تخته نرد

AMINMIX

Member
سلام به دوستان قدیمی
در حال ساختن بازی تخته نرد آنلاین هستم ، این ورژن هنوز آنلاین نیست اما میشه دو نفره روی یک کامپیوتر بازی کرد :wink:
آخرین بروز رسانی انجام شد (Last_version.zip) و حالا با جمع شدن مهره های بیشتر از 6 تا در یک ستون روی هم و اضافه شدن صدا ، بازی کاملتر شده

پیوست ها

• Last_version.zip
    201.9 کیلوبایت · بازدیدها: 136
آخرین ویرایش:

mahtab2009

Member
سلام
خسته نباشی ولی این بازی که ایراد داره.
وقتی با پرتاب تاس مثلا عدد 3و5 بیاد نباید مهره ها غیر از 3 یا 5 تا خونه اجازه حرکت داشته باشن اما من الان دیدم که راحت میشه مهره رو به هر خونه ای حتی خونه آخر برد!!!!!!!!! :-?
بیشتر روش کار کن. موفق باشی. :rose:

AMINMIX

Member
سلام
خسته نباشی ولی این بازی که ایراد داره.
وقتی با پرتاب تاس مثلا عدد 3و5 بیاد نباید مهره ها غیر از 3 یا 5 تا خونه اجازه حرکت داشته باشن اما من الان دیدم که راحت میشه مهره رو به هر خونه ای حتی خونه آخر برد!!!!!!!!! :-?
بیشتر روش کار کن. موفق باشی. :rose:

سلام ممنون ،فایل ضمیمه به روز رسانی شد و حالا شامل مواردی که اشاره فرمودید هست

flashbase

New Member
سلام ، کارتون واقعا حرفه ایه ، فکر نمیکنم فلش کار های ایرانی تا حالا در این سطح کار کرده باشن ، اما یکی دو بار وقتی مهره رو از کنار زمین به داخل اوردم هنگ کرد ، لطفا اصلاحش کنید. :rose:

AMINMIX

Member
سلام ممنون ، اتفاقا فلشکار های خوب هم هستند توی ایران اما این جور پروژه ها وقت زیادی میبره و پر دردسره ، البته قراره تبدیل به بازی دو نفره روی سرور بشه و گرافیکشم قراره به صورت سه بعدی طراحی بشه ، بهتر از این خواهد بود ;-)
در مورد مشکل فنیش هم بله این مشکل رو داشت چون هنوز دیباگ نشده بود که اینجا فرستادم ، بعد از دیباگ درست شد ، تغییرات دیگه ای هم توش دادم که میتونید ببینید.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام
در یک کلام :
AMAZINNNNNNNNNNNNGGG !!!
ایول پسر خوب کارتو بلدی فقط این که Decompile شد اگه خواستی Secure کنی من اینکارو بلدم البته نه واسه نت
من واسه بازی خودم 3 ماه وقط گذاشتم رو امنیتش از اخرم یک چیز خوبی درومد .
موفـــــق باشی رفیق
بازم میگم معرکه بود !!
:oops:

AMINMIX

Member
ممنون shape هاش که decompile میشه اما کدهاش مهمه که فکر نکنم بشه ،بازیه شما چی بوده ، از چه متدی برای secure کردن استفاده میکنید

mansour1361

New Member
سلام .من و دوستام مدتی بود که تو سرور آنلاین تخته نرد play 65 بازی می کردیم ولی بنا به دلایلی اون سرور جمع شد و تا امروزم سروری به خوبی اون پیدا نکردیم.خوشحال شدم از اینکه دیدم شما قصد انجام چنین کاری رو دارید.البته نتونستم بازی رو دانلود کنم چون هر بار که میخام دانلود کنم صفحه ورود رو میاره و با وجودی که عضو هستم نمیذاره دانلود کنم.امیدوارم بتونی یه بازی تخته نرد خوب رو طراحی کنی که باعث افتخار همه ی ایرونیا بشی.موفق باشی

mansour1361

New Member
الان بازی رو دانلود کردم و بازی کردم.چند تا نکته هست که برای بهتر شدن کارت میگم.1-بازی هیچ وقت تموم نمیشه در اصل وقتی یه بازیکن برنده میشه همینجوری بازی ادامه پیدا میکنه2-بازی اگه سه بعدی بشه خیلی قشنگتر میشه3-pipها رو بازی نشون نمیده 4- اگه قراره بازی رو سرور باشه بهتره روم و ادلیستم داشته باشه.

AMINMIX

Member
سلام ، ممنون اینها که گفتی همه درست میشه ، اتفاقا سه بعدی هم طراحی میشه و روم هم اظافه میشه اما روی سایت

nima_dsnr

کاربر VIP
خیلی عالیه پسر
انشالله موفق بشی هرکاری که میخوای بکنی
یکی از اشکالات مهمش رو که منصور گفت. هیچ وقت تموم نمیشه.
مورد های دیگه ای هم داره که مربوط میشه یه قوانین بازی
یعنی بعد از اینکه بازی تموم میشه دست بعدی شروع بشه و ...
یک سری موارد دیگه هم هست که اگر بتونی رعایت کنی کاربر پسند تر میشه
مثلا بجای درگ کردن با کلیک کردن مهره ها حرکت کنن.

fkamrava

New Member
سلام به دوستان قدیمی
در حال ساختن بازی تخته نرد آنلاین هستم ، این ورژن هنوز آنلاین نیست اما میشه دو نفره روی یک کامپیوتر بازی کرد :wink:
آخرین بروز رسانی انجام شد (Last_version.zip) و حالا با جمع شدن مهره های بیشتر از 6 تا در یک ستون روی هم و اضافه شدن صدا ، بازی کاملتر شده

سلام. امین جون من نمیتونم بازی رو دانلود کنم. اگه ممکنه واسم میل کن. ممنون میشم. [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا