تبریک به بچه های مجید انلاین یک خبر خیلی خوب بیا تو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
جريان چيه ؟ :lol:

قراره قسمت گالري عكس رو با كمك آسان راه بندازيم و همچنين يك مسابقه داريم برگزار ميكنيم كه خب يك جوايز نقدي هم براش در نظر گرفتيم كه البته شايد مقدارش زياد نباشه اما قراره هر ماه اين جوايز به كاربرها داده بشه.. اگر بتونيم اسپانسر خوب گير بياريم ميتونيم زمانشو كمتر و يا مقدار جايزه رو بيشتر كنيم...و البته ما هدفمون فقط ايران نيست بلكه بين المللي هستش و هر كس از هر كشوري ميتونه شركت كنه و جوايز رو هم به هر نحوي شده به دست اون افرادي كه در خارج از ايران هم هستند خواهيم رسوند.

البته مرحله اول همين راه اندازي گالري هست كه ما گالري رو راه انداختيم ... حالا ان شالله به زودي هم خبر برگزاري مسابقه رو اعلام ميكنيم

مخلصيم

مجيد

Gate Keeper

Well-Known Member
ما عرصه رو به جوونها ميديم تا خودي نشون بدن و سعي ميكنيم با حضور كمتر دلشونو نشكونيم:):)

Ghamnevis

Well-Known Member
آخ پدر بي پولي بسوزه.. مجيد جان ميخواي منم از امروز بيافتم تو نخ اسپانسر ;) ؟ شايد خرج خودمم در اومد :)

خوب كار جالبي هستش..

آسان جان به دل نگير ! بچه ها و خود من منظوري نداشتيم عزيز.. ديديم حال ما را گرفتي و يكم سر دودنديمون گفتيم ما هم يكم حال تو را بگيريم ;)

دستت درد نكنه

موفق باشيد
سايان

Maxton

Active Member
متاسفانه حق من ضایع شد اشک من داره در میاد اون کاری که نباید می شد شد...من واقعا با شنیدن این خبر ناراحت شدم و ....

H-assan

Well-Known Member
برای چی ناراحت سایان جان من اذایت کردم شما هم اذیت کردید

Ghamnevis

Well-Known Member
آسان جان من شوخي كردم.. قصدم اذيت نبود.. شرمنده من عذر ميخوام..

مهدي جان نميدونم ولله..

يا علي
سايان

EHSAN_J

Active Member
ايول تا حالا ايقدر سر كار نبودم 5 صفحه رو خوندم تا فهميدم چي به چيه
جالبه
موفق باشيد

sambol

Active Member
اي بابا خوب بذاريد هر موقع درست شد بگيد اين همه جار زدن داره خوب راستي لينك اين گالري كجاست

H-assan

Well-Known Member
الان همه چیز آماده است فقط مجید جان باید به صورت رسمی اعلام کنه

اگر ایشون اجازه بدن من بهتون لینک می دم

H-assan

Well-Known Member
گیج شدین !

خوب ماجرا تا اینجا اینه که :

در حال حاضر گالری امده است و همین طور قرار یک مسابقه بین الملی عکس هر ماه داشته باشیم

من با مجید صحبت کردم قبل از اینکه این تاپیک رو کلا ارسال کنم گفتم که بچه ها رو در جریان بذاریم مجید گفت آره اینجوری می کنیم باید بچه های سایت زودتر از بقیه مردم در مورد تحولات سایت بدون

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا