تبدیل Dial Up به DSL هم می آید

sajiali

Member
تحولی جدید در دنیای شبکه و اینترنت
img_cube.gif

محصول استثنایی Cube، می تواند هر خط DialUp را به خط پر سرعت DSL با سرعت های مختلف تبدیل کند.

CUBE 128 , 256 , 384 , 512 , 768 and CUBE 1 Mbps

دیگر نیازی به پرداخت خط های گران قیمت ADSL و Cable Modem نیست.
Cube می تواند خط معمولی DialUp شما را به پر قدرت ترین خط اینترنت تبدیل کند و دیگر احتیاج به گرفتن اشتراک از اداره مخابرات را ندارید.
با استفاده از Cube و فعال کردن آن ، و با سرعت دلخواه خود بطور شبانه روزی از این تکنولوژی منحصر به فرد استفاده نمائید.

موفق باشید

WindowsLab

Member
سلام
بیشتر توضیح دهید، اگر اتفاق بیفتد جالب می شود چون به طور کلی تکنولوژیشون باهم فرق میکنه.

یاعلی

باز کلاه برداری باشه خوبه:d این مخابرات ایران اجازه کاری که حتی 1% از درآمدش رو کم کنه نمی ده.چه برسه به این.

alirezabe

New Member
ولی به نظر من واقعی است چون به سایت itcnetwork.tv و آقا مترجمی اعتقاد و اطمینان دارم
و امیدوارم زودتر راه بیتد اگر اطلاعات بیشتری می خواستید به همین سایت مراجعه کنید

freevpn

Member
چطوری میشه رو یه سویچ مخابراتی عادی به یه همچین سرعتی رسید؟! دوستان مخابراتی ؟! عملا یک سوییچ عادی توانایی عبور فرکانسی برای کاریر در این سرعت را ندارد.

چرا توضیحی در این مورد از نویسنده در نمیگردد؟؟

mazoolagh

Active Member
ولی به نظر من واقعی است چون به سایت itcnetwork.tv و آقا مترجمی اعتقاد و اطمینان دارم
و امیدوارم زودتر راه بیتد اگر اطلاعات بیشتری می خواستید به همین سایت مراجعه کنید

برای اونهایی که اطلاعات فنی دارن هیچ مدرکی لازم نیست و خود همین ادعا دروغ بودنش رو ثابت میکنه.
ولی برای اونهایی که ندارن همین که شارلاتان بیسوادی مثل مترجمی پشت قضیه هست برای دروغ بودنش کافیه!

جدیدترین ارسال ها

بالا