تحصيل در رشته انيميشن

.:. soroosh .:.

Active Member
درود .
خسته نباشيد .
ميخواستم ببينم از دوستان كسي هست كه موسسه اي را بشناسه مثل NIIB كه نماينده دانشگاه‌هاي خارجي باشه و رشته انيميشن هم داشته باشه ؟
كه مثلا ما دو سال اينجا تو اين رشته و در موسسه اينها درس بخونيم بعد براي سالهاي بعد و اخذ مدرك و ... بريم مثلا استراليا ، كانادا يا ... ؟
ممنون ميشم اگه موسسه‌اي يا جايي را ميشناسيد معرفي كنيد .
ضمنا اگر جاي نامناسبي تاپيك زدم عذر ميخوام چون جاي ديگه‌اي را مناسب نديدم .
با تشكر فراوان .:rose:

Active Member
مرسي دوست عزيز .
اما اينا هيچ كدوم موسسه‌اي را كه نماينده دانشگاه خارجي باشه معرفي نكرده بودن .

DIMO

Active Member
مرسي دوست عزيز .
اما اينا هيچ كدوم موسسه‌اي را كه نماينده دانشگاه خارجي باشه معرفي نكرده بودن .

آهان....شما به دنبال موسسه های آموزشی هستین...!من فکر کردم توضیحاتتون جوری هست که شامل حال دانشگاه های فعال در این زمینه هم میشه...

چشم اگه چیزی خورد به چشمم حتماً واستون میذارم...

پیروز باشید

Active Member
در اصل موسسه‌اي كه تقريبا بشه نماينده يك دانشگاه خارجي كه ادامه تحصيل در خارج را بشه اينطوري پيگيري كرد .
اين امر خوبيش اينه كه مثلا دو سال اول را با هزينه كمتر و همينجا ميخونيم بعد ...
باز هم ممنونم .

Mandana

Active Member
سلام پروش هاین خوبی؟
در حاله حاضر نمیشه روی موسسه های داخل ایران برنامه ریزی کرد.دانشگاهه ما رشته انیمیشن داره و خوب بعضی دانشگاه های خارج کشور مثل مالزی و امثالهم قبول دارن واحد ها رو.چند تا از دوستای خودم تعدادی واحدها رو اینجا پاس کردن و بعد بقیه رو توی این کشورها درس خوندن.
اما بعضی کشورها هستن که بنکلن دانشگاه های ایران رو قبول ندارن.مثل خیلی از دانشگاههای امریکایی.بعلاوه که بعضی هاشون مثل ونکور فیلم که دانشگاه و موسسه آموزشی هم داره برای خودش، بنکلن از پذیرشه دانشجوی ایرانی سرباز میزنه.یکی از بچه ها توی سی جی تاک که قرار بود اونجا ثبت نام کنه توی بخش members توی تاپیکش پرسیده بود ونکورفیلم چرا همچین کاری داره با ایرانی ها می کنه.بر حال به نظره من اگر میخوای اونجاها درس بخونی تا مدرک ات بین المللی باشه، از اول همونجا درس بخون.چون مدرک دانشگاه شریف رو به زور قبول می کردن چه برسه به دانشگاههای معمولی.این بود پیشنهاده می.نقطه :دی
امیدبارم موفق باشی:rose:

Active Member
درسته ماندانا خانم .
اما من هم نميخوام تو دانشگاه ايراني درس بخونم .
اين دانشگاه‌هايي كه من ميگم نماينده مستقيم فلان دانشگاه كانادايي در ايران هستن .
حالا اگر بعضي از اينها مستقيم هم نباشن نماينده نماينده اين دانشگاه در هند هستن .
كه طبق تحقيقي كه كردم يكي دو تا از اين دانشگاه‌ها ( يا همون موسسات ) كه در ايران هستن به راحتي ميتونيم بعد از دو سال گذروندن دوره در اينجا بريم اونجا و ادامه تحصيل بديم . با هزينه خيلي كمتر .
اما خب اين دانشگاه‌هايي كه من ميشناسم كه اينجا هستن رشته انيميشن ندارن متاسفانه . همشون it و برنامه نويسي و ... هستن .
حالا دنبال يكي از همينا ميگردم كه انيميشن داشته باشه.
هر چند بعيد ميدونم پيدا بشه چون انيميشن هنوز در كشور را جا نيافتاده چه برسه به ...
اما خب « آرزوي بر جوانان عيب نيست »

ضمنا تشكر از راهنماييتون .

ida.hazel

New Member
تا جایی که من تحقیق کردم و فهمیدم، در مورد انیمیشن همچین جایی توی ایران وجود نداره
امممما....
اگه مدرک برای شما مهم نباشه میتونی توی دوره های آزاد دانشگاه های خارجی،که از 6 ماه تا دوسال طول میکشند انیمیشن بخونی
نمونش مدرسه ی انیمیشن منتورhttp://www.animationmentor.com/ که یه مدرسه ی آنلاینه و انقدر مدرس هاش و مدرکش معتبرند که تضمیناً بعد از پایان دوره یکی از شرکت های انیمیشن سازی استخدامت میکنه اما خوب،هزینه دوره کامل،حدود بیست میلیونه....:shock::mad:

animations

Active Member
سروش جان، نمی دونم اینی که می گم اصلا به دردتون می خوره یا نه. مجله انیمیشن (فوریه 2009) رو که دانلود کردم، دیدم توش مدرسه ها و آموزشگاههای انیمیشن رو در چند صفحه لیست کرده. چند صفحه اولش رو پرینت اسکرین گرفتم و گذاشتم. توشون آدرس سایت های آموزشگاهها رو هم زده که می شه رفت نگاه کرد.

پیوست ها

• 43-.jpg
    43-.jpg
    391.5 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • 44-.jpg
    44-.jpg
    427.9 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 46-.jpg
    46-.jpg
    435.8 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • 48-.jpg
    48-.jpg
    441.9 کیلوبایت · بازدیدها: 41

Active Member
مرسي دوست عزيز .
به هر حال بي استفاده هم نيست .
اما خب اون چيزي كه ميخواستم را تو ايران متاسفانه احتمالا نميتونم پيدا كنم .:cry:

flashget

Member
دوستان من كسي هست به بنده كمك كنه در مشهد :

ميشه سوالات من رو جواب بديد . ممنون ميشم .

1 : اين رشته در دانشگاه علمي كاربردي مشهد هم وجود داره يا خير ؟؟ اگر هست كدام دانشگاه ؟؟
2 : تا چه مقطعي ميشه در مشهد يا كلا ايران اين رشته رو ادامه تحصيل داد ؟؟
3 : آيا اين رشته در دانشگاه بصورت 3d تدريس ميشه يا خير ؟؟؟
4 : هزينه هر ترم چقدر هستش ؟؟
منتظر جواب شما هستم . ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد .

animations

Active Member

1 : اين رشته در دانشگاه علمي كاربردي مشهد هم وجود داره يا خير ؟؟ اگر هست كدام دانشگاه ؟؟

flashget جان، چند جا دیگه هم این سوال رو پرسیدی. راستش من راجع به مشهد نمی دونم. فقط اینو می دونم که توی دانشگاه هایی که مدارک دانشگاهی می دن، 3d تدریس نمی شه. فوقش یکی دو واحد برای نرم افزارهای سه بعدی بذارن که اونم بعیده.

Aghdas

New Member
Cavendish College انگلستان

سلام دوست عزیز!
مؤسسه Cavendish College انگلستان، تا پارسال دانشجوی کارشناسی رشته انیمیشن می گرفت (سه سال ایران/یک سال انگلستان).البته در حال حاضر هنوز نمی دونم که انیمیشن میگیره یا نه!!
می تونید با شماره تلفن یا آدرسش تماس بگیرین و پرس و جو کنین!

روابط عمومي : 88894248-9
فكس : 88890459
آدرس موسسه : خيابان وليعصر- بالاتر از ميدان وليعصر- كوچه ملائي (اولين كوچه سمت راست) -پلاك 39

موفق باشید.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اصفهان یکی بوذ از سوئیس اما بعد از 3-4 ماه الافی بستن درش گفتن ایران تحریم ( البته الان هست ولی مدرکش دیگه بدرد نمیخوره)

:d

shirani

جواب 1 مشهد داره چون قبول شدم اونجا 100 % مطئنم اما 3d نیست بعد هم امکانات زیادی نداره

خانم مدیر هم این تائید میکنه

:D :rose:

flashget

Member
از لطف همه شما عزيزان ممنونم .
shirani عزيز ميشه بيشتر توضيح بديد .
من بايد به كدام دانشگاه برم . يك آدرس و مشخصاتي بديد ممنون ميشم . آيا دانشگاه آزاده يا علمي كاربردي ؟؟

باز همه از لطف تك تك شما عزيزان ممنونم اطلاعات شما مطمئنا بدردم ميخوره .

shirani

علمی کاربردی مشهد تو گوگل سرچ کن آدرس اینا را در بیار

explosion

Banned
سلام .
راستش منم به نوعی مشکل این دوستمون رو دارم .
من تا 4 ماهه دیگه فوق دیپلم کامپیوتر - نرم افزار میگیرم و اگر امکانش باشه میخوام برم رشته انیمیشن . میخواستم ببینم آیا امکانش هست یا نه ؟ راستش مسئولین دانشگاهمون که اصلا کمک نمیکنن یعنی اصلا نمی دونن انیمیشن چی هست !!!
آقای شیرانی من هم تو مشهدم . آیا میتونید آدرسی از سایت علمی کاربردی مشهد در اختیار ما قرار بدید ؟
دیگر دوستان هم اگر اطلاعی دارن خوشحال میشم من رو راهنمایی کنن .

جدیدترین ارسال ها

بالا