تحریم های گوگل ، یاهو ، مایکروسافت

هر کاری یه راهی داره ...
ما فقط میخوایم به اون تکنیک و فن آوری دست پیدا کنیم و اونا هم نمیخوان ...
واقعا" چرا باید ضرر بدیم ؟ نمیشه مثلا" یه برنامه ی 6-8 ساله ریخت برای این مسئله ؟ حتما" باید از همه نظر عقب بیوفتیم ...

sabasoft

Member
تا حدودی صحبت هات تایید میشه...

به امید صلح و دوستی در تمام دنیا...
و پایان این زورگویی ها... .

ببخشید چند وقت نبودم....کار و بار خیلی شلوغ بود
راستی چرا این تاپیک از حرکت ایستاد؟
به اونایی که با هزار جور تلاش تونستن یه نفر رو از خدمت به کشورش دلسرد کنن تبریک می گم.....

roohollah

Banned
من اصاصا آهنگ خواننده دار گوش نمیدم...
ولی الان دارم به تنها موسیقی Eng که مورد علاقمه گوش میدم(مربوط به فیلم مهشر Spirit که به انوان یک انیماتور پیشنهاد میکنم از دستش ندین).
میدونین چی میگه؟ میگه: شما هرگز نیتونین من رو بگیرید،هرگز نمیتون من رو متوقف کنید،من در اسارت شما در نمیام ، من به مسیرم ادامه میدم شما نمیتونید من رو متوقف کنید، من آزادم ، آزاد ..................

roohollah

Banned
ولش کن بابا
بی خیال
امام خمینی تهش رو گفت:
آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه!
خلاص
تحریم کرد
ضرر کرد
تحریم کنه
ضرر میکنه!
به قول خودشون: بیب بیب...بییییب.........

آخرین ویرایش:
اره خوش باشین هیچ کار نمی کنه
تو این خواب فرو بریم و بگیم هیچ کار نمی کنه
داریم نابود بشیم بگیم هیچ کار نمی کنه
امام خدا بیامرز این رو گفت ملت به حرکت بیاین نمی دونست داریم روز به روز بیشتر غرق می شیم
ما می گیم آره امریکا هیچکار نمی تونه بکنه چون اگه بار های امریکایی تحریم شد می ریم سراغ چینی...نمیگیم اگه تحریم شیم خودمون می سازیم
باور کنین تو دنیا تو هر زمینه ای یه چیزی باشیم تو آی تی هیچی نیستیم. بس نرمافزار کرک کردیم تو یه نرمافزار درست حسابی داخلی نداریم یا هیچ کی بلد نیست یا اگه هم بلده دلش به کار نمی ره(یه مدت وقت بزاره و اون وقت مفت و مجانی تو اینترنت دانلود بشه!!!)

ببخشید مطالب رو منسجم ننوشتم.به خدا اعصابم داغونه از این که تو این کشور هیچی جاش نیست هیچ کی نمی دونه چی کار داره می کنه.همه دارم کناریشون رو نگاه می کنن .همه دشمن هم دیگه ان و ...

راستی محمد رضا(hamid) کجاست؟ ازش خبری نیست؟

roohollah

Banned
نمیگیم اگه تحریم شیم خودمون می سازیم
حقیقت نداره.
باور کنین تو دنیا تو هر زمینه ای یه چیزی باشیم تو آی تی هیچی نیستیم.
اشتباه می کنین. مثل هم بالا نوشتم.
بس نرمافزار کرک کردیم تو یه نرمافزار درست حسابی داخلی نداریم
خوشحال میشم چند تا گروه کرکر توی کشور خودمونبه من معرفی کنید!
هر چند تا شما معرفی کنی، من 15 برابر خارجیش رو معرفی میکنم! خوبه؟
یا هیچ کی بلد نیست یا اگه هم بلده دلش به کار نمی ره(یه مدت وقت بزاره و اون وقت مفت و مجانی تو اینترنت دانلود بشه!!!)
اولی که هیچی...
از دومیش هم منظورتون Autodesk 3dsmax نیست که؟ هنوز یک روز از ارائش نگزشته که رو اینترنت بود! با کرک خارجی!!!
ببخشید مطالب رو منسجم ننوشتم.به خدا اعصابم داغونه از این که تو این کشور هیچی جاش نیست هیچ کی نمی دونه چی کار داره می کنه.
اشتباه میکنید!
من میدونم!
خبلی ها رو هم میشناسم که میدونن!
همه دارم کناریشون رو نگاه می کنن .همه دشمن هم دیگه ان و ...
بابا بی خیال!
من که دشمن شما نیستم! مگر که...!!!!
مشکل اینه:
ولعصر، ان النسان لفی خسر (اگر درست نوشته باشم)
راه حل:
الا الذین امنو و امن الصالحات، و تواضئو بل حق، و تواضئو بالصبر (اگر درست نوشته باشم)

macroflash

Active Member
تا وقتی همه با هم اختلاف نظر دارن هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه..به نظر من بهتره اصلا این مساله کمک به پیشرفت هیچ ربطی به مسائل ملی و وطنی ندیم...چون جمعیت ایران و در کل کسانی که چه در این فورم هستن چه در ایران...همه زاده ی ایرانن...اما نصفشون فقط اسمشون زاده ی ایرانه وگرنه عرب پرست هستن و هر چه سنت اعراب باشه این جماعت تقلید..مشکل اینجاست که فقط این تقلید برای خود شخص نیست مثله کشور های پیشرفته..هر کسی هر ایده ای داره..به بقیه داره تحمیل میکنه..دین رو با سیاست دین رو با علم دین رو با دیتا سنتر دین رو با همه چی قاطی کردیم که این شده..و بله دین رو با ایران قاطی کردیم..اسمش پارسه ..65% عربی..حالا خود اون عربی که اخنوک میخورد و شتر سواری میکرد..به این نتیجه رسیده..که دین راه زندگی هر کی خاست بره هر کی نخاست نره..به 20 سال کشوری ساخت که الان دارین میبینین...خود عربا روششونو عوض کردن ما ول کن نیستیم..توی یه فورم پارسی این دوستمون نوشته ان النسان لفی خسر...تا وقتی به این فکر کنی که فقط باید تو این دنیا اول خدا بعد ناموستو بپرستی و نماز بخونی و مسجد بری..هیچ وقت پیشرفت نمیکنی...آره میریم علم بقیه میدزدیم ویرایش میکنیم..بعد میگیم..ابتکار جوانان 100% ایرانی..دلمونو به این چیزا خوش کردیم...ما اگه 100% ایرانی بودیم..یعنی اگه میزاشتن ایرانی باشیم..الان توو دنیا کلی شرافت داشتیم..نه این که به تقلید از اعراب موجوداتی پست تر از اعراب باشیم...مخالف با حرفای من زیاده...اما تا وقتی این مخالفا هستن..خواب پیشرفت ایران در هر زمینه ای به جز احکام دینی رو باید ببینیم...
تا وقتی دین رو با همه چیزمون قاطی کنیم...هیچی نداریم..

ببخشید تند رفتم...حرفای من هیچ چیز رو عوض نمیکنه..اما حداقل خودمو چند نفره دیگه رو خالی میکنه....

وجدانا یه نفر تو این فروم پیدا شده بود خواست یه کار برا کشورش کنه(محمد رضا حمیدی)
بندی خدا رو اون قدر اذیت کردند و بهش گفتن نمی شه که دیگه فکر کنم اصلا پاشو به فروم نگذاشت

خوشحال میشم چند تا گروه کرکر توی کشور خودمونبه من معرفی کنید!
هر چند تا شما معرفی کنی، من 15 برابر خارجیش رو معرفی میکنم! خوبه؟

دوست من گروه خواه ایرانی باشه یا خارجی
مهم اینه که تو ایران یکی پیدا نمی شه بره نرمافزار به فرض ویندوز رو به قیمت مورد نظر شرکت مایکروسافت بخره(خود من هم این کارو نمی کنم..اول منظورم به خودمه)
حالا ما بیایم داد بزنیم اره ما مسلمونیم.برادر من اسلام به نماز ور روزه و ... نیست اسلام به اینه که حق دیگران رو نخوریم.
ویندوز ویستا به فرض 150 دلاری رو می خرین 2000 تومان که البته یک سنتش تو جیب مایکروسافت نمی ره
باید باور کنیم که این حرومه.....من که اوضام معلومه ادعایی هم ندارم. ولی اونا که کباده دینو میکشن قطعا می دونن که حق دیگرون رو خوردن از نظز شرع حرومه

HAMIDI72

Member
والا سینا جان الان یه جوابی نوشتم برا این دوستان مخالف دیدم وقتی منطق نیست کاری نمیشه کرد دیگه پاکش کردم .ده بار سعی کردم جواب بدم . دیدم فایده نداره :sad:

roohollah

Banned
والا سینا جان الان یه جوابی نوشتم برا این دوستان مخالف دیدم وقتی منطق نیست کاری نمیشه کرد دیگه پاکش کردم .ده بار سعی کردم جواب بدم . دیدم فایده نداره :sad:
یک پیشنهاد ک همه قبولش میکنن...
کار کن، کار...

روح الله و محمد رضای عزیز
متاسفنه ی9 عده ایبه جای این که عیب و نقص یه کار رو بگویند تا برطرف بشه از اول فقط ساز مخالف می زنن
می دونم شاید یه خورده تو ذوقت خورده باشه ولی امید وارم ادامه بدی
پشتتیم

sabasoft

Member
تند رفتی!

ول کن الان پول رو...

بیا برنامه ها رو بگو ، هدف رو ریز کن

الان وقت این حرف نبود!

بگو خودت می خوای چی کار کنی؟ من چه کاری کنم؟ و اون یکی ...

تند رفتی!

ول کن الان پول رو...

بیا برنامه ها رو بگو ، هدف رو ریز کن

الان وقت این حرف نبود!

بگو خودت می خوای چی کار کنی؟ من چه کاری کنم؟ و اون یکی ...

اگه منظورت امضای محمد هستش اون ربطی به تاپیک نداره دارن برا یه چیز دیگه پول جمع می کنن (به من ربطی نداره ولی اگه 100 میلیون هم گیرم میومد نمی رفتم برا بهایی جماعت تبلیغ کنم...تو بوق کردن که آره اون سخنگوی بهایی ها اومده بیشترین کمک رو(100 هزار تومان) کرده و همین می تونه بازدیدکننده ها رو بکشه پیش اونا)

HAMIDI72

Member
سینا جان درسته البته من از بهایی بودنش خبر نداشتم:sad:
من بخاطر این که سهام ایران نیوک رو خودمون بخریم گفتم . حالا هم اگه میخواید سعیمون رو بکنیم تا بهایی رو حذف کنیم . البته سینا جان دلیل پذیرفتن ایشون هم اینه که الان تیم ایران نیوک در حال فروشه و نیاز فوری دارن به پول اگه 800 هزار تومن جمع کنیم میتونیم سهام اون آقا رو بخریم . ولی من اون امضا رو در کل برا تیم ایران نیوک و اینکه یه تعداد از بچه های کشور خودمون اون پروژه رو انجام دادن گذاشته بودم و ربطی هم به خودم نداشت . :wink:
الان این آقای بهایی حدود 10.000 سهم ایران نیوک رو خریده !!!!

آخرین ویرایش:

sabasoft

Member
سلام

خوب ، بالاخره تلاشها کم کم نتیجه داده و خبر خوشحال کننده ای دارم.

( البته با توجه به اینکه این تاپیک از هدفش داشت خارج میشد... )

بازگشت نام ایران به لیست ایمیل یاهو

وين‌بتا - چندی پیش در اقدامی کمپانی یاهو نام ایران را از لیست کشورهای مورد پشتیبانی در سرویس پست الکترونیک Yahoo! Mail حذف نمود.
این امر در حالی صورت گرفت که به گفته سخنگوی یاهو، این شرکت به دلیل تحریم‌های اعمال شده توسط دولت آمریکا امکان ارائه خدمات تجاری را به کاربران کشورهایی همچون ایران نداشت.

هرچند که با این اقدام یاهو، کاربران ایرانی عملاً امکان عضویت در سرویس های این کمپانی را از دست نمی‌دادند اما آنها مجبور بودند در هنگام ثبت نام، نام کشور دیگری را برای خود انتخاب نمایند.

در پاسخ به این اقدام، یک گروه از وبلاگ نویسان و فعالان اینترنتی در ایران، پروژه ای را با نام «سلام ایمیل یاهو» در وب سایت Hello Yahoo Mail راه‌اندازی نمودند.

در پروژه «سلام ایمیل یاهو» اطلاعاتی پیرامون فرهنگ، تمدن کهن و مردم ایران ارائه شده بود با این هدف که یاهو و دیگر وب‌سایت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی نام این کشور تاریخی را به لیست‌های خود بازگردانند.

به نظر می‌رسد اکنون پس از گذشت حدود 10 ماه، یکبار دیگر یاهو بدون ایجاد هرگونه جنجالی به آرامی نام ایران را به لیست کشورهای مورد پشتیبای خود اضافه نموده است.

باید دید آیا این اقدام یاهو می‌تواند تاثیری بر روی تحریم‌های مشابهی که توسط گوگل نیز ایجاد شده داشته باشد یا خیر.

شايان ذکر است هم اکنون امکان دانلود مجموعه نرم‌افزارهای گوگل با نام Google Pack برای کاربران ساکن در ایران وجود ندارد.

roohollah

Banned
باید دید آیا این اقدام یاهو می‌تواند تاثیری بر روی تحریم‌های مشابهی که توسط گوگل نیز ایجاد شده داشته باشد یا خیر.

شايان ذکر است هم اکنون امکان دانلود مجموعه نرم‌افزارهای گوگل با نام Google Pack برای کاربران ساکن در ایران وجود ندارد.
شایان ذکر است، کلا به دنیا نیامدست که نشه دانلود کرد!:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا