تحریم لایسنس ویبولتین برای ایران

ms_1992

Member
سلام
من در حال مذاکره برای بخش پشتیبان رسمی ویبولتین در ایران هستم
خبری که متوجه شدم از شرکت اینه که توسط امریکا و انگلیس به این شرکت دستور داده شده تا لایسنس های ایرانی را تحریم بکن و این اسناد و مدارکش موجود هست
منتها من ازشون سوال کردم این تحریم ها کی و چطور اعمال خواهد شد و ایا برای تمام ایرانی ها هست یا تنها برای دسته ای افراد خواص ، که هنوز جوابی بعد از یک هفته به من داده نشده

این رو در اینجا برای شمادوستان قرار می دم تا در جریان کار قرار بگیرید و این رو به تمام دوستان خودتون اطلاع بدید ، در حال حاظر ایمیل برای خیلی ها کار نمی کنه و برای همین نمی تونیم ارسال ایمیل گروهی داشته باشیم

این متن رو خود شرکت ویبولتین برای من ارسال کرده است
hello bahram,

thank you for your message.

Something we have unfortunately learned as we move operations from the uk to the us is that the us government prohibits us from selling vbulletin to customers in several countries, including iran.

If this changes, i will be sure to let you know.

Best regards,

ray morgan
general manager, vbulletin
خبر های جدید را در سایت خودم و در اینجا اعلام خواهم کرد
موفق باشید
بهرام

به نقل از وب هاستینگ تالک

حالا مجید آنلاین چی میشه :cry:

پیوست ها

• vbulletin.JPG
    vbulletin.JPG
    130.8 کیلوبایت · بازدیدها: 40

VAHID216

مدیر بازنشسته
همچین چیزی رو من نمی تونم باور کنم . بعد از این همه سود دهی کاربران ایرانی به vb . مطمئنا خیلی ها متضرر می شن. امیدوارم این اتفاق نیافته. چون جامعه اینترنتی ایران دچار تزلزل می شه.

Hamid2day

Active Member
تا اونجا که من می دونم تحریم باید بالای چن هزار دلار باشه دیگه 200 دلار چی هست؟

ms_1992

Member
فقط این کار رو بکنند من میدونم با اونا
میگم چرا اونا ما رو تحریم کنند خودمون انجمن ساز و موتور جستوجوگر بسازیم بیخیال اونا بشیم
اون وقت اونا تو کف آی پی ایران میمونند :neutral:
گوگل بد بخت میشه
وی بولتن ورشکست میشه :lol:

VAHID216

مدیر بازنشسته
تحریم بشه مجبوریم از نال شده استفاده کنیم.
استفاده از نسخه نال هم خودش یه مشکل دیگه ای مثلا مجید آنلاین این طوری بشه که نمی شه حتی اگر منتقل بشه به هاست های وارز باز هم دومین به خطر می افته . باید یه فکراساسی کرد ، به قول سیاستمدارا رایزنی کرد . این طوری نمی شه.

iraniya.ir

Member
متاسفانه همین طور هستش
نسخه نال شده میشه استفاده کرد که اون هم دردسر های خودش رو داره
خدا کنه cpanEl تحریم نکنه :shock:

Mr.Steres

Active Member
Cpanel هم تحریمه ! هرکی می گه سرور من مشکلی نداره و در کشور های دارای کپی رایت هست ... فقط کافی یک ایمیل ریپورت بدید تا عرض چند ساعت لایسنسش بلوک بشه ...

sparksun

Member
سی پنل ربطی به مدیر سرور و محل شرکت نداره
متوجه بشن دامنه ای ار روی سرور هست می بندن
و این رو من بارها دیدم

sortme

Member
بهرام جان درست میگن
بنده امروز با خود اقا بهرام صحبت کردم و کامل برام توضیحاتش رو دادن
اصلا این مورد هم ربطی به مدیر سرور نداره
فعلا که ظاهرا جوابی به این مورد داده نشده و فقط ظاهرا باید لایسنس دارها منتظر بمونند و ببینند چه تصمیمی گرفته میشه

Mr.Steres

Active Member
نمونه بازر مشکلات سرور ، مشکلاتی بود که پارسال Bluehost روی سرویس های ایرانی ها ایجاد کرد ! با اینکه Bluehost یک شرکت خارجی هست . اگر سرور شما هم ریپورت بدن اون هم بسته می شه

ali313

Member
هيچوقت بهشون اعتماد نداشتم
علي رقم ميل باطني مجبوريم براي هميشه هممون بشيم عضو گروه بزرگ وارز
متاسفم

جدیدترین ارسال ها

بالا