ترا خدا کسی نیست یه کمک فوری بهم بکنه؟

m11mabhooti

New Member
من یک سی دی اوتوران با برنامه مولتی مدیا بیلدر می سازم ولی نمی دونم چیکار کنم تا برنامه کامپایل شده داخل پنجره مربوط به ویندوز اجرا نشه( پنجره ای که در گوشه راست بالایی علامتهای معروف بستن و ماکزیمم و مینیمم کردن اون هم وجود داره) و فقط شکلی که به عنوان پشت زمینه انتخاب کردم اجرا بشه
دیگه اینکه نمدونم چطوری یه جمله مثلا « لطفا کمی صبر کنید » برای لود شدن برنامه در ابتدای آن بسازم

و آخر اینکه چطور می تونم یه آیکن دلخواه براش بذارم؟

S4DEGH

Well-Known Member
با اجازه از دوستان !
در مورد سوال اول :
شما مي خواي پنجره يا همون كادر ويندوز حذف بشه !
خب براي اينكار كافيه به Project Settings بري و از اونجا ( پايين Windows Title ) قسمت Standard Windows(Caption..... ) رو غير فعال كني !

در مورد سوال دوم :
نمي دونم !

در مورد سوال سوم :
موقعي كه مي خواي به exe تبديل كني وقتي روي آيكن cd كليك مي كني و پنجره مربوط به آن باز ميشه !
در اونجا در بخش : Icon دو كليد 16 و 256 وجود داره كه بر روي آنها كليك مي كني و آيكن خودت رو انتخاب مي كني !

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام

سوال اولتون:شما باید از منوی Project>Project Setting رو انتخاب کنید و در پنجره باز شدهگزینه Standard Window(captionb,Close,Border)رو بردارید

دومی رو یادم نیست

سومین سوالتونم جوابش اینه که شما یه آیکن رو باید در زمان Compile کردن در قسمت icon معرفی کنید.

امیدوارم کارت راه افتاده باشه
فعلا

Aftabgardan-cc

Active Member
سئوال اول و سوم رو كه رفقا گفتن،
در مورد سئوال دومت، من پيشنهاد مي‌دم كه يه فايل Flash در حال لود شدن بساز، كه مثلا سي ثانيه باشه، و در يه صفحه قرار بده، بعد از طريق Script به اين صفحه دستور بده كه مثلا بعد از سي ثانيه، به صفحه 2 بره.
البته مي‌دوني كه اين لود شدن يه چيز تزيينيه، وگرنه باز شدن يه پروژه اونقدر طول نمي‌كشه كه بخواد لودينگ هم داشته باشه!

silvercover

کاربر متخصص
در مورد سوال دوم میتونی از نسخه 4.9.6 استفاده کنی. به این شکل که اول یه صفحه ساده لودر بسازی که در شروع به همراه پروژه اصلی لود شه. وقتی که پروژه اصلی لود شد توسط امکانات Command Line مولتی مدیا با پنجره اول ارتباط برقرار کنی وببندیش. همین ترفند رو میتونی با استفاده از Clipboard انجام بدهی. راه های دیگه هم هست...

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

اين حتما كارتو راه ميندازه عزيز

فعلا

پیوست ها

• wait.zip
    44.2 کیلوبایت · بازدیدها: 125
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا