره كه چرا چنين فيلمهاي

آبكي از صدا و سيما پخش ميشه ؟! و مردم ما هم به دليل فقدان برنامه هاي طنز در جدول برنامه هاي صدا و سيما بلافاصله با اين

چرنديات اخت ميگيرند و تكه كلامهاي مسخره بازيگران اين سريال ميشه همه زندگي ما !!!

نميگم مردم مقصرند چون بعد از فعاليت روزانه شان حق دارند كمي هم دنبال اين برنامه ها باشند ولي

كساني هم كه در تهيه اين برنامه ها تلاش ميكنند بايد سعي كنند برنامه هاي با كيفيت و پر محتوايي درست كنند نه اينكه از اين خلاء

موجود در صدا و سيما استفاده كنند و هر چرت و پرتي رو به عنوان سريال طنز به خورد مردم بدهند .:mad:

سريال مرد هزار چهره نقاط قوتي هم داشت مثل صحنه هايي كه مشكلات جامعه رو با زبان طنز بيان ميكرد ولي نقاط ضعف اين فيلم

خيلي بيشتر از نقاط قوت اين سريال بود

در كل من به عنوان يه بيننده حس كردم با تماشاي اين برنامه فقط وقتم رو تلف كردم چرا كه اين سريال حرفي براي گفتن نداشت جز

بيان چند تا تكه كلام ساده و عنوان برخي از مشكلات جامعه كه همه به آنها خوب واقفند !

برنامه هاي آقاي مديري رو من در سطح بسيار پاييني ميبينم , حالا اينكه عده اي براي تشكر از ايشون نامه امضا ميكنن و چه كارها كه

نميكنن جاي بسي تعجب دارد !!!

مطمئن باشيد با حمايت از چنين برنامه هاي ساده اي هيچگاه شاهد برنامه هاي بهتر نخواهيم بود .

ياعلي

SME

Banned
بمن که کاملا نظرم متفاوته...
اگر با دیدی باز نگاه کنید متوجه میشید بیشتر به بیان مشکلات در قالب طنز پرداخته تا تبلیغ و پشتیبانی از دولت و ...!

SME

Banned
فقط در مورد حذفيات اين سريال مي خواستم دقيقا بدونم.
فکر میکنم یکی از حذفیات این سریال مربوط به بعد از انفجار ماشین باشه! آخه اصلا در موردش حرفی زده نشد.
یا اینکه "فرهنگ" از آخر اسم "قزاقمندیان(فرهنگ)" حذف شد!!!

reza699

Active Member
یکم بیش از حد مزخرف بود
این که بعضی واقعیت ها رو میگفت مزخرف بود. یا اینکه شما فقط و فقط به دید طنز به این برنامه نگاه کردی و زیاد نخندیدی؟
از آقای مدیری کمال تشکر رو دارم

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
این که بعضی واقعیت ها رو میگفت مزخرف بود. یا اینکه شما فقط و فقط به دید طنز به این برنامه نگاه کردی و زیاد نخندیدی؟
از آقای مدیری کمال تشکر رو دارم

من که کلاً 2 یا 3 قسمت اون دیدم تو این دو سه قسمت هم فقط چرت پرت رد بدل می شد فقط صحنه انفجار خوشم اومد (البته چون کار تازه ای بود )

بد هم به نظر شما مشکلات جامعه ما اینهاست

جدیدترین ارسال ها

بالا