تست Matchmoving ( برج ایفل )

P-VFX

New Member
درود خدمت همه اساتید
لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتون رو درباره این کار بفرمایید.
نرم افزارهای استفاده شده:
1- Maya
2- Boujou
3- Nuke
4- Photoshop

با تشکر
:rose:

پیوست ها

• desk.avi
    3 مگایابت · بازدیدها: 239
  • nodegraph.jpg
    nodegraph.jpg
    127.2 کیلوبایت · بازدیدها: 63

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
کاش یکم میرفتی عقب یا سایز برج رو کوچیک میکردی
بهتر بود که کل سوژه ات دیده بشه اینطوری حس بهتری رو القا میکنه

P-VFX

New Member
کاش یکم میرفتی عقب یا سایز برج رو کوچیک میکردی
بهتر بود که کل سوژه ات دیده بشه اینطوری حس بهتری رو القا میکنه

درسته البته این یه نمونه کوچیکه در نظر دارم میدان اصلی شهر (میدان امام خمینی) همدان رو با این برج جایگزین بکنم، مچ بکنم.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
مشکل اصلی که من دیدم تو سایه بودش. اگه سایه ی المنت های محیط رو ببینی همشون نرم و با فیدر زیاد هست. این معنیش اینه اون نور محیط نمیتونسته سایه ی تیز و خشن از اشیا بده. اما سایه ی برج جدا از مسئله ی پرسپکتیو که کمی مشکل داره بسیار تیز و خشنه که هارمونی با محیط نداره. پیشنهاد می کنم هنگام فیلمبرداری یه ابجکت واقعی اونجایی که قرار هست ترکینگ انجام بشه قرار بده رفتار سایه ی ابجکت رو ثبت کن. این می تونه یه ریفرنس مناسب باشه برای خلق سایه ی مدل 3 بعدی.
تکستچر و لایتنگ مدل هم می تونست بهتر از این باشه.
اما ترکینگت خوب بود به شرطی که یه جوری مارکر گذاری کنی که بعدش بتونی مارکرا رو حذف کنی از تصویر.

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
نکات رو دوستان گفتن،حس میکنم باید یه reflect خیلی محو از برج روی سطح بیوفته ؛
در کل خوبه
موفق باشی

P-VFX

New Member
مشکل اصلی که من دیدم تو سایه بودش. اگه سایه ی المنت های محیط رو ببینی همشون نرم و با فیدر زیاد هست. این معنیش اینه اون نور محیط نمیتونسته سایه ی تیز و خشن از اشیا بده. اما سایه ی برج جدا از مسئله ی پرسپکتیو که کمی مشکل داره بسیار تیز و خشنه که هارمونی با محیط نداره. پیشنهاد می کنم هنگام فیلمبرداری یه ابجکت واقعی اونجایی که قرار هست ترکینگ انجام بشه قرار بده رفتار سایه ی ابجکت رو ثبت کن. این می تونه یه ریفرنس مناسب باشه برای خلق سایه ی مدل 3 بعدی.
تکستچر و لایتنگ مدل هم می تونست بهتر از این باشه.
اما ترکینگت خوب بود به شرطی که یه جوری مارکر گذاری کنی که بعدش بتونی مارکرا رو حذف کنی از تصویر.

نکات رو دوستان گفتن،حس میکنم باید یه reflect خیلی محو از برج روی سطح بیوفته ؛
در کل خوبه
موفق باشی

از نظرات ارزشمندی که در رابطه با این کار دادید واقعا متشکرم :rose:، این کار اولین کارم بود. تمام این مشکلات مربوط میشه به رندر مالتی پس که هر کدوم از لایه ها بطور جداگانه رندر میشه و تو نرم افزار کامپوزیت میتونید هر لایه رو جداگانه کنترل کنید. که من در این کار از این تکنیک استفاده نکردم.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به بخش مربوطه ( بخش تماشاخانه ) منتقل شد .

mnh40

Well-Known Member
کارت خوب بود ولی ما اون نوک برجت رو نتونستیم ببینیم و موندیم تو کفش:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا