تسليت به مجيد جون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa_dotNet

New Member
سلام بر هه دوستان عزيز.
ميبينم كه مجيد آق خيلي ضايع شدند.
عيبي نداره ديگه اينم از سياست هاي آقايون هست كه حالا سرور قدرتمند شما Unavailable شده. واقعا از صميم قلب تسليت عرض مي كنم.
من مي خواستم از PersianServices.com يك Acount بگيرم ولي چون استخاره بد آومد پشيمان شدم.خوب ديگه اينم شانس آباد ماست. :lol:

http://tohidonline.net

منظور؟؟؟؟
اين مشكل ممكنه واسه هر كس و هر جاي ديگه اي هم پيش بياد . اين باعث نميشه كه شما هر چه دلتون خواست بگين آقاي محترم :x

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا لطف داري شما من در خدمتون هستم

اما فكر كنم كه فارسي زبان باشيد! :wink: منم توي صفحه اول سايت به زبان فارسي نوشتم كه در حال تغيير سرور ميباشيم! :wink:

البته فعلا از لحاظ فروش Unavalible هستيم اما خدماتمون پا بر جاست و كساني كه از ما اكانت گرفتند الان دارن از سايتهاشون استفاده ميكنند البته فروش آنلاين فعلا نميكنم چون دارم سايت رو تغيير ميدم و با طراحي جديد و پلنهاي جديد راه ميندازم اما فروش از طريق دفاتر فروشمون داريم...

مجيد

Milad-A

Member
دوستي كه نوشته تسليت فكر كنم در دنيايIT كمي متعاق به سالي چند پيش‌اند كه همه مي‌دانند در جهان مجازي نيز چون جهان واقعي هر اتفاقي ممكن است بي‌افتد. حال آن كه اساساْ اتفاق وحشت‌ناكي نيفتاده به حمدا...
بنابراين پيش‌نهاد مي‌كنم به اين دوستِ‌عزيز كه كمي منصف باشند به جاي متلك‌هايِ عهدِ عتيق.
من واقعا نمي‌دانم وقتي يك عده جوان به جاي تلف كردن وقت‌اشان دارند كاري مي‌كنند كه خدا مي‌داند نام‌اش و محتواي‌اش خدمت‌رساني است چرا عده‌يي سعي مي‌كنند اين را به هر وسيله‌يي ضايع جلوه دهند.
اما دوستِ محترم. خواهش مي‌كنم جاي ديگري را براي نامهرباني‌هاتان پيدا كنيد كهبه قولِ حضرتِ حافظ: عنقا را بلند است آشيانه.
آقا مجيد هم‌چنان دست مري‌زاد. يا علي!

hnh1361

Member
كارت درسته آقا مجيد..

آقا از بعضي از دوستان واقعا بعيده كه ميان و درباره مدير عزيز اين سايت يعني مجيد آقاي گل اينجوري صحبت مي كنند.
ولي به هر حال پست دومش بوده طفلك. زياد اذيتش نكنيد... :wink:

مجيد جان دمت گردم. ما همه جوره باهاتيم .... :D

mostafa_dotNet

New Member
با سلام به همه دوستان.
اولا بگويم كه من قصد توهين به كسي ندارم.
ثانيا من چند روز پيش توي خبرها شنيدم كه Hostguard.net تمام اكانتهاي ايراني را بدليل تحريم ايران از روي سرورهايش پاك نموده است و به همين دليل از خدا تشكر كردم كه استخاره بد آمده! :oops:

http://tohidonline.net

Javan_SOft

New Member
آقا مصطفي عزيز
شما كه خودتون سايت داريد بايد يك كمي رعايت كنيد
من آقا مجيد رو چند روزي بيشتر نيست كه مي شناسم ...اما واقعا با معرفت است و با يك آدم با معرفت نبايد اينجوري حرف زد

swi

Member
آقا من نميدونم چرا اين آقا مجيد با اين همه زحمتي كه واسه ما ميكشه قدرش رو نميدونيم . آقا مجيد من ازت معذرت ميخوام به خاطر بي احترامي بعضي از دوستان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

بچه ها از همتون ممنونم واقعا لطف داريد همتون :oops:

فقط براي اينكه اين موضوع ديگه با پايان رسيد و به خير و خوشي هم تموم شد با اجازتون قفل ميكنمش كه بحث ادامه پيدا نكنه

متشكرم

مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا