تحريم ها به نفعه ماست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام.
متاسفانه دوباره ما ايرانيها تحريم شديم.
با اينكه تحريم هر چيزي به سود هيچ كس نيست ولي به ضرر ما ايراني ها هم نيست.
حداقل تجربه ثابت كرده ما ايرانيها در تحريم پيشرفتهاي قابل توجهي ميكنيم.
بياييد با هم روراست باشيم.تا كي بايد منت خارجيها را بكشيم?

www.iranwebshop.com

Active Member
آره دارم میبینم چه قدر به ضرر ما نیست دارم لذت میبرم 600 از هاستهامون Cpanel ندارن ............

تا كي بايد با استرس هاستينگ كنيم?
درسته كه صنعت هاستينگ در ايران خوب نيست ولي اين ما هستيم كه بايد دست به دست هم بديم و اين نوزاد را همراهي كنيم تا به بلوغ برسه.
درسته مشكل داريم و سخته ولي چون اولشه اينجوريه. يكم كه راه افتاد درست ميشه.

اول باید تکنولوژیه کار رو داشته باشیم !
یه مقدار واقع گرا باشید !
این 40-50 سال قبل فکر نکنید !
آدم باید تو هر کاری سیاست داشته باشه (;

www.iranwebshop.com

Active Member
حالا اگر دیتاسنتر هم بزنیم چه ربطی به cPanel داره؟ یعنی سی پنل هک شده نصب کنیم و سرورهای ما بعنوان سرورهای وارز تشخیص داده بشه؟ مشکل جای دیگه است...

آخرین ویرایش:

webmizban.com

Active Member
از مدیران انجمن خواهش دارم این تایپیک رو ببندند این دوست ما ظاهرا" در خواب تشریف دارند...
کدام پیشرفت؟ شما ظاهرا از چیزی خبر نداری به محملات و خزعبلات که می گن و می شنوی دوست عزیز و گرام اعتماد نکن کمی فکر کن و ببین و اندشه کن و ببین از کدام پیشرفت داری دم می زنی؟
خواهشا"این تایپیک رو ببندید تا برخی از دوستان به فسفته بافی و این حرفا نپردازند.

نمونش توسعه سامان. اولين قدمو برداشت.
سي پنل هم همچين آش دهن سوزي نيست. خدانكنه اسمه يك چيز دربره. همين
Lxadmin
از سي پنل خيلي بهتره.مشكلي هم با ايران نداره.كنترل پانله رايگان هم داريم.خدارو شكر برنامه نويس حرفه اي هم كم نداريم.

alborz.ho

Member
من یک راه عالی برای پیشرفت هر چه بیشتر کشور بلده
بیایم دور کشور یک دیوار ده متری بکشیم
مثل یک جزیره بشیم
همه چیمون رو خودمون بسازیم دیگه!!
این طوری خیلی پیشرفت میکنیم
خوب بود نه؟!

توي همين فروم دوستاني هستند كه هم منو ميشناسند و هم سابقه چندين سالمون را ميدونند.اين يعني اينكه از خيلي از شماها تجربه بيشتري دارم.پس ميتونم نظرم را به عنوان يك كارشناس در زمينه Ict بگم.بهترين كارو توسعه سامان كرد.حداقل خياله خودشو راحت كرد.

من یک راه عالی برای پیشرفت هر چه بیشتر کشور بلده
بیایم دور کشور یک دیوار ده متری بکشیم
مثل یک جزیره بشیم
همه چیمون رو خودمون بسازیم دیگه!!
این طوری خیلی پیشرفت میکنیم
خوب بود نه؟!

اينجوري نه.ولي هرچيزي يك شروعي داره

Mrx

Active Member
با سلام !

زماني كه يك تاپيك ميزنيد سعي كنيد فكر كنيد در مورد چي ميخواهين بحث كنيد .

اره تحريم خيلي به نفع ما هست نه اينكه روزها و ساعت ها همچنان داريم پيشرفت قابل توجه اي ميكنيم و شركت ها و سازمان ها پشتيباني از اين پيشرفت ميكنن و خواستار پيشرفت هاي در اين موضوعات و هزينه هاي قابل توجه ، و يا توجه زيادي به موضوعات ميكنند و ارزش زيادي (!!) به اينترنت كشور و كارهاي كه انجام ميشه دقت ميكنند كه واقعا به گفته شما خيلي داريم پيشرفت ميكنيم !

پيشرفت كه هيچ ! جلو اين كار هاي كه به همينطور كه سال ها عقب هستيم رو هم ميگيرن و به دلايلي مختلف تحريم ميشيم و براي سازمان هاي دولتي اصلا مهم نيست !

باشد كه به همين صورت پيشرفت كنيم !

قفل شد !

با تشكر

مهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا